dal

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
лалесъм

Re: dal

Мнение от лалесъм »

Кураж и надежда, Дал :liubov:
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: dal

Мнение от bouquet »

dal написа: а мойта девойка е много по- добре , герой направо , днес даже успя да ме нахока , значи се оправя -скорпионска работа ;
Скорпионите са големи късметлии /да са ни живи и здрави/. Щом те хока, значи е ок :tzeluvka:
Търся добри хора
sasha

Re: dal

Мнение от sasha »

Браво Дал, страхотна новина за мама! Браво! Браво! Вече само напред и здраве и късмет и Бог да с нея! Щом те е нахокала, значи вече е съвсем добре, това е показател без откат, най-верния! Браво! Благодаря ти Господи!
Вече и ти си връщай обичайния език , че ни липсва де! :ieeemyzh:
pantazieva
Кана кафе
Мнения: 574
Регистриран на: Май 25, '12, 23:19
Местоположение: Смолян

Re: dal

Мнение от pantazieva »

Дал,здраве и пак здраве за мама,а за Бойко-просто приеми,че е в един по-хубав свят и се чувства страхотно-може пък и да ти олекне малко така.Кураж,Дал,ние сме с теб-всичко ще се нареди и цветовете в снимките ти ще се възобновят в пълна гама.
athina.palada
Двойно кафе
Мнения: 186
Регистриран на: Апр 18, '13, 13:35
Местоположение: Плевен

Re: dal

Мнение от athina.palada »

Здравей Дал! Имаш страхотна градина! Поздравления! Много съжалявам за провалената почивка! Гърция все пак е много особено място, красотите на което не се отварят за всички очи и от първи път! Предполагам , че го знаеш, защото по начина на описване това ти е познато! Не те познавам лично, но от целия скандал развихрил се в предишните дни ми стана много неприятно, а още повече аз като човек с чувствителна душа и болезнено чувство за справедливост прецених, че е много пошло по този начин да се уреждат каквито и да е взаимоотношения / не много чистоплътни в случая/! Нито за момент не съм повярвала на ответната страна,повярвай ми. А по повод "новите" в крайна сметка всеки може да чете който си форум иска, пък и нали трябва да направи сравнение! Надявам се да се запознаем скоро! Прегръдки!
Аватар
bettym
Виенско кафе
Мнения: 442
Регистриран на: Яну 17, '13, 11:24
Местоположение: Плевен

Re: dal

Мнение от bettym »

Имала съм няколко кучета - всички сега са на оня свят. От много дълго време отказвам да взема какъвто и да е домашен любимец, защото не искам да преживея тази болка отново. Нито един не успя да "замести" предишния. Всяко едно куче си беше само за себе си - със свои особености и характер. Но мисля, че хубавото в тези ситуации, е, че животните и стопаните им са си разменили грижи и обич, които не могат да се купят с нищо. След време, когато болката позатихне, ще си спомняш всичко хубаво, преживяно с Бойко и....ще бъдеш благодарна на съдбата за дадената и получената любов.
Относно майка ти...е, щом те е овикала, значи определено има подобрение и нещата ще се оправят! :stiskam:
Важното е дори и когато се овикате, да приключите с "Обичам те!", защото майката е незаменима. Изпращам ти своята подкрепа и....дано успееш бързо да се възстановиш от целия този стрес! :tzvetentze:
isa
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1865
Регистриран на: Ное 29, '09, 12:03

Re: dal

Мнение от isa »

:snif: Дал, искаше ми се да ти кажа няколко успокояващи думи, но всичко ми се струва недостатъчно и вече казано
Сьчувствам за кученце и желая пълно възстановяване на маман.И от мен една капчица любов
troll

Re: dal

Мнение от troll »

Това, за мен е една трудна тема
Куче съм нямал, но ще имам. А майка ми вече я няма.
Според мен, ти ще си вземеш, ново куче, но няма да забравиш това.
Желая дълъг и пълноценен живот на майка ти и нека те напусне когато е готова за това.
Ти никога няма да си.
:gush:
Аватар
mucunka
Кафе машина
Мнения: 3130
Регистриран на: Ное 29, '09, 18:57
Местоположение: София,Световрачене
Дал благодарност: 19 пъти
Получил благодарност: 33 пъти

Re: dal

Мнение от mucunka »

troll написа: Ти никога няма да си.
:gush:
Това ме разплака :cry: Преди години загубих внезапно любимия си баща и все си мисля, че мама ще живее вечно.Отказвам и отказвам да приема другото.А истината се крие в тези думички на Трол. :snif:
АКО ИСКАШ ДА СЕ ПОЧУВСТВАШ БОГАТ,ПРОСТО ПРЕБРОЙ ВСИЧКИТЕ СВОИ НЕЩА,КОИТО НЕ СИ КУПИЛ С ПАРИ.
http://mucun72.snimka.bg/daily/dostignata-mechta.752721
моите цветя
моите гоблени
краси кубарелова
Баш кафе майстор
Мнения: 2667
Регистриран на: Мар 26, '12, 22:53
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: dal

Мнение от краси кубарелова »

Когато се случат такива неща, трябва просто да ги приемеш, щом си безсилна да ги промениш. Хайде, Дал, ела на себе си и ни овикай, моля те :tzvetentze:
Светът е пълен с непознати хора...
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”