Честито - НЕ ПУШАААААААА

За здрав дух в здраво тяло - здравословно хранене и въпроси, диети, съвети за красота.
Публикувай отговор
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Честито - НЕ ПУШАААААААА

Мнение от calico »

Bi_ написа:Пуши ми се че 2 не виждам,особено вечерта,нооо още се държа :stiskam:

гледай ме сега в очите: Не ти се пуши, не ти се пуши, не ти се пуши...... :angelche:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Честито - НЕ ПУШАААААААА

Мнение от Titi »

Bi_ написа:Пуши ми се че 2 не виждам,особено вечерта,нооо още се държа :stiskam:
Дръж се, сигурна съм, че можеш. Няма да иде нахалост толкова дни стискане на зъби, най-трудното е зад гърба ти, все по-лесно ще ти става от тук нататък, само се дръж :dovolen:
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Bi_
Кафевар/ка/
Мнения: 991
Регистриран на: Дек 12, '09, 14:57
Местоположение: РУСЕ

Re: Честито - НЕ ПУШАААААААА

Мнение от Bi_ »

Е,удържах и днес,ама не ме карайте да си кривя душата,пуши ми се :ufff: :ufff:
Ама то пък и самолет ми се кара,ама нямам,тъй чеееее :lol: :lol: :lol: :lol: пълно щастие няма
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Честито - НЕ ПУШАААААААА

Мнение от calico »

Bi_ написа:Е,удържах и днес,ама не ме карайте да си кривя душата,пуши ми се :ufff: :ufff:
Ама то пък и самолет ми се кара,ама нямам,тъй чеееее :lol: :lol: :lol: :lol: пълно щастие няма

щом като ти се пуши и ще ги отказваш по инатливия начин, да знаеш че две седмици ще е така и зора и абстиненцията ще са поне до десетия ден. Бъди готова за това и не се предавай, нали ще се инатиш? :angelche:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Bi_
Кафевар/ка/
Мнения: 991
Регистриран на: Дек 12, '09, 14:57
Местоположение: РУСЕ

Re: Честито - НЕ ПУШАААААААА

Мнение от Bi_ »

Тъпо и упорито теле съм,ще се инатя :lol: Истината е започват да ме налягат разни бабешки болежки и знам,че като започна да пия хапчета ще е до живот,та ми се иска поне малко още да отложа този момент
Аватар
Зари
Баш кафе майстор
Мнения: 2031
Регистриран на: Апр 11, '10, 13:25
Местоположение: Хасковлийка от София
Дал благодарност: 1 път
Получил благодарност: 1 път

Re: Честито - НЕ ПУШАААААААА

Мнение от Зари »

Bi_ написа:Тъпо и упорито теле съм,ще се инатя :lol: Истината е започват да ме налягат разни бабешки болежки и знам,че като започна да пия хапчета ще е до живот,та ми се иска поне малко още да отложа този момент
Аз също имах физически болки почти година. Именно заради тях, за да не се повторят при следващо отказване, не съм пропушила още. Но се оправих бая - от 40 кг. станах 57-58 кг.
Не съм чела в началото, дали си била пристрастена или просто пушеща. :hmmm: Аз бях и все още се чувствам, че съм от първите.
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Честито - НЕ ПУШАААААААА

Мнение от milena02 »

Bi, ти си нашата гордост! Браво на теб! Сега само гледай да не направиш миналогодишната ми грешка. Знам го този период със зверското припушване. Той ще мине и точно когато мине, ще си кажеш: "Ми то не било чак толкова страшно, я виж как вече не ми се пуши. Значи мога да запаля една цигара с кафето, то така или иначе не ми се пуши". Капанът щраква ведната. Не помага волята. След седмица ще си на кутия без да знаеш как точно е станало.
Аватар
Bi_
Кафевар/ка/
Мнения: 991
Регистриран на: Дек 12, '09, 14:57
Местоположение: РУСЕ

Re: Честито - НЕ ПУШАААААААА

Мнение от Bi_ »

Не ща да съм гордост, пуши ми се :cry: :cry: Освен това усещам миризмата на цигари от 100км и ми е противно
Това беше гадно от моя страна.Благодаря ви за подкрепата,надявам се да се справя.И съм в очакване някой да се присъедини,че да станем група :D
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Честито - НЕ ПУШАААААААА

Мнение от Noel »

Bi_ написа:Не ща да съм гордост, пуши ми се :cry: :cry: Освен това усещам миризмата на цигари от 100км и ми е противно
Това беше гадно от моя страна.Благодаря ви за подкрепата,надявам се да се справя.И съм в очакване някой да се присъедини,че да станем група :D
Bi ,сега съм на житен режим и хич не ми се пуши
Ако искаш почни и него,за да е голготата пълна :lol:
Шегата настрана,мисля за теб и те подкрепям :stiskam:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
Bi_
Кафевар/ка/
Мнения: 991
Регистриран на: Дек 12, '09, 14:57
Местоположение: РУСЕ

Re: Честито - НЕ ПУШАААААААА

Мнение от Bi_ »

:lol: :lol: и аз съм на житен режим ама ми се пуши и то много.Инатя се още де,ще видим до кога 8-)
Публикувай отговор

Обратно към “Здраве и красота”