Ограничени права за секция Поръчки

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Публикувай отговор
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Ограничени права за секция Поръчки

Мнение от Noel »

Марти,NinkaS,Puxche,Filiz70,имаме IP адресите вече :nod:
Марти,твоя личен адрес също :D
С голяма молба съм,да не влизаш във форума за известно време,докато поотшуми вихъра покрай особата ти.
Разпращам данни твой на лични,за да видиш форумната любов що е и има ли тя почва у нас :daaa:
Това е заради репликите в поръчката за Пашмината,които всички си спомнят.

С моята персона ще имаш честта да се запознаеш,да те видя колко си ербап фейс ту фейс ;)
Това пък ще е за Краси Кубарелова,която много обичам.

Мили съфорумци,много се извинявам за болестта си,тя е не излечима-нося я от дете
Имам зверска нетърпимост към анонимки и подли душици(моля да ме извините :tzvetentze: )
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
elena kirilova

Re: Ограничени права за секция Поръчки

Мнение от elena kirilova »

Изображение
АБСОЛЮТНО ВЯРНО!
обичам ви мили дами
Ноел :liubov:
Marti
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1203
Регистриран на: Дек 12, '10, 21:41

Re: Ограничени права за секция Поръчки

Мнение от Marti »

Noel написа:Марти,NinkaS,Puxche,Filiz70,имаме IP адресите вече :nod:
Марти,твоя личен адрес също :D
С голяма молба съм,да не влизаш във форума за известно време,докато поотшуми вихъра покрай особата ти.
Разпращам данни твой на лични,за да видиш форумната любов що е и има ли тя почва у нас :daaa:
Това е заради репликите в поръчката за Пашмината,които всички си спомнят.

С моята персона ще имаш честта да се запознаеш,да те видя колко си ербап фейс ту фейс ;)
Това пък ще е за Краси Кубарелова,която много обичам.

Мили съфорумци,много се извинявам за болестта си,тя е не излечима-нося я от дете
Имам зверска нетърпимост към анонимки и подли душици(моля да ме извините :tzvetentze: )
Може би ще е добре да спреш да пишеш за известно време,скъпа Ноел.
След като можеш да си позволиш да разпратиш личните данни на даден човек,значи можеш да го направиш с всеки един от този форум
Наистина,нека всеки който реши да заповяда.Ще помоля съпругът ми да си намести графика и за целия цветарски форум.Повярвай ми ще бъде доста интересно
А сега искам да ми кажеш IP- то ми,защото то е 79.100.34.57да уточня за теб специално Ноел- IP-то ми е статично
да те улесня и да не се правиш на инспектор Дю-Дю във вихъра си и да изпадаш в неудобно и смешно положение.
Та очаквам да ми кажеш още какво не знам, за мен, за никовете ми и за IP адресите ми....
Та нека съфорумците да си зададат въпроса-дали Ноел не би ги поставила в моето положение,набедени без да има някаква информация.
За да те улесня мога да поискам от доставчика си на интернет пълния трафик-както входящ така и изходящ. Мрежата,никовете също не са анонимни,както и ти не можеш да бъдеш скрита
Нали Ноел ще си остане всичко между нас,както ти искаше?
Хайде Ноел покажи някакви документи,след като обвиняваш някой в някакво тежко престъпление.
Слушам, искам да знам
IP адреси, генериран входящ и изходящ трафик
Явно ти е доста скучно,след като разполагаш с толкова много свободно време да висиш и пишеш във форума по всички теми
Или ти куца социалния живот?
В другия форум има една вдовица,дето всички вдигнаха ръце от нея и се жалват на админа ,че досажда
Но явно тук нещата стоят по друг начин- посветените са определен кръг,непосветените са нежеланите
Хубава вечер!
Надявам се да си напълно задоволена/във всяко едно отношение/ :hmmm: :hmmm:
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Ограничени права за секция Поръчки

Мнение от Noel »

Каквото имах да казвам,го казах :nod:
Бягай да си прочетеш мненията в поръчката за Пашмина :daaa:
"Задоволена" ще бъда,когато се видим,нали искаш среща!?
Защо само тук да се засичаме.Много искам да ми разкажеш за митниците :hmmm:
Малко ми куца тази сфера.
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Marti
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1203
Регистриран на: Дек 12, '10, 21:41

Re: Ограничени права за секция Поръчки

Мнение от Marti »

Noel написа:Каквото имах да казвам,го казах :nod:
Бягай да си прочетеш мненията в поръчката за Пашмина :daaa:
"Задоволена" ще бъда,когато се видим,нали искаш среща!?
Защо само тук да се засичаме.Много искам да ми разкажеш за митниците :hmmm:
Малко ми куца тази сфера.
Да, Ноелче,права си
и нищо не ти дава основание да отправяш някакви заплахи под каквато и да било форма
явно прекалено ти харесва ролята да раздаваш правосъдие :hmmm:
доколкото си спомням щеше да си използваш контактите да ме назначат на държавна служба
и наистина...болестта ти не е оправдание :hmmm:
но това си е друг въпрос, на всички ще им бъде доста интересно да разберат кой стои зад ник Ноел, както ти предлагаш...
http://media.snimka.bg/s1/3685/033613475-big.jpg?r=0
madMery
Дълго кафе
Мнения: 143
Регистриран на: Юли 10, '11, 08:39

Re: Ограничени права за секция Поръчки

Мнение от madMery »

Прощавайте, а поръчки за в бъдеще ще има ли? Интереса ми е специално към розите. Участвах скромно в предишни 2 поръчки,останах много доволна и организаторите бяха много точни и коректни. :daaa:
Конфликта сега не мога да го схвана
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Ограничени права за секция Поръчки

Мнение от Noel »

Организаторите са точни и коректни,но на някои в момента им е трудно.
Всички тези организатори,които доставяха от къде ли не исканите ни растения.
Тези организатори,които във всяка една поръчка отнасяха негативи от персони дошли във форума да сеят негатив.
Призовавам ви да подкрепим организаторите в този не лек момент :liubov:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Ограничени права за секция Поръчки

Мнение от Titi »

Да приемеш себе си за жертва не е просто особеност на характера, а житейска позиция и стил на живот.
Жертвите” биват:
Ø агресивни – на всяка цена доказват своята правота, вечно са недоволни, постоянно критикуват и отправят обвинения, манипулират околните, като предизвикват в тях вина, афишират своята правота и с нея съсипват своя и този на околните живот;
Ø пасивни – те страдат, не упрекват конкретен човек, а съдбата и късмета си. Страдат и постоянно се оплакват. Приемат себе си за изкупителна жертва на работата си, на семейството си, на децата си.

На подсъзнателно ниво при „жертвите” преминават следните ирационални убеждения:
Ø Аз страдам достатъчно и страданието ми изкупва всичко останало;
Ø Аз съм прав, но никой никога не ме разбира;
Ø Моите страдания трябва да бъдат оценени; моите проблеми са толкова големи, че хората трябва да ги чуят;

Тези подсъзнателни вярвания формират манипулативен поведенчески модел. Жертвата най-често предизвиква у другите съчувствие, неловкост и чувство за вина. Нейните очаквания са свързани с това никога да не е отговорна и виновна за случващото се. Тя винаги се оплаква, има хронично подтиснато настроение, много живописно разказва собствените си страдания и е обидена, когато някой не ги оценява и категорично отхвърля реалността, че голяма част от тях са доброволно приети и в повечето случай излишно самосъздадени.

Източник: http://kameliqmircheva.blogspot.com/201 ... st_19.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
NinkaS
Kафенце
Мнения: 10
Регистриран на: Фев 4, '14, 17:50

Re: Ограничени права за секция Поръчки

Мнение от NinkaS »

^_^
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Re: Ограничени права за секция Поръчки

Мнение от admin »

Тази тема ще я заключа, защото от един момент нататък няма нищо общо нито с поръчките, нито с нищо.

Съжалявам за забавянето, имах пътувания, гости в къщи, рожденици и т.н. и нямах възможност да довърша нещата около поръчките.

Накратко:

1. Има данъчни проверки срещу организатори на поръчки. Към момента към две момичета, но може и да има още. Това и само това е причината да поговоря лично с всеки от организаторите. Няма тайни общества, няма посветени и непосветени – просто има няколко засегнати човека, затова държах да разговарям с тях лично.

2. Имам колеги в НАП, разговарях с тях лично, тези проверки са масови, така че не сме изключение.

3. Имаме мнение на юрист, смятаме, че няма да има усложнения при момичетата.

4. Правилата ни няма да се променят особено, реално това което си беше, ще си остане. По закон всеки има право да си организира поръчка с приятели с цел намаляване на транспортните разходи и не е длъжен да има нито фирма, нито апарат, нито касови бонове, нито нищо. Така че, единственото, което трябва да се направи е да се консолидират съществуващите правила по-точно и ясно и в съответствие със законите, за да може ако отново има такива случаи, организаторите да се позоват по-лесно на законовите норми.

5. Не знаем кой е подал сигнала. Може да е реално всеки – нов или стар съфорумец, засегнат търговец, обиден участник в поръчка – реално всеки може да е. Това е причината да не искам да споделям публично информация предварително. Предполагаме, че е участник в поръчки, защото все пак за сигнал се изискват данни.

Това е. Имам нужда от няколко часа спокойствие, за да разпиша нещата, а последните дни го нямах и затова не съм ги довършила. Поръчки ще има, както казах, промени не очаквам с малки изключения.

Проблемът както виждате е и юридически, и технически. Съжалявам, че не изясних нещата по-рано, но както писах и по-горе, доносите могат да са от всеки реално. Оставям ден-два отключена темата ако имате конкретни въпроси към мен по горните неща, за да отговоря. Ако има лирични отклонения като последните пет страници, смятам да ги трия, така че няма смисъл да ги пишете въобще. Това е. Въпроси?

P.S. Ще проверя IP-тата после, в момента не са ми приоритет.
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”