"Стъклен дом" - българската сапунка или нещо по-сериозно

Или само и само да не сме си в къщи... ;)
Публикувай отговор
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: "Стъклен дом" - българската сапунка или нещо по-сериозно

Мнение от Албена »

Специално за dal
Семейство гъзари владеят мол, подмолни съдружници бъркат в кацата с меда.Майката не свири на пиано , а се занимава с балет.Синът е лигльо и чука дъщерите на съдружниците.Главният моловладетел пречи на някого и той го изпраща в рая на гъзарите.В това време от Америка се завръща след 18 години блудния син,за да припадне в неговите прегръдки умирающият му баща.Наследство,скандали и ДАНС.Край на първа серия. ;)
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: "Стъклен дом" - българската сапунка или нещо по-сериозно

Мнение от Blue sky »

хахахахаха, разсмяхте ме в тази тема
съжалявам, но няма сила която да ме накара да гледам български сериал - може би ако ме връже здраво за стола само и пак ще намеря начин да се изнеса :lol: :lol: :lol:
He who plants a garden, plants happiness
Аватар
pateto
Кафе с мляко
Мнения: 230
Регистриран на: Ное 24, '09, 21:00
Местоположение: Пловдив

Re: "Стъклен дом" - българската сапунка или нещо по-сериозно

Мнение от pateto »

Филма ми хареса и мисля да го следя до края!
Аватар
5ia
Кафевар/ка/
Мнения: 992
Регистриран на: Дек 13, '09, 09:06
Местоположение: Русе

Re: "Стъклен дом" - българската сапунка или нещо по-сериозно

Мнение от 5ia »

Blue sky написа:хахахахаха, разсмяхте ме в тази тема
съжалявам, но няма сила която да ме накара да гледам български сериал - може би ако ме връже здраво за стола само и пак ще намеря начин да се изнеса :lol: :lol: :lol:
Тук мога да внеса две поправки :D Изпускам думата "български" , остава само "сериал". И накрая се изнасям със стола :lol:
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: "Стъклен дом" - българската сапунка или нещо по-сериозно

Мнение от Blue sky »

5ia написа:
Blue sky написа:хахахахаха, разсмяхте ме в тази тема
съжалявам, но няма сила която да ме накара да гледам български сериал - може би ако ме връже здраво за стола само и пак ще намеря начин да се изнеса :lol: :lol: :lol:
Тук мога да внеса две поправки :D Изпускам думата "български" , остава само "сериал". И накрая се изнасям със стола :lol:
приемам поправките и уточненията и ставаме две в дисциплината бягане със стол :lol:
He who plants a garden, plants happiness
dal

Re: "Стъклен дом" - българската сапунка или нещо по-сериозно

Мнение от dal »

айде стига са правихте на изтрещели интелектуалки-това дават, това ще гледаме :mrgreen: :hihihi:
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: "Стъклен дом" - българската сапунка или нещо по-сериозно

Мнение от Blue sky »

тц, няма начин да си го причиня :lol: аз имам дистанционно :hihihi: и знам как се работи с него :hihihi:

обаче понеже не съм гледала нито секунда от нито една серия, допускам че може и да не съм права, затова спирам да спамя по темата и да се изказвам неподготвена :nod:
He who plants a garden, plants happiness
dal

Re: "Стъклен дом" - българската сапунка или нещо по-сериозно

Мнение от dal »

аз го гледах на парчета у вибокса качена сериата , тъй кат са почне със застрелването на стефан данаилов... :hmmm:
ще го следя :daaa:
Аватар
5ia
Кафевар/ка/
Мнения: 992
Регистриран на: Дек 13, '09, 09:06
Местоположение: Русе

Re: "Стъклен дом" - българската сапунка или нещо по-сериозно

Мнение от 5ia »

Дал, каквото и да кажеш, няма как да ме разубедиш да стана фен на друго, а не на ББ. Което директно ме слага в категорията на НЕинтелектуалките :lol: А от нашенските филмчета най-дълбоко ми бърка декламирането, за което някой вече беше споменал.
dal

Re: "Стъклен дом" - българската сапунка или нещо по-сериозно

Мнение от dal »

5ia написа:Дал, каквото и да кажеш, няма как да ме разубедиш да стана фен на друго, а не на ББ. Което директно ме слага в категорията на НЕинтелектуалките :lol: А от нашенските филмчета най-дълбоко ми бърка декламирането, за което някой вече беше споменал.
Пете , и аз следя психиатричното отделение ББФ ; а стъкления дом ще го свалям от записи ; ех съдбо тежка,измежду конкурентни телевизии да се осукваш, да се бият и да не могат да те разделят като публика..... :mrgreen:
Публикувай отговор

Обратно към “Музика, концерти, кино, театри, купони”