Луда работа, приятно ми е :)

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Луда работа, приятно ми е :)

Мнение от calico »

Добре си дошла и добре си заварила, desunie :ieeee:

луда работа е, дааааа, много луда. Заимали сте се с място, с луковички, че и с рози даже :ieeemyzh:
то само оная снимка с оплевения двор да покажеш, и си ни ясна - имаш и ти пръст(земя) в кръвта.

много хубаво представяне си направила, чак мен ме засърбяха ръцете нещо да окопая, да посадя, да помириша. :daaa:
еййй, ама много е хубаво това да можеш да си приседнеш в някакво си твое малко райско местенце, па дори и все още да не е подредено.
Снабдявай се със снимки на новото място и разказвай какви ги мислиш, то ти направо поръчка имаш от ТМ за зацветяване, това не се изпуща.

казвай какво обичаш и да почваме напролет да пращаме по нещо :daaa: ще я запълним тая градинка, после ще си я редиш и с маркови неща. Мога да ти пратя прости ириси, кампанула, розова енотера, парички, стелария, ламиум, солидаго, високо есенно анемоне, и вероятно и още неща, то като ходя из двора се сещам

п.п. на мен това desunie в първия момент ми заприлича на "дезире", демек желание на френски :angelche:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2622
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 792 пъти
Получил благодарност: 807 пъти

Re: Луда работа, приятно ми е :)

Мнение от Lalel4e »

Ейй, още повече ме заинтригува! Аз напоследък много малко време имам за форума, но като мернах "луда работа" и "приятно" в едно словосъчетание, веднага се залепих :lol: :lol: :lol:

Къде това вашето местенце?? То по-близо до Пловдив ще да е ;)
А мойте хора защо не мислят така, а? Защо?? Някакви си 200-300 км... какво са за една луда глава?!
Колко често ходите? Всяка седмица? :shock:
Ние вкъщи сме двама на двама - на мен и малкия ни дай да сме на село,
а големите мъже са градски чеда и селото хич, ама хич не им липсва.

Радвам се, че си забелязала мойта темичка, то аз онзи ден рових нещо назад, но забелязах,
че при мен повечето снимки вече не се виждат :snif:
Дано проблема да е само при мен!
Тъкмо като гледах твоя треволяк, си мислех "тя ако види мойта джунгла.." :lol:
Дано да си видяла нещичко от първите снимки :tzeluvka:
Аватар
desunie
Кана кафе
Мнения: 587
Регистриран на: Ное 30, '09, 11:07
Дал благодарност: 238 пъти
Получил благодарност: 114 пъти

Re: Луда работа, приятно ми е :)

Мнение от desunie »

calico, прекланям се пред теб и широко сроената ти душа :tzvetentze:
Благодаря за поканата и за споделянето. Ще ви запозная скоро и с терена, че си има бая мегдан. А колкото повече го гледам, толкова повече потенциал виждам в него :angelche:
Лече, мястото е много близо до Трявна. Мъжа ми има рода там, приятели от детството, градчето е все още живо, с млади, хубави хора и затова ни "дърпа", да не кажа, че ни е лесно да прескачаме по-често.
За снимките, за съжаление не е само в твоята тема така :( Тъкмо гледах Градинката на Мариана в процес на създаване и там само линкове без да мога да видя снимките, а хората са коментирали едни красоти, които само мога да рисувам в главата си. За повечето снимки разбрах, че снимка.бг е имала проблем по сървърите и са забърсали масово на хората албумите. Има други от фейсбук споделяни - и там греда! С тях пробвах да съм логната в същия браузър и пак не става. Предполагам не са споделени публично или явно съм лаик, който не се оправя :ufff:
Аватар
Margaritenia
Баш кафе майстор
Мнения: 2774
Регистриран на: Апр 7, '15, 18:24
Дал благодарност: 7 пъти
Получил благодарност: 30 пъти

Re: Луда работа, приятно ми е :)

Мнение от Margaritenia »

desunie написа: Фев 12, '19, 16:44 Гео, може на кратко Десун от Деси ;)
Ама ме заинтригува какво можеш да ми измислиш, ха-ха :)
Хаха, разконспирирана си, Десун йеееее!:))) :tzvetentze:
Добре дошла! Жизнерадостно начало, зареди ме с толкова ентусиазъм и пролет!

Свършили сте страхотна работа, но имам питане... Вашата нова градина и градината на свеки близо ли са или? Да не се окаже, че тичаш на 230км в 2 противоположни посоки, за да поливаш доматките:)
All gardeners know better than other gardeners.
Chinese proverb
Изображение
Deleted User 1445

Re: Луда работа, приятно ми е :)

Мнение от Deleted User 1445 »

Добре дошла, desunie, колко много сте направили за кратко време :o И аз като Гео ахвам като видя толкова оплевена трева за един ден, но си струва труда, видно е. Сега като се замисля, 9 на 4 е място, което ще глътне мноого средства :lol: наистина, то рози, то божури, то иглолистни, ами разни там едногодишни пълнежи. И винаги има за какво още да помечтае човек :tzvetentze:
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Луда работа, приятно ми е :)

Мнение от Еличка »

Добре дошла, Дезюниии (така го прочетох)!
От мен да знаеш - прави с градината си каквото и колкото можеш, нека всяко действие ти доставя удоволствие! Радвай се на глухарчета, прости нещица!
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Луда работа, приятно ми е :)

Мнение от dar »

Десуан, добре дошла и от мен! Поздравления за теб и семейството ти! Много работа сте свършили, а колкото и да предстои, като гледам от снимките темпото , с което работите, няма да ви е проблем, а удоволствие. Само за уикендите ли ще сте на новото си местенце? Тежко е, според мен най- много, когато си отметнал много работа, вкарал си нещата в пътя и вместо после да се наслаждаваш, трябва са стягаш багажа и да тръгваш. Все ще дойдат и по добри времена, живот и здраве. Чакам с нетърпение снимки и разкази. А тези преди и сега са нещо много ценно. Успех! :tzvetentze: :tzvetentze: :tzvetentze:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15971
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 976 пъти
Получил благодарност: 1908 пъти

Re: Луда работа, приятно ми е :)

Мнение от Гео, граф »

desunie написа: Фев 12, '19, 16:44 Гео, може на кратко Десун от Деси ;)
Ама ме заинтригува какво можеш да ми измислиш, ха-ха :)
Виж как вече те префасонираха и други - Еличето ти каза ''Дезюни'', а Дар ''Десуан'' :D

Аз бих добавила Падуан. Това е джедайска степен за ученик, започнал сериозно обучение под ръководството на рицар джедай или майстор джедай. Вървиш по този път и нека Силата бъде с теб :nod: :angelche:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
desunie
Кана кафе
Мнения: 587
Регистриран на: Ное 30, '09, 11:07
Дал благодарност: 238 пъти
Получил благодарност: 114 пъти

Re: Луда работа, приятно ми е :)

Мнение от desunie »

Гео, граф написа: Фев 13, '19, 08:35
desunie написа: Фев 12, '19, 16:44 Гео, може на кратко Десун от Деси ;)
Ама ме заинтригува какво можеш да ми измислиш, ха-ха :)
Виж как вече те префасонираха и други - Еличето ти каза ''Дезюни'', а Дар ''Десуан'' :D

Аз бих добавила Падуан. Това е джедайска степен за ученик, започнал сериозно обучение под ръководството на рицар джедай или майстор джедай. Вървиш по този път и нека Силата бъде с теб :nod: :angelche:
Гео, всичките са ми хубави и аз затова исках да чуя кой как ме е прочел и асоциирал. Когато си отворен за хубавото, то те намира :sflower:
А да си призная и аз веднага отъждествих Десуан с Падуан :) (нали и аз съм фен на междузвезни)
"дезире" на calico и то ме докосна, доста мое си го чувствам :gush:
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4408
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2348 пъти
Получил благодарност: 741 пъти

Re: Луда работа, приятно ми е :)

Мнение от Emilly1212 »

Десунка :gush: добре дошла и от мен. Интересно разказваш и приятно място показваш. :tzvetentze: Свършили сте много работа, но то в къща и градина винаги има какво да се прави. Ще чакам да покажеш и новото местенце. Да си ги ползвате със здраве и да си сбъднеш всички цветни мечти.
Чакам с нетърпение да покажеш всички цъфнали луковички скоро.
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”