Конкурс Хемерокалис/2018

Публикувай отговор
Аватар
Skio
Кафевар/ка/
Мнения: 898
Регистриран на: Дек 15, '13, 13:50
Местоположение: Стара Загора
Дал благодарност: 238 пъти
Получил благодарност: 290 пъти

Re: Конкурс Хемерокалис/2018

Мнение от Skio »

Breda написа: Юни 22, '18, 21:31
Аааа,няма нужда,той конкурсът свърши с тези твои снимки :potekoha: :potekoha: :potekoha: ,вземай наградите и кой от къде е :-D
:lol: :lol: :lol: Точно това си помислих, че фаза две на конкурса, онази за най-добрата снимка, е вече оправена с победител Габи.
Не е честно обаче, защото хемето очевидно е по-фотогенично в профил, но не е като да вярваш, че си разбрал как изглежда сортът. :lol:
Организаторите, слагайте ръце на кръста и настоявайте снимките да са комлект. И в профил, и анфас.
Mi sa che un tentativo lo farei volentieri...ma se mi nuoce?

"Времето все си тече, независимо дали си заровил някаква изненада в земята, или не". [Mерка]
miltonia
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1930
Регистриран на: Май 22, '16, 02:03
Дал благодарност: 297 пъти
Получил благодарност: 140 пъти

Re: Конкурс Хемерокалис/2018

Мнение от miltonia »

Аз имам уточняващи въпроси.
1. За колко хемета имам право да гласувам- за ограничен брой/напр. 10/ или за колкото харесам без ограничения?
2. За една снимка по колко емотиконки :syes: мога да сложа, например мога ли да дам две, ако ми е харесала повече, и това за две или една точка ще се брои?
3. Има ли значение подреждането на видовете хемерокалиси за броя точки, които получават, в смисъл първите повече точки ли получават, както предложиха Аурелия и Либра?
И, Мери, много те моля да преразгледаш това условие на конкурса "Членовете на журито не представят свои, или други снимки"! Та нали целта е да се популяризират хемерокалисите и да им се наслаждаваме?! Без снимките от твоите полянки конкурса ще обеднее наполовина! :svekurva:
Да знаЙш, че ще постна твои снимки, а за имената им ще питам Влади. :hihihi: Съвсем по правилата ще е . :angelche:
Аватар
Skio
Кафевар/ка/
Мнения: 898
Регистриран на: Дек 15, '13, 13:50
Местоположение: Стара Загора
Дал благодарност: 238 пъти
Получил благодарност: 290 пъти

Re: Конкурс Хемерокалис/2018

Мнение от Skio »

dar написа: Юни 22, '18, 22:27
Мерко, не намирам тоя пръст, а ма го брой за вдигнат за двете хемета. Поздравления за играта :gush:
Успех!
Дар, този пръст е на втора страница на Усмивките. Най-долу има текст "Виж повече усмивки", който е активен линк.
Mi sa che un tentativo lo farei volentieri...ma se mi nuoce?

"Времето все си тече, независимо дали си заровил някаква изненада в земята, или не". [Mерка]
Аватар
Skio
Кафевар/ка/
Мнения: 898
Регистриран на: Дек 15, '13, 13:50
Местоположение: Стара Загора
Дал благодарност: 238 пъти
Получил благодарност: 290 пъти

Re: Конкурс Хемерокалис/2018

Мнение от Skio »

miltonia написа: Юни 22, '18, 23:09
Да знаЙш, че ще постна твои снимки, а за имената им ще питам Влади. :hihihi: Съвсем по правилата ще е . :angelche:
:syes: :syes: :syes: :syes: :syes: :syes: :syes: :syes:
:lol:
Mi sa che un tentativo lo farei volentieri...ma se mi nuoce?

"Времето все си тече, независимо дали си заровил някаква изненада в земята, или не". [Mерка]
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31789
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1151 пъти
Получил благодарност: 2826 пъти

Re: Конкурс Хемерокалис/2018

Мнение от Мария Николова »

miltonia написа: Юни 22, '18, 23:09 Аз имам уточняващи въпроси.
1. За колко хемета имам право да гласувам- за ограничен брой/напр. 10/ или за колкото харесам без ограничения?
2. За една снимка по колко емотиконки :syes: мога да сложа, например мога ли да дам две, ако ми е харесала повече, и това за две или една точка ще се брои?
3. Има ли значение подреждането на видовете хемерокалиси за броя точки, които получават, в смисъл първите повече точки ли получават, както предложиха Аурелия и Либра?
И, Мери, много те моля да преразгледаш това условие на конкурса "Членовете на журито не представят свои, или други снимки"! Та нали целта е да се популяризират хемерокалисите и да им се наслаждаваме?! Без снимките от твоите полянки конкурса ще обеднее наполовина! :svekurva:
Да знаЙш, че ще постна твои снимки, а за имената им ще питам Влади. :hihihi: Съвсем по правилата ще е . :angelche:
1. За колкото харесаш, стига да ги степенуваш по скалата от 10 - най-харесвания - до 1 най-малко харесвания от един автор на снимките.
2. Ако поставиш максимума 10 точки, поставяш 10 емотиконки :syes: .
3. Ти правиш подреждането на хемерокалисите от един автор в едно мнение, според твоята оценка - от 10 - до 1. Ако има още от същия автор във второ мнение, то е независимо от първите в първото мнение. (Вземам предвид, че Габи обяви, че ще покаже утре още снимки.)
4. Има другарчета, които още не са отглеждали хемета. За да ги запалим, :angelche: е предвидено да се показват хемета на други другарчета.
Обаче, точно заради моя милост, чиито снимки се виждат в другата тема, журито остава извън числото на "други другарчета".
Разбираемо е, че конкурсът трябва да поощри хората без полянки. 8-) По-добре да постнеш няколкото снимки на Либрето, че хеметата й стават курбан на конкурса... :eeeh:
Други въпроси? :lol:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
miltonia
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1930
Регистриран на: Май 22, '16, 02:03
Дал благодарност: 297 пъти
Получил благодарност: 140 пъти

Re: Конкурс Хемерокалис/2018

Мнение от miltonia »

:daaa:
За прекрасния старт от Габи:
Facepaint :syes: :syes: :syes: :syes: :syes:
Anne Mcwilliams :syes: :syes: :syes:
Bi-eyed Baby :syes:

Габи, мноого висока летва, много!
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31789
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1151 пъти
Получил благодарност: 2826 пъти

Re: Конкурс Хемерокалис/2018

Мнение от Мария Николова »

Ето така очаквахме да броим гласуването, miltonia! :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
miltonia
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1930
Регистриран на: Май 22, '16, 02:03
Дал благодарност: 297 пъти
Получил благодарност: 140 пъти

Re: Конкурс Хемерокалис/2018

Мнение от miltonia »

Destined to see- един толкова желан от мен красавец, който не успях да съхраня. Снимката е на Libra.
Изображение
сюзан
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Юни 12, '14, 10:56
Местоположение: Стара Загора
Получил благодарност: 4 пъти

Re: Конкурс Хемерокалис/2018

Мнение от сюзан »

Facepaint :syes: :syes: :syes:
Bi-eyed Baby :syes: :syes: :syes: :syes:
И един от мен
Изображение
Pretty Fancy
За да направиш прерия
ти трябва пчела и детелина,
и една мечта голяма.
Но само и мечта ти стига
ако пчела и детелина няма.
Емили Дикинсън
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5290
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 119 пъти
Получил благодарност: 122 пъти

Re: Конкурс Хемерокалис/2018

Мнение от Daniela Pargu »

:ieeemyzh: :ieeemyzh: :ieeemyzh:
Хей,мен докато ме нямаше ,вие сте започнали и натрупали снимки вече!
Отивам да разгледам от началото !
Идеята е ПРЕКРАСНА!
МЕРКО :tzeluvka: :gush: :tzvetentze:
пп. и броя вече :daaa:
но да кажа,че е добре да има повече снимки на един хемчо-ще имаме по-добра представа
за сорта :daaa:
Публикувай отговор

Обратно към “Градински цветя и растения”