Огромно разочарование от Брит Розако

gospodinov

Re: Огромно разочарование от Брит Розако

Мнение от gospodinov »

Shami написа:Аз също се възползвах от офертата,но не бях разбрала че трябва да поръчам две и поръчах три,като си мислех че третата безплатната аз ще си я избера. Е пристигнаха ми четири рози и моите като на Господинов.
Календула дано да ти заменят розичката с нова.
Аз преди да поръчам се свързах с тях с въпроса -мога ли да си избера, кои да ми е подаръка и жената, която отговаря за продажбите(Виолета Михайлова) любезно ме попита, кои съм си избрал и тях ми изпратиха. Купувал съм доста пъти от тях и винаги съм оставал с много доборо впечатление.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8577
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 954 пъти
Получил благодарност: 729 пъти

Re: Огромно разочарование от Брит Розако

Мнение от Shami »

Господинов,не знаех за тази опция,но следващият път ще се възползвам.Благодаря ти че го сподели. :daaa:
presto
Кафевар/ка/
Мнения: 870
Регистриран на: Юни 25, '13, 11:25
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 1 път

Re: Огромно разочарование от Брит Розако

Мнение от presto »

Calendula_off написа:...Писах им и се надявам на адекватна реакция от тях...

Странно, но не намирам и Вашата реакция за адекватна.
Писали сте им в почивен ден и съвсем логично все още не са Ви отговорили. Защо тогава ни занимавате с Вашата покупка, причинила Ви огромно разочарование.
Няма никаква логика да откривате нова тема и да ангажирате вниманието на всички останали, при положение, че Вие самата може само да гадаете какви ще действията или компенсациите от страна на Вашия търговец.
Calendula_off
Дълго кафе
Мнения: 126
Регистриран на: Яну 29, '15, 17:15
Местоположение: София

Re: Огромно разочарование от Брит Розако

Мнение от Calendula_off »

presto написа:
Calendula_off написа:...Писах им и се надявам на адекватна реакция от тях...

Странно, но не намирам и Вашата реакция за адекватна.
Писали сте им в почивен ден и съвсем логично все още не са Ви отговорили. Защо тогава ни занимавате с Вашата покупка, причинила Ви огромно разочарование.
Няма никаква логика да откривате нова тема и да ангажирате вниманието на всички останали, при положение, че Вие самата може само да гадаете какви ще действията или компенсациите от страна на Вашия търговец.
Господине не знам моята реакция до колко е адекватна, но със сигурност това, което Вие демонстрирате в темата е просташко. До колкото знам четенето и ангажирането с отговор по дадена тема не е задължително. Така че, не се чувствайте задължен да си изливате личната неудоволетвореност виртуално . Ако не можете да сте полезен със съвет, а видимо не сте просто не пишете.
presto
Кафевар/ка/
Мнения: 870
Регистриран на: Юни 25, '13, 11:25
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 1 път

Re: Огромно разочарование от Брит Розако

Мнение от presto »

Какъв съвет Ви трябва?
Водете си кореспонденцията и телефонните разговори с Вашия доставчик на рози, когато Вие самата получите конкретни отговори от него, ще се радвам да ни информирате, всичко останало са просто предположения и догадки от Ваша страна.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Огромно разочарование от Брит Розако

Мнение от calico »

Календула, по-кротко момиче с обидите. Той е прав за темата, нямаше нужда да я откриваш.
Има тема за ядосани и разочаровани, можеше там да си излееш яда.
има тема за некоректни търговци, и там става.
Защо специална тема за една роза само? Ние пазарим от Бритрозако вече 6-7 години, аз поне съм купила стотина рози от там, и си имаме мнение и без тази тема.
Разбирам, че емоцията много те е владеела като си я пущала, но друг път се старай ти да я владееш тая емоция, поне малко
:lol: :lol:
хайде усмихни се, живота е хубав, и една изсъхнала роза не може да ти го разваля :daaa:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
gospodinov

Re: Огромно разочарование от Брит Розако

Мнение от gospodinov »

Подкрепям Калико, може би тази тема имаше някакъв смисъл ако след контакта, Бритрозако не вземат никакво отношение...
Защото ако сега те приемат да сменят розата, темата някак увисва....
kokipe
Kафенце
Мнения: 14
Регистриран на: Юни 3, '10, 13:43

Re: Огромно разочарование от Брит Розако

Мнение от kokipe »

Ето това отговорих вчера 13.06 във Facebook :Здравейте, при получаване на пратката имате опция "Преглед преди плащане на наложения платеж"- защо не сте се възползвали от това? Другото също важно нещо е, че не сте си взели розите в деня на пристигане, а на следващият ден след обяд - Еконт съхранява всичките си пратки на едно място, без значение дали трябват по-специални грижи. От снимките виждаме, че розата е добре развита и облистена- листната маса, която е по-голяма от тези на другите получени рози, поема много бързо влагата, която е имала за транспорта. Не се тревожете ще бъдете обезщетена, по начина, който изберете: за транспорта, с около 2лева се е оскъпила пратката, или желаете да получите друга роза, без да плащате транспорт. А за розата в хербаризиран вид също може да се погрижите, като изрежете по-ниско зелената част и поливате. Имате и други поръчки при нас, дори и миналото лято сте пазарували от същата ни промоция - два контейнера= 1бр. подарък. така, че знаете каква е политиката ни ! Край на цитата.
Съжалявам, но от Еконт са Ви подвели, защото спокойно може да откажете пратката, от там нататък те търсят нас и разходите им не остават неплатени! След написаното обяснение от нас, каквото Вие изискахте, отговор не получих - дали да изпратим 2лв. за платения транспорт, или роза? По наше виждане, ще изпратим роза и то не защото писахте на всички възможни места за "огромния проблем" с розата бонус, а защото винаги се стараем да откликваме на нуждите на клиентите си.
gospodinov

Re: Огромно разочарование от Брит Розако

Мнение от gospodinov »

Евала, точен и на място отговор!
Автора на темата тактично не спомена, че розата е престояла "повече от необходимото" в офиса на куриера, при тия жеги съвсем нормално е розата да се скапе.
Но най лесно е някой друг да е виновен а ние да сме невинни......
Мисля, че някой дължи извинение на Бритрозако,,,,,,,
Аватар
цер
Кафе с мляко
Мнения: 200
Регистриран на: Мар 18, '16, 14:48
Местоположение: Ловеч

Re: Огромно разочарование от Брит Розако

Мнение от цер »

чета този форум от 3,4 години и досега не пишех .Винаги ми е било неприятно да се търси негативното във всичко, както и във случая.
бързо писане за оплюване на имиджа на някого и после когато трябва едно извинявайте аз почертавам АЗ сбърках ни няма часове и дни
Абе .............как ли спи тази .... :?:
Публикувай отговор

Обратно към “Рози”