Да помогнем на Иван Здравков

В момента няма активна благотворителна кампания.
Публикувай отговор
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Да помогнем на Иван Здравков

Мнение от ivanina »

С най- искрени пожелания Иван да се пребори с болестта и скоро да оздравее! :stiskam: :stiskam: :stiskam:
Аз също се включих с растения във ФБ.
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
незабравка

Re: Да помогнем на Иван Здравков

Мнение от незабравка »

ivanina написа:С най- искрени пожелания Иван да се пребори с болестта и скоро да оздравее! :stiskam: :stiskam: :stiskam:
Аз също се включих с растения във ФБ.
ivanina,можеш ли да ми пишеш на лични,че дъщеря ми нещо не може да те открие във ФБ . :nod:
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Да помогнем на Иван Здравков

Мнение от ivanina »

незабравка написа:
ivanina написа:С най- искрени пожелания Иван да се пребори с болестта и скоро да оздравее! :stiskam: :stiskam: :stiskam:
Аз също се включих с растения във ФБ.
ivanina,можеш ли да ми пишеш на лични,че дъщеря ми нещо не може да те открие във ФБ . :nod:
:daaa: ...разбира се! :dovolen:
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
Аватар
stasi85
Двойно кафе
Мнения: 179
Регистриран на: Юни 19, '15, 11:40
Местоположение: София/Родопите.... и по света
Обратна връзка:

Re: Да помогнем на Иван Здравков

Мнение от stasi85 »

Включвам се включвам и аз :dovolen: Само да попитам къде да изпратя сканирано платежното нареждане.
Винаги от сърце се включвам с каквото мога да бъда съпричастна защото всеки от нас преди всичко трябва да е човек. :gush:
Тъй като в офиса нямам достъп до ФБ ще бъда благодарна за повече информация,сметка с титуляр,основанието е ясно.Благодаря ви
http://stasi85.snimka.bg/?user,albums

Когато носиш в себе си душа няма как да паднеш защото ти винаги летиш
незабравка

Re: Да помогнем на Иван Здравков

Мнение от незабравка »

stasi85 написа:Включвам се включвам и аз :dovolen: Само да попитам къде да изпратя сканирано платежното нареждане.
Винаги от сърце се включвам с каквото мога да бъда съпричастна защото всеки от нас преди всичко трябва да е човек. :gush:
Тъй като в офиса нямам достъп до ФБ ще бъда благодарна за повече информация,сметка с титуляр,основанието е ясно.Благодаря ви
ЗОВ ЗА ПОМОЩ
Приятелят ни Иван Андонов Здравков е с диагноза Шваном /тип В/ - тумор на нервна тъкан с необичайно местоположение и размери, които застрашават живота му. Единственото решение е спешно оперативно лечение. Възможност за такова предлага клиника в Германия, но стойността от 50 000 евро е непосилна за семейството му. Молим Ви, нека му помогнем да има пълноценен живот, като върнем песента му и усмивките на двете му деца!
Благодарим Ви!
Дарителски сметки:
Обединена българка Банка /ОББ/ - UBBSBGSF
BG63UBBS80021448290410 – сметка в евро
BG72UBBS80021112888110 – сметка в щатски долари

Сканираното платежно може да изпратите ето на този адрес https://www.facebook.com/parentsclub.varna/?fref=ts" onclick="window.open(this.href);return false;

а ако нямате достъп до ФБ,може да ни го изпратите на мейл [email protected] ние ще го изпратим на Парентс Клуб. :daaa:
незабравка

Re: Да помогнем на Иван Здравков

Мнение от незабравка »

Понеже в страничката на разсадника ни във ФБ имаме публикувана информация и снимки на най-различни растения от разсадника,за да няма объркване ,ето линк към албума с конкретните растения,които са обявени за благотворителност до момента-
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 722&type=3" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Да помогнем на Иван Здравков

Мнение от calico »

Незабравче, нямам фейсбук и там не мога да гледам, ама дали може да си купя благотворително една Thuja Occidentalis Golden Globe ?
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
незабравка

Re: Да помогнем на Иван Здравков

Мнение от незабравка »

Мили ХОРА,
благодаря ви от името на Иван. :tzeluvka:Благодаря на тези,които си купиха растения и на тези,които преведоха директно по дарителската сметка. В края на тази седмица ще преведем по сметката,това ,което сме събрали от продажба на растения -около 200 лева и ще поместим на страничката на разсадника във ФБ платежното нареждане. :dovolen: Кампанията продължава.
незабравка

Re: Да помогнем на Иван Здравков

Мнение от незабравка »

Тази седмица преведохме по сметката на Иван 230 лв,събрани от продадени от обявените за благотворителност растения.Кампанията продължава,вече можете да пускаме и sms-и.
Ето отново линк към страничката във FB
https://www.facebook.com/%D0%9F%D0%BE%D ... 2/?fref=nf" onclick="window.open(this.href);return false;
За тези,които не ползват ФБ
Дарителски сметки:
Обединена българка Банка /ОББ/ - UBBSBGSF
BG81UBBS80021034951940 - сметка в лева
BG63UBBS80021448290410 – сметка в евро
BG72UBBS80021112888110 – сметка в щатски долари

Изображение
незабравка

Re: Да помогнем на Иван Здравков

Мнение от незабравка »

Искам да опресня тука информацията.Иван Здравков е успял да събере до момента 45 хил.евро,от необходимите 50 хиляди за операцията му.Остават само 5 хил.евро да се съберат,а времето напредва.Моля ви за съпричасност.Аз за себе си съм решила -миналата есен една приятелка и клиент на разсадника -Александрия Светославова ми се обади-беше си взела от нас хойхери,а пък те при добри грижи бяха направили огромни туфи-та тя бе решила да ги разсажда и ме попита дали искам да ми изпрати от излишните.Тогава ми дойде идеята хойхерите,които Алекс ми изпрати да ги разделя и вкореня и да ги нарека за някоя добра кауза.Така в момента имам около 150 броя чудесни ,добре развити хойхерки от сорта Green Spice-утре ще кача снимки.Обявявам ги за продажба-а парите ще отидат по сметката на Иван Здравков-платежните ще качвам тука и във Фейсбук.Цена за 1 бр.-5 лв.Който желае да си купи може да пише тука в темата или на лични. :dovolen:
Публикувай отговор

Обратно към “Благотворителни кампании и търгове”