Списания

Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: списания

Мнение от Blue sky »

Единственото цветарско, което още купувам от верме на време е идеалната градина. В него чат-пат може да се прочете нещо интересно, най-вече откъм съдържание на зеленчуците и дизайн.
He who plants a garden, plants happiness
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10796
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 254 пъти
Получил благодарност: 473 пъти
Обратна връзка:

Re: Списания

Мнение от botan »

Охо вчера ми пуснаха Нешънъл Джиографика в пощата. Ех, последния за тази година. Догодина пак с абонамент. :ieeemyzh:
Аватар
nikolica
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1036
Регистриран на: Дек 1, '09, 06:57
Местоположение: пловдив

Re: Списания

Мнение от nikolica »

Много харесвам списание "Коса", за съжаление не винаги мога да си го позволя.
Няма нужда да се ядосвате за нещо, което може да се промени. А ако не може да се промени, съвсем няма смисъл.
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Списания

Мнение от vodo-leika »

nikolica написа:Много харесвам списание "Коса", за съжаление не винаги мога да си го позволя.
О, да, едно от малкото такива списания, които и аз харесвам. Не съм си го взимала отдавна, но си спомням, че имаше доста полезна и интересна информация.
Което не може да се каже за "Космополитън" например, поне според мен :hihihi: . Я да споделим кои списания са ни разочаровали? Аз вече си казах "фаворита". :D
Аватар
Калина-малина
Двойно кафе
Мнения: 179
Регистриран на: Ное 26, '09, 19:33
Местоположение: Филибето

Re: Списания

Мнение от Калина-малина »

Днес е излязал декемврийският брой на "Вокруг света". Информация за тези, които се интересуваха :nod: Аз след малко отивам да си го чета с кеф :nod:
Много сме лудите....но сме пръснати!
Аватар
Fado
Кафевар/ка/
Мнения: 911
Регистриран на: Дек 8, '09, 13:00
Местоположение: София

Re: Списания

Мнение от Fado »

Чета с кеф Natonal Geographic, Еуропео, а напоследък, под влияние на мъжете в къщи - Топ Гиър - гледам и предаването пак под тяхно врияние. 8-) Много е забавно, абе-е-е... Англия, това си е. :dovolen:
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: Списания

Мнение от bouquet »

Преди два дена подреждах и разреждах списанията у дома.Оказа се, че сме купували главно списания за туризъм и за коли :hmmm: Понякога ,но рядко си купувам"Жената днес" и Брава каза, ако не го прочета от тук http://www.bravacasa.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Търся добри хора
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11903
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 191 пъти
Получил благодарност: 303 пъти
Обратна връзка:

Re: Списания

Мнение от johnstalker »

А аз както, може би сами се досещате бех абониран за "Плейбой". Много се ядосах само на първият брой с баба Лила, ама дори и тя не ме уплаши, и продължих да си ги купувам! (л) :ieeee:
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10796
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 254 пъти
Получил благодарност: 473 пъти
Обратна връзка:

Re: Списания

Мнение от botan »

Ти сериозно ли? :shock:
Аз като бях в болницата един дядка ми подари един брой (беше си скъсал тези странички които му трябват) и не ми се стори особено интересно списанието честно казано, дори и космото на гаджето ми е по-интересено. :D
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11903
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 191 пъти
Получил благодарност: 303 пъти
Обратна връзка:

Re: Списания

Мнение от johnstalker »

botan написа:Ти сериозно ли? :shock:
Аз като бях в болницата един дядка ми подари един брой (беше си скъсал тези странички които му трябват) и не ми се стори особено интересно списанието честно казано, дори и космото на гаджето ми е по-интересено. :D
Ботанчо, вицовете бяха много яки в първите броеве.. А и картинките си беха юбави :angelche:
Публикувай отговор

Обратно към “Литературен кръг за аматьори”