Японски кристали - морски алги

За здрав дух в здраво тяло - здравословно хранене и въпроси, диети, съвети за красота.
Аватар
katina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1444
Регистриран на: Юни 7, '12, 18:46
Местоположение: Хасково
Дал благодарност: 100 пъти
Получил благодарност: 34 пъти

Re: Японски кристали - морски алги

Мнение от katina »

Диманче, намерих това http://www.hera.bg/s.php?n=2625 Отдолу на коментари има даден адрес за връзка с Таня Атанасова. От тази година е, от скоро. Пиши й, дано да има тези кристали. И аз се заинтригувах от тях, май и аз ще ги потърся :daaa:
Вчерашният ден е вече история, утрешният е загадка, а днешният е дар.
libra
Наркоман
Мнения: 11646
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 98 пъти
Получил благодарност: 67 пъти

Re: Японски кристали - морски алги

Мнение от libra »

Ами ,то ,като ги завъди някой,после-целия град след него.Абе нещо като Пашмината.
Аватар
Димана
Кафе машина
Мнения: 3082
Регистриран на: Яну 29, '11, 16:59

Re: Японски кристали - морски алги

Мнение от Димана »

Девойки, благодаря ви за информацията, която сте открили. :tzeluvka:
Писах, и сега ще чакам отговор. Ако се снабдя с мъничко количество и им "нагодя", за около месец ще имам за половината форум. Абе, за 1 май ще мога да пратя на всеки, който иска. :stiskam:
Спомням си, че зимата, когато пиех водата от япончетата, не боледувах от грип. А бяхме дори в грипна ваканция. :daaa:
Либре, дотогава Пашмината требе да е напъпила поне. ;)
Това желание за притежание на Пашмина, може да се сравни само с някоя хималайска лавина. Провлякла се от Еверест и помела всяко розарско сърце по пътя си. И моето...за щастие. :D :D :D
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Японски кристали - морски алги

Мнение от calico »

Диманче, чакай да са изкажа за Пашимната тука, че е по-скрито.
ами то лавина щото просто я няма
ако я имаше свободно, все щеше да има някой дето да не си я купи, а сега нямааааа
тва е един малък Еден, ама то и Еден всеки няма, тъй че да живее масовата психоза, и се питам твойте животинки дето ще развъдиш дали влияят на такама лудост и дали я лекуват
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Димана
Кафе машина
Мнения: 3082
Регистриран на: Яну 29, '11, 16:59

Re: Японски кристали - морски алги

Мнение от Димана »

calico написа:Диманче, чакай да са изкажа за Пашимната тука, че е по-скрито.
ами то лавина щото просто я няма
ако я имаше свободно, все щеше да има някой дето да не си я купи, а сега нямааааа
тва е един малък Еден, ама то и Еден всеки няма, тъй че да живее масовата психоза, и се питам твойте животинки дето ще развъдиш дали влияят на такама лудост и дали я лекуват
:D :D :D :D :D
И аз под сурдинка да ти кажа какво мисля.
Няма, Ани,...няма лек за цветарската лудост. Имахме една чистачка в училище, която казваше : "Аз гащи на д-то си няма да имам, ама пари за цветя ще намирам". Мислех, че нещо и хлопа дъската. Когато и аз започнах да мисля като нея, реших, че това е най-благословената лудост, най-блажената...Затова се радвам, че ме държи. :tzeluvka:
Аватар
ida_ili64
Баш кафе майстор
Мнения: 2535
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:38
Местоположение: между Eвропа и Родопите

Re: Японски кристали - морски алги

Мнение от ida_ili64 »

calico написа: тва е един малък Еден
Аз тая вечер май все по дирите на Ани, обаче... надникнах да видя що за чудо е тоя ''Помпон...не знам си какъв" и първата ми мисъл бе, че това е Еден. Ама после си викам, ти от сортове рози- не вдяваш ,важно е да си отглеждаш своите здрави и читави, не се ври дет не ти е работата... ;) . Ама явно очите ми не ме лъжат. :dovolen:
Колкото до кристалите, там вярата е нужна и тя носи резултата на първо място,че дори и самовнушението е полезно, ако е с добра насока.Ама като четох, те тия кристали живо Тамагочи- иска си грижа и постоянтво и да не се забравят, та се замислих, дали да си внушавам ,че ги искам и , че ще ми помогнат... :hmmm:
http://diva-edel-art.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Димана
Кафе машина
Мнения: 3082
Регистриран на: Яну 29, '11, 16:59

Re: Японски кристали - морски алги

Мнение от Димана »

Още като я видях на снимка таз прочута роза, много ми заприлича на Еден-а. Виждала съм Еден на живо при Дал. Направо :potekoha: :potekoha: :potekoha: Първо си помислих, че е една и съща роза, с различни имена. Ама, нали съм още новобранка, премълчах си. :D :D :D
Сега за алгите. Иде, живички са. Много красиво изглеждат, наистина са като кристали. :shappy: Обслужването им не е чааак толкова сложно. Щом аз, дето не съм от най-дисциплинираните, ги имах 6 месеца... :nod:
Не е само внушение въздействието им. Изпитала съм го. :daaa:
А, и да се похваля - намерих си япончета. Ще ми ги изпратят в понеделник. :stiskam:
Аватар
макс
Кафе машина
Мнения: 3734
Регистриран на: Ное 13, '13, 15:08
Местоположение: София
Дал благодарност: 27 пъти
Получил благодарност: 54 пъти
Обратна връзка:

Re: Японски кристали - морски алги

Мнение от макс »

много се радвам че си ги намерила отново и тоя път не им изпускай края,а си ги гледай пък може и нас после да зарадваш :stiskam: всичко да е наред
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4911
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 377 пъти
Получил благодарност: 319 пъти

Re: Японски кристали - морски алги

Мнение от Di_Va »

Диманче, отглеждай ги, аз се нареждам за тях, че и годините и килата ми станаха повечко, та ще трябва да се заема със себе си по-сериозно! :stiskam:
Аватар
ida_ili64
Баш кафе майстор
Мнения: 2535
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:38
Местоположение: между Eвропа и Родопите

Re: Японски кристали - морски алги

Мнение от ida_ili64 »

Ей, браво! Страшно се зарадвах, че си ги намерила! :daaa: И - успешно лечение с тях! :dovolen:
http://diva-edel-art.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Здраве и красота”