Имаме потребител с няколко ника

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11908
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 197 пъти
Получил благодарност: 312 пъти
Обратна връзка:

Re: Имаме потребител с няколко ника

Мнение от johnstalker »

Мдам.. тук практиката да се баМват потребители е строго ограничена. За сега тези дето имат ограничен достъп до форумната писалка се броят на пръстите на едната ми ръка. ;) Както вече знаете аз обичам да се правя на президентя ни и амнистирам регулярно, но справедливо. ;)

Но не мисля да изпадам в параноични ИП-изследвания и да дебна денем и нощем кой от къде влиза, та за това съм пуснал един плъгин към форума. Дали с е справя или не виждам по следите (логовете) които ми оставя. Та, наздраве на компанията. :D :nazdrave:
Аватар
donkata
Кана кафе
Мнения: 590
Регистриран на: Юни 30, '11, 15:30
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Имаме потребител с няколко ника

Мнение от donkata »

Аз също имам два ника.
Когато се регистрирах, сгреших и цъкнах на възраст под 16г. и ми поискаха разрешение от майка ми, за да участвам във форума. :potekoha:
Тогава се регистрирах от пощата на мъжа ми и писах в технически проблеми. Обясних ситуацията и оправихме нещата. Вторият ник си остана. Понякога по грешка влизам с него, защото ми е запомнен в компютъра. Писала съм някое и друго лично съобщение и после се обясняваме. Веднъж, даже написах и няколко мнения, които после изтрих. :oops:
Предполагам, че не става дума за това.
Има 10 вида хора - такива, които знаят двоичната система и такива, които не я знаят.
Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
vivianna444
Кана кафе
Мнения: 595
Регистриран на: Юли 29, '12, 22:06
Местоположение: Sofia

Re: Имаме потребител с няколко ника

Мнение от vivianna444 »

donkata написа:Аз също имам два ника.
Когато се регистрирах, сгреших и цъкнах на възраст под 16г. и ми поискаха разрешение от майка ми, за да участвам във форума. :potekoha:
:ssmiah: ах ти палавнице :ssmiah: :gush:
Извинете, не се сдържах :sblush: Донката, това беше брилянтно! :gush:

Ами аз например, макар и рядко се логвам от офиса, а там сме към 200 женуря. Като съдя по броя летящи луковици из коридорите :lol: мнооого вероятно е да има и други логващи се от служебните ИП-та... но предполагам, че не такъв е случая тук...
е, ако един юзер се представя и пише под различни никове - не е за добро!
Аватар
Димана
Кафе машина
Мнения: 3082
Регистриран на: Яну 29, '11, 16:59

Re: Имаме потребител с няколко ника

Мнение от Димана »

:srofl: :srofl: :srofl: Започна да звучи като изповедалня и ми напомня темата с греховете за поръчките. Големи сладури сме...Искрено се забавлявам и поддържам призива на Джони :nazdrave:
Аватар
joannka
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1873
Регистриран на: Сеп 30, '10, 17:24
Местоположение: Плевен

Re: Имаме потребител с няколко ника

Мнение от joannka »

:sooo: :ssmiah: Хм :hmmm: ...,че то и аз съм с два ника ,щото и аз като donkata
...Когато се регистрирах, сгреших и цъкнах на възраст под 16г. и ми поискаха разрешение от майка ми, за да участвам във форума.
и аз писах до админа и докато ми разрешат...се регистрирах втори път и съм си все с втория ник. :sdaaa:
Явно ще трябва да се зачисля към "обикновени шматки" :angel2: от така изредените по-горе от Дал. :sgiggle:
Ако не бяхте отворили темата хич и нямаше да се сетя!!! :sthinking:
Изображение Изображение Изображение

ИзображениеFlowers feed the soul...
Happiness is a decision.You are as happy as you decide to be!
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11908
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 197 пъти
Получил благодарност: 312 пъти
Обратна връзка:

Re: Имаме потребител с няколко ника

Мнение от johnstalker »

Явно за да съм в крак с тенденцията, ще требе да си регна още двама юзера. Единият да е John, а другиот Stalker.. :D :hihihi:
valoti
Kафенце
Мнения: 5
Регистриран на: Авг 1, '11, 18:25

Re: Имаме потребител с няколко ника

Мнение от valoti »

Миии, то и аз искам да съм в категорията "обикновени шматки", ама все се класирам като "баба яга" или по-точно като истинската лямя, с тримата братя и златната ябълка.

Изображение Оппа! Пак съм влязла с втория ник!
troll

Re: Имаме потребител с няколко ника

Мнение от troll »

Аз нормално имам по 5-6.Сяяяя...колкото трябва.А Ип-то се маскира.Това забраната по ИП е една от най-големите дивотии, ма това е дълга тема.
Не тук.И не в кактусбг.
Джони е повече от търпим, а и аз съм много примерен.Позволявам си по някоя малка тролска дивотия и толкоз.
А Дал пак забрави Троловете.А те са след Наполеон и преди Волверин.
:mrgreen:
Аватар
setipeti
Кана кафе
Мнения: 525
Регистриран на: Май 20, '13, 10:42
Местоположение: Варна

Re: Имаме потребител с няколко ника

Мнение от setipeti »

най-готино е двата(респ.повече от два) ника да си говорят в някоя тема и да си обсъждат техники за засаждане, поливане и прочие, както и да си дават взаимно съвети :nod:
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”