DeSheli козметика - пълна измама

За здрав дух в здраво тяло - здравословно хранене и въпроси, диети, съвети за красота.
el pistolero
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1098
Регистриран на: Ное 29, '09, 23:15
Местоположение: Бургас

Re: DeSheli козметика - пълна измама

Мнение от el pistolero »

Аз знам и ника на стария и мъдър Моше... Мошеник ;)
Лимонът по форма е жълт.

Теорията за съответствията, оформила се още в недрата на декадентството, е в основата на цялата естетика на символизма.
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: DeSheli козметика - пълна измама

Мнение от Noel »

el pistolero написа:Аз знам и ника на стария и мъдър Моше... Мошеник ;)
:lol: :lol: :lol: право в сърцето :daaa:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: DeSheli козметика - пълна измама

Мнение от calico »

zuan-zizu написа:" Светът около вас е отражение на вътрешния ви свят. Образите, които създавате и задържате, влияят върху мислите, чувствата и поведението ви. Всичко, което визуализирате ясно и емоционално, накрая ще се материализира във вашия свят..."
Проявете великодушие, доброта и търпение към себе си и другите ще отразят тази нежна грижа. Забелязвали ли сте, че има два типа хора- едните са желани навсякъде-винаги имат какво да разкажат, винаги е весело с тях, при това изглеждат добре и постоянно им върви.http://hobbykafe.com/forum/posting.php? ... 1fa8bf712b#" onclick="window.open(this.href);return false; . Всеки иска да е такава желана и приятна компания. Другия момент- вечно недоволните, винаги спорещи, не-харесващи никого и нищо, абсолютно компетентни по абсолютно всякакви теми, меродавното мнение и последна инстанция. винаги ще ви упътят нанякъде, и вие ако тръгнете, неясно точно какво ще ви донесе тази посока, интрото ми е витиевато, но интелигентните четящи сигурно усещат накъде бия..за да е по-ясно ще започна да из-кристализирам есенцията на мисълта. Мисълта ми е следната- има хора, които създават приятна атмосфера, и има такива, които се чувстват добре да са срещу всичко и всички- професия"опозиция", да не казвам hater, че там нещата клонят повече към психично състояние. Въпрос?- с какви хора предпочиташ да общуваш- кажи ми кои са приятелите ти за да ти кажа ...-до тук- замисляш ли се, ти какво настроение и емоция оставяш след общуване с теб, замисляш ли се какъв искаш да бъдеш, и какви думи използваш? Въобще смяташ ли, че си личност, която лесно се влияе и манипулира- някой изразява мнение " това е абсолютна измама", " мошеници", и като хор, се подхваща състезание по "плюване", даване на обидни класификации, разбира се, някой се вдъхновяват и идва момента на пре-украсяването, така да е по-шик, да е по-шок, имаш ли приятни емоции, след като седнеш за няколко часа пред компютъра да побълваш страх и ужас? Не, наистина се чудя, вярвате ли го това, което пишете- и друго: защо когато нещо е ново и не го познаваме достатъчно, или пък въобще не сме чували и не знаем за к'во иде реч, трябва непременно да е измама, да е фалшиво...или не..въобще световен заговор на хора, които искат да ви вземат парите, масонска организация, или секта?!? Представяте ли си, че тази фантомната марка продукти , работи изключително успешно в много страни по света- като в Русия за 2013 отнася и престижното отличие бранд №1 категория Лукс, висок клас сред козметичните марки, №1 - дали случайно може да се случи това, в страна като Русия / ако помним колко е огромна/, това не ви ли навява някакви мисли- да сте чували за черен пиар?
И ако при нас често се е случвало да ни лъжат, не значи че всички са мошеници, както казва стария мъдър Моше..DeSheli води началото си от Израел, лежи на авторитета на един куп бели и мъдри глави, в най-влиятелните лаборатории, продължава да отваря центрове по света- това са и съседите Турция, Румъния, има в Чехия, Латва, Литвия,Естония, Германия,Италия и не знам къде още....най-интересното е, че продължава да отваря още и още. Ок, един път да излъжеш, два- нали на третич път няма да ти мине номера- някак логично си е... и не казвам нищо, просто логически си разсъждавам, изводите си ги правете сами.
въйййй, какво дълго първо мнение. ;)
и тая бърборевица даже преди "Добър ден" и "добре заварили"

аз не чета нещо ако няма интервали след запетайките, ако няма нов ред и абзаците да са по 3-4 реда и отделени с един празен ред!!!

тука сме цветари, не е ли ясно какво и как четем и мажем? Ние си ги правим кремчетата :angelche:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: DeSheli козметика - пълна измама

Мнение от Titi »

Аз вече знам една позната куха патка, която е закупила тези продукти и се хвали на всичкото отгоре.
Т
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
greeneyed
Наркоман
Мнения: 10093
Регистриран на: Ное 30, '09, 15:11
Местоположение: 550 м н.в., в полите на Средна гора
Дал благодарност: 730 пъти
Получил благодарност: 1264 пъти

Re: DeSheli козметика - пълна измама

Мнение от greeneyed »

Titi написа:Аз вече знам една позната куха патка, която е закупила тези продукти и се хвали на всичкото отгоре.
Т
Е, то затова има мошеници- защото има наивници! ;)
Не искайте много- не можете да му платите цената... Ванга

моите цветя
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: DeSheli козметика - пълна измама

Мнение от calico »

Titi написа:Аз вече знам една позната куха патка, която е закупила тези продукти и се хвали на всичкото отгоре.
Т
наблюдавай я да видим колко красива ще стане :lol: :lol: :lol:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: DeSheli козметика - пълна измама

Мнение от Noel »

calico написа:
Titi написа:Аз вече знам една позната куха патка, която е закупила тези продукти и се хвали на всичкото отгоре.
Т
наблюдавай я да видим колко красива ще стане :lol: :lol: :lol:
И аз съм любопитна :daaa:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
simplyred
Виенско кафе
Мнения: 465
Регистриран на: Яну 7, '12, 23:33
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: DeSheli козметика - пълна измама

Мнение от simplyred »

Noel написа:Атакуват ни по два фронта-хапчета за отслабване и козметика която върши чудеса :hmmm:
Момичета,да се замислим,нещо иска да ни каже света :hihihi: :hihihi: :hihihi:
Да, че сме глупави и умираме да живеем с илюзии. :lol: Не искаме да остареем достойно, а искаме да ни правят на маймуни. ;)

Става въпрос за световната "тайна" конспирация на фармацевтичната индустрия, същото се отнася и за козметичната:
3. Заговорници в бели престилки.

Привържениците на тази теория са убедени, че фармацевтичните компании крият от човечеството евтини и много по-ефективни методи за лечение, за да не загубят постоянния си източник на печалби.

Професорът по микробиология Бари Джеймс Маршал, който заедно със свои колеги доказа, че язвата се причинява от бактериите Helicobacter pylori и получи Нобелова награда за откритието си, многократно е обвинявал компаниите, че предпочитат да произвеждат лекарства за симптомите на болестта, но не и за истинското й лечение. Той твърди, че по същия начин стои въпросът с диабета.

Теориите за „заговори не белите престилки“ не се изчерпват с това. Според някои вирусът на СПИН е „търговски продукт“ и всяка кампания за борба с него е просто машина за пари.

Според „конспиратолозите“ фармацевтичните компании стоят зад екзотичните епидемии, на които станахме свидетели през последните години: свински грип, птичи грип, атипична пневмония. Световната здравна организация обяви най-висока степен на тревога, фармацевтичните компании пуснаха ваксини...

По информация на J.P.Morgan допълните разходи за една година по време на епидемията от свински грип са били 7 млрд. евро. Година след епидемията, Съветът на Европа обвини Световната здравна организация в преувеличаване на заплахата, внушения на необосновани страхове на населението и въвличане на държавите в излишни разходи. Но фармацевтичните компании спечелиха доста за това време.

Теорията на фармацевтичния заговор е в основата на трилъра „Заразно зло“ с Мила Йовович.
Има конспирация и на компаниите заедно с медиите за потребителското зомбиране, как да купуваме все повече и напълно излишни продукти....

п.п. Винаги е вредно да вървиш срещу природата, доказа се, че целулитът на дупето ни пази от диабет. Така че, пазете си го! Хем пари ще спестите, хем здраве! :twisted:
И всичко е въпрос на ген, ако имаш здрава коса, зъби, добра кожа, и на 60 ще имаш такива, ВЪПРЕКИ козметичните продукти. :lol: :hihihi: Защото не е ли ясно, те са химия, използват консерванти, аромати и т.н., а те задръстват тялото ни с токсини. Иначе как ще трае един крем за лице с години. ;)
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: DeSheli козметика - пълна измама

Мнение от Titi »

Някой има ли идея защо този тъп клип-реклама излиза с името на Хоби Кафе :o :shock: " onclick="window.open(this.href);return false;
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: DeSheli козметика - пълна измама

Мнение от Titi »

И още един клип от същия тип, пак с името на Хоби кафе :shock: " onclick="window.open(this.href);return false;
Застаряващи лелки, с ужасна кожа, мрънкат под носа си колко хубава била тази козметика, въпреки, че е видно, че едва ли са си позволявали през живота си крем, по-различен от Nivea.
Това съфорумки, рекламиращи козметиката ли са??? И ако да, какво общо има тук Хоби кафе?
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Здраве и красота”