Зимни разходки

За приключения, скитници и вечните пътешественици, които навсякъде се чувстват у дома си.

Модератор: scleri

Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Зимни разходки

Мнение от Titi »

Аз пък направо завидях зверски, че не съм била с вас на тази разходка. Страхотни снимки, Блу!
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
joannka
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1873
Регистриран на: Сеп 30, '10, 17:24
Местоположение: Плевен

Re: Зимни разходки

Мнение от joannka »

Titi написа:Аз пък направо завидях зверски, че не съм била с вас на тази разходка. Страхотни снимки, Блу!
И аз :snif:
Страхотно е,наистина!!! :daaa:
Браво,че сте направили тази зимна разходка и фотосесия и я споделяш с нас! :liubov:
Изображение Изображение Изображение

ИзображениеFlowers feed the soul...
Happiness is a decision.You are as happy as you decide to be!
Аватар
♥¸.•*´ReNi♥¸.•*´
Kъсо кафе
Мнения: 98
Регистриран на: Яну 16, '12, 14:47
Местоположение: София

Re: Зимни разходки

Мнение от ♥¸.•*´ReNi♥¸.•*´ »

Така като гледам снимките ми се струва много познато тва място и особено бесетката :idea: Блу тва не е ли над с. Железница, една приказна полянка?
denitsavm

Re: Зимни разходки

Мнение от denitsavm »

Блу :tzeluvka: Тази снимка е разкошна Изображение, както и всички останали :nod: Искам още разходки ... няма да мрънкам, че е студено :oops: Беше такава смразяваща красота и някак нереално ...
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17062
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 142 пъти
Получил благодарност: 485 пъти
Обратна връзка:

Re: Зимни разходки

Мнение от Миша »

Мислех да направим един снежен човек или поне да ви изтъркалям в снега :angelche: ,обаче Дени верно си беше на ледена шушулка,а Никито само по едно пантолонче :snif: и не посмях :snif:
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
mama_li

Re: Зимни разходки

Мнение от mama_li »

[quote="denitsavm" Изображение[/quote]
А на мен това място ми е познато ;) .
Има и снимки от миналата зима. :nod: Съжалявам, че не съм го видяла в ледената прелест на тазгодишните студове.
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17062
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 142 пъти
Получил благодарност: 485 пъти
Обратна връзка:

Re: Зимни разходки

Мнение от Миша »

Освен при следващото замръзване да направим една обща форумна среща при водопада,а за разгрявка в програмата да влиза бой със снежни топки :angelche: ,в почивките -конкурс "Снежко на хобби кафе" :D
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Зимни разходки

Мнение от Titi »

Миша написа:Освен при следващото замръзване да направим една обща форумна среща при водопада,а за разгрявка в програмата да влиза бой със снежни топки :angelche: ,в почивките -конкурс "Снежко на хобби кафе" :D
Страхотно предложение! Приема се!
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
denitsavm

Re: Зимни разходки

Мнение от denitsavm »

А лятото да отидем да го разучим :daaa: , че Мишето е с едни гърди напред и поне да знаем накъде ще ни търкаля ;)
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: Зимни разходки

Мнение от bouquet »

Аз обожавам зимата, но тук нямаше сняг тази година. Затова тези снимки ми напълниха душата :nod: Било е страхотно! Благодаря, че сподели!
Търся добри хора
Публикувай отговор

Обратно към “Пътешествия и туризъм”