Пролетна Флора 2012

Публикувай отговор
dal

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от dal »

Blue sky написа:за Холандия съм първа писта :ieeee: :ieeemyzh: :ieeee: :ieeemyzh: :ieeee: прясно щесе боядисам и право при моите любови, стари, нови, всякакви :lol:
Дени смей се ти на моите терзания :lol: то това е цял кръстоносен поход моето :twisted:
откак те няма , Ваню е станал знаеш ли какъв пъргав , преди да си пратил мейл и той ти е отговорил....
вярно е че ни е сложил доза , до 80 бодила пратката и ние сега се маскирваме на случайни по 80 рози дето уж са му поръчали , това става с партизанска дейност от разни явки му пишем и го дестабилизираме и дезинформираме с уж различни адреси....
тежко е , добре че се върна , да му светне и на него пред очите
имахме научни спорове и с англия по въпросите на логистиката и дали варна и софия са един и същи град , обаче всичко отмина , насадихме розите и забравихме несгодите
после пък сега събираме пари за амфетамини и успокоителни за нервите на Румито от Варна и анаболи и стероиди за разпределяне на кашони за предстоящата чешка поръчка , която се очертава почти холандска , но не знаем още колко голяма ще е :lol: :hihihi:
polli
Kъсо кафе
Мнения: 75
Регистриран на: Яну 11, '10, 13:14
Местоположение: София

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от polli »

Според български онлайн магазини за рози, Флората тази година ще се проведе в ИНТЕР ЕКСПО ЦЕНТЪР,бул."Цариградско шосе"№147 от 14.03 до 18.03.
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от vodo-leika »

polli написа:Според български онлайн магазини за рози, Флората тази година ще се проведе в ИНТЕР ЕКСПО ЦЕНТЪР,бул."Цариградско шосе"№147 от 14.03 до 18.03.
Урааа, имаме дати! Само мястото, мястото... :ufff:
libra
Наркоман
Мнения: 11647
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 100 пъти
Получил благодарност: 67 пъти

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от libra »

[quote="dal"]няма да си взема ацидантери , щото измръзнаха :cry:
и няма да ида на флората , щото няма нищо по тия флори
обаче вие ще ми кажете кога ще ходите ,че да си направим среща и там ще ми разкажете какво няма на флората , и като дойде и Либрето ще обсъдим как да идем на изложението в Холандия тази година и т.н. :ieeee:[/quote
И при нашия човек има фестивал на розите от 10 до 13 август-Lottum ,Holand -Уместно е с ТИР да идем там!
denitsavm

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от denitsavm »

Пу си аз да карам :mrgreen: това ми е мечтата... може и влак :angelche:
Аватар
tzarina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1560
Регистриран на: Май 18, '10, 13:32
Местоположение: София

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от tzarina »

На мен ще ми е адски далече, да му се не види :evil:
Ще го мисля още дали да отделям време да ходя на майната си райна, при положение, че същите неща мога да си ги поръчам и он-лайн.
Това едно на ръка. Второто е, че има-няма, човек все си тръгва с по някоя и друга по-едра покупка и трябва да се смества после в градския транспорт. Поне такива като мен, де, които го ползват ;)
http://tzarina.snimka.bg/flowers/gradina-2011.570684.23098397" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.facebook.com/Chervenokosaveshticashastliva#!/Chervenokosaveshticashastliva" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
dolli
Баш кафе майстор
Мнения: 2008
Регистриран на: Апр 8, '10, 14:07

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от dolli »

dal написа: и няма да ида на флората , щото няма нищо по тия флори
обаче вие ще ми кажете кога ще ходите ,че да си направим среща и там ще ми разкажете какво няма на флората , и като дойде и Либрето ще обсъдим как да идем на изложението в Холандия тази година и т.н. :ieeee:
Я, то имало и други луди като мене. Стига това за Холандия да е сериозно ;) Аз от едно известно време търся оферти за Койкенхоф, обаче се оказа, че българските тур-оператори това Койкенхоф не го зачитат за туристическа дестинация. Намерих само една за круиз, обаче десетдневен, скъп, много обикаляне по Европа и само един ден в Койкенхоф :hmmmmmm:
Иначе на Флората няма да ходя, тотално съм разочарована, от година на година става все по-опърпана и скучна.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31884
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1233 пъти
Получил благодарност: 3120 пъти

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от Мария Николова »

Десет години мечтая за изложението в Холандия... :potekoha:
Да питаме Ида-или може ли да провери германските туроператори уважават ли тази дестинация. Може да се измисли. Прехвърлете през ума си познати в някоя страна отвъд "Железни врата" на Дунава. ;)
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31884
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1233 пъти
Получил благодарност: 3120 пъти

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от Мария Николова »

dolli написа:
dal написа: и няма да ида на флората , щото няма нищо по тия флори
обаче вие ще ми кажете кога ще ходите ,че да си направим среща и там ще ми разкажете какво няма на флората , и като дойде и Либрето ще обсъдим как да идем на изложението в Холандия тази година и т.н. :ieeee:
Я, то имало и други луди като мене. Стига това за Холандия да е сериозно ;) Аз от едно известно време търся оферти за Койкенхоф, обаче се оказа, че българските тур-оператори това Койкенхоф не го зачитат за туристическа дестинация. Намерих само една за круиз, обаче десетдневен, скъп, много обикаляне по Европа и само един ден в Койкенхоф :hmmmmmm:
Иначе на Флората няма да ходя, тотално съм разочарована, от година на година става все по-опърпана и скучна.
Доли, видя се тя, че само ти и аз сме сериозни... :snif: Другите няма да ги вземем с нас, остави ги - несериозни госпойци са те. :x
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
dolli
Баш кафе майстор
Мнения: 2008
Регистриран на: Апр 8, '10, 14:07

Re: Пролетна Флора 2012

Мнение от dolli »

Да, ама не мога да намеря подходящата организирана екскурзия, туй дет му викат "пакидж холидей" :snif: Ако попднеш на нещо - свиркай силно. Този парк на лалетата го сънувам и мечтая от няколко години.
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”