Минералната вода

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: Минералната вода

Мнение от bouquet »

Ние от скоро сме с Брита и сме доволни. Преди това пиеме само минерална, но понеже пием много вода на мъжО му писна да мъкне тубите....А и не е добре да се пие само минерална, трябвало да се редува с трапезна.
Чувала съм, че доста хора поливат цветята с вода от Брита, но ние още не сме пробвали. Ако има доволни, нека споделят.
Търся добри хора
Аватар
Зари
Баш кафе майстор
Мнения: 2031
Регистриран на: Апр 11, '10, 13:25
Местоположение: Хасковлийка от София
Дал благодарност: 1 път
Получил благодарност: 1 път

Re: Минералната вода

Мнение от Зари »

У нас се пие от розовата Девин и сме доволни. :dovolen:
el pistolero
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1098
Регистриран на: Ное 29, '09, 23:15
Местоположение: Бургас

Re: Минералната вода

Мнение от el pistolero »

A случайно някой да е разфасовал стар филтър от Брита. Дали не е пълен с перлитче :hihihi:
Те на колко литра умираха тия филтри- на 100 ли?
Лимонът по форма е жълт.

Теорията за съответствията, оформила се още в недрата на декадентството, е в основата на цялата естетика на символизма.
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Минералната вода

Мнение от ravik »

На 200. Може и перлитче да има, ама има и активен въглен, щото остават едни черни песъчинки. :D
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
Fado
Кафевар/ка/
Мнения: 911
Регистриран на: Дек 8, '09, 13:00
Местоположение: София

Re: Минералната вода

Мнение от Fado »

Преди повече от 10 години имахме кана Брита. Ползвахме я 2-3 години и не си спомням по какви причини се отказахме от нея. :hmmm: Сега пием Девин. Без мен, обаче - от около месец. Четох някъде (не помня къде), че било много по-добре да се пие чешмяна вода. И понеже съм много доверчива и изпълнителна, че и блондинка на всичко отгоре :mrgreen: вече пия само чешмяна вода. И се оказа, че водата ни е много хубава (като се поизточи малко) - няма дъх, няма буболечки и т. н., абе, супер си е. :nod: Та така я карам... ще видим до кога. :hmmm:
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Минералната вода

Мнение от Blue sky »

Аз определено си пия чешмяна вода, за децата и мъжо - розовата на Девин :nod: Обаче не държа особено, ако няма бутилиран, сипвма им спокойно от чешмата, и най-вече, гледам да не мисля много по въпроса, каквото има - това е.
Водата от чешмата си е ОК, ако не я сипваш и да оставиш да преседи няколко дни, че да видиш какво се получава :lol:
От друга страна, чела съм изследвания, че там, някакви молекули ли са, какво там, които се отделят от прастмасата на бутилките във водата, са в пъти по-опасни от малко водорасли :hmmm:
He who plants a garden, plants happiness
el pistolero
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1098
Регистриран на: Ное 29, '09, 23:15
Местоположение: Бургас

Re: Минералната вода

Мнение от el pistolero »

Aми затова хората са го измислили отдавна с бутиковите стъклени шишенца вода "Перие"... с малката подробност, че струват колкото теглото им в злато :mrgreen:
Лимонът по форма е жълт.

Теорията за съответствията, оформила се още в недрата на декадентството, е в основата на цялата естетика на символизма.
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Минералната вода

Мнение от ravik »

el pistolero написа:Aми затова хората са го измислили отдавна с бутиковите стъклени шишенца вода "Перие"... с малката подробност, че струват колкото теглото им в злато :mrgreen:
Точно това щях да кажа - златна е тази вода. :lol:
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”