Да помогнм с таланта си

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Аватар
ida_ili64
Баш кафе майстор
Мнения: 2535
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:38
Местоположение: между Eвропа и Родопите

Re: Да помогнм с таланта си

Мнение от ida_ili64 »

johnstalker написа:Идеята наистина е добра. Дано се намери и доброволец да организира нещата. Аз ще участвам в благотворителните търгове с цветя, късно ми е да хващам иглата или четката. :daaa:
Джони,никога не е късно за нищо,докато сме живи ! А знаеш ли,дали не спи в теб духа на някой Пикасо :hmmm: ?Я извади четките и боичките бързо!А си имаш и талантлива дружка вече.може да разменяте масаж за урок по изобразително! ;)
Мисля,че цветята също са една голяма възможност за събиране на средства :dovolen: !
http://diva-edel-art.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Да помогнм с таланта си

Мнение от vodo-leika »

Идеята е чудесна! :liubov2: Мисля, че миналите благотворителни кампании вървяха доста добре оргазнизирано. Може да ги продължим в същия дух.
Иде! :tzeluvka: :tzvetentze:
mama_li

Re: Да помогнм с таланта си

Мнение от mama_li »

ida_ili64 написа:Мисля,че цветята също са една голяма възможност за събиране на средства :dovolen: !
Да, така е. По този начин ще можем да се включим и ние без таланти.
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Да помогнм с таланта си

Мнение от vodo-leika »

Че защо пък цветарството да не е талант :snif: .
:dovolen: Иначе и аз мисля, че цветята трябва да са включени, а защо не и стари книги, тук има много четящи хора? :dovolen:
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Да помогнм с таланта си

Мнение от lila »

ida_ili64 написа:Благодаря на взелите отношение! :tzvetentze:

Специални благодарности на Лила,за гласуваното ми доверие!
Ида, силно съм впечатлена от енергията и позитивизма ти :tzvetentze: Ти си невероятен генератор на благородни идеи :tzvetentze:

Предполагам, наистина ще трябва или да си направиш собствена банка или да се омъжиш и за банкер :D : :tzvetentze:

Можеш да разчиташ на участието ми в търговете :tzeluvka: :tzvetentze:
Аватар
ida_ili64
Баш кафе майстор
Мнения: 2535
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:38
Местоположение: между Eвропа и Родопите

Re: Да помогнм с таланта си

Мнение от ida_ili64 »

Въпроса наистина опира основно в това,има ли доброволец, желаещ да организира акцията? Не включвам Равик в нещата,защото си мисля,че и без това главата и е доста ангажирана с проблемите на форума и сайта?
Ще трябва да се организират няколко секции по направления: цветя,изработки,всичко останало... да се води отчетност на продадено,получено,контрол на получаване на предлетите и парите,както и да се оперира с банковите сметки,и веднъж седмично да се прави отчетност на свършеното.Доста работа е!Но не и ако човек има желание да я свърши.Съжалявам наистина,че съм толкова далеч,аз не бих се отказала да я върша,но е нереално.

Лила,омъжена съм за правилния човек,но не е банкер,мога обаче наистина да помисля за след пенсионната му възраст :hmmm:...
Но си мисля,че е заслужил тогава да се отдаде на хобито си и да си прокарва електриките по влакчетата...а аз ще тичам по банките тогава! :daaa:
Няма да се откажа от предложение и да движиш финансово нещата,имаш опит със поръчките,мисля,че имаш и такъв талант!Мисля,че и доверие ти имаме :tzvetentze: !Но трябва да имаш и желание,разбира се! Е??!

Напускам дискусията до следобед! Пътувам.Не съм избягала,да знаете! :lol:
http://diva-edel-art.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Да помогнм с таланта си

Мнение от lila »

Ида, хубаво е човек да има идеи, но да ги реализира сам, а не да се опитва да товари с организацията им останалите. И аз имам една торба идеи - ти би ли се заела с организирането им? Аз ще ти представя пълната финансово-отчетна документация впоследствие за одит :tzvetentze: :D
Както ти казах - от мен УЧАСТИЕ в ТЪРГА имаш :tzvetentze: но си води отчетността сама - така ще е най-честно :tzvetentze:
Лейди Даяна сама ходеше при етиопчетата :nod:
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Да помогнм с таланта си

Мнение от ravik »

Сложно е при Ида да са отчетите, защото ще има такси за международни преводи, а това напълно обезсмисля всичко.
От мен имате да отворя нова секция така, както бяхме организирали Кампания 1. При Кампания 1 преводите отиваха директно по сметката на съфорумеца, но имах отчетност и така ви държах в течение какво се случва.
Ако има желаещ да го организира този път, от мен имате поддръжката на секцията във форума.
П.С. Точно вчера тъжно гледах едни цветенца и ме беше яд, че нямаме благотворителна акция отворена. :dovolen:
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Да помогнм с таланта си

Мнение от Blue sky »

Аз мога да следя отчетностите - направих си онлайн банкиране и вече ще мога лесно да следя :nod: моята сметка не е натоварена с кой знае какви плащаиня по нея, така че - на разположение съм :nod:
He who plants a garden, plants happiness
dal

Re: Да помогнм с таланта си

Мнение от dal »

.лично за себе си и във връзка с опита който имам подобни офанзиви винаги ме правят скептична и неучастваща
не защото се съмнявам в контрола над средствата , а защото смятам че ако човек има потребност да подпомага той не чака инициативите звучащи като дайте да дадем
повече от 16 години откакто съм си прибрала в града в който живея си подържам определени две институции с деца , без да търся благодарност или документ , също така плащам и данъци
държавата ми краде данъците и ги рапределя по гъза си чрез бюджета , но това е друга тема
случвало се е да закарам техника на едното место за кухнята и да не я намеря след три месеца , и след голям скандал да заведа хора да я заварят за пода
случвало се е да връщам с полиция телевизори за детските занимални
заварвала съм секретарка на голяма фирма която даряваше кроясани да отпечатва кроасаните за да не ги изнесат и продадат
виждала съм всичко
просто не вярвам в това че подобни идеи имат жизненост едва когато някой обедини стадото с призив
и понеже на всичкото отгоре нямам и талант никакъв , просто ще продължа да правя каквото до сега , а тук не виждам форма да се включа
моля да бъда разбрана добре , алтруизмът е едно , а ефективността-съвсем друго.
аз по скоро си падам по второто, но пък всеки от вас си е прав да се включи ако прецени че му допада идеята;
а цветя подарявам , не продавам...
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”