Моята градина- късчета любов

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
jenni
Кафевар/ка/
Мнения: 904
Регистриран на: Юни 28, '10, 18:52
Местоположение: Стара Загора

Re: Моята градина- късчета любов

Мнение от jenni »

:o Тук залепвам за всяка снимка............ и не ми се тръгва .И при зеленчука и при цветята ,все красота .Всичко,всичко ............ и навсякъде е пипнато и поставено с точна ръка и око ....и душа .
Аватар
мечтица
Чист кофеин
Мнения: 5068
Регистриран на: Юли 4, '13, 08:31
Дал благодарност: 967 пъти
Получил благодарност: 1859 пъти

Re: Моята градина- късчета любов

Мнение от мечтица »

lenuza73 написа: Май 26, '20, 20:00 :o Оли все минавам аз през твоята градина,ама все на бързо и не пиша..сега обаче ще те нахваля и аз :nod: честно казано,незнам как насмагаш...на мен с моето джобно гадже/градина/вече ми иде тежичко,щото нямам време,не за друго..пък ти ,тия 4 декара,майко мила..ми то свети всичко,подредено,окосено...нямам думи ,геройче си ти :gush: Решила съм един ден да грабна Пламъчето и да ти цъфнем :lol: пък ако трябва и картофи ще вадим без надник :hihihi: дано стане идването тази година,че все се каня
Остана само да кажа,че съм възхитена от всичко което направо за тези години :tzvetentze: :tzeluvka: Браво! Браво! :gush:
Ленуц,благодаря! :liubov:
Къде изчезна,че затъжих се вече :svekurva:
Ами, вие с Пламъчето вече коя година все се канете,хайде цъфнете, :lol:
ама не за картофите,че те се вадят август,
септември,тогава в градината няма кой знае какво за гледане :hihihi:
И да качиш малко снимки от градината си,да ни зарадваш с красотите :daaa:
jenni ,благодаря те мила. :tzvetentze:
liubami :gush: , и аз преди не знаех как се вадят картофи,първия път половината от тях бяха срязани :lol:
Само да ви покажа цъфналия днес делфиниум и ще лягам,нещо изморена съм днес,ехх..,капка дъжд не падна.
Изображение
И този мак,времето при нас хладничко и за маковете добре,цвета се държи цял ден :daaa:
Изображение
И специално за Клокче синьото ми кътче
Изображение
До арката засадени катерливи рози,но още са малки,догодина ще има съвсем друг вид.
Ние си мислим, че Бог ни гледа отгоре, но той всъщност ни гледа отвътре - ЖИЛБЕР СЕСБРОН
Аватар
mileni
Чист кофеин
Мнения: 5155
Регистриран на: Ное 30, '09, 14:43
Дал благодарност: 254 пъти
Получил благодарност: 83 пъти

Re: Моята градина- късчета любов

Мнение от mileni »

Мечтица, мечта е градинката ти :tzvetentze:
Дори не мога да си представя, колко работа има по тези декари :gush:
Делфиниума е чуден!
Аз нещо не се разбирам с тях.
Синьото кътче, ех как ме уцели и мен, любим цвят :tzvetentze:
При нас всеки ден вали, гърми, днес и лека градушка имаше, няма щети.
Изпращам ти малко дъжд, да те отмени, в поливането :tzvetentze:
Пусни хляба си по водата и ще го намеpиш не след много дни.
http://mileni.snimka.bg/flowers/lyato-2013.762771" onclick="window.open(this.href);return false;
https://picasaweb.google.com/101763371167451658448/201502" onclick="window.open(this.href);return false;
marka
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1992
Регистриран на: Окт 15, '13, 14:31
Дал благодарност: 320 пъти
Получил благодарност: 262 пъти

Re: Моята градина- късчета любов

Мнение от marka »

Оля, :sbow:. Как смогваш? Това е огромен труд. :tzvetentze:
Оля
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1081
Регистриран на: Яну 18, '17, 07:56
Дал благодарност: 56 пъти
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Моята градина- късчета любов

Мнение от Оля »

Синьото ти кътче и мен ме уцели в сърцето! Прекрасно се справяш, момичетата вече всичко са казали :dovolen: . Само се надявам, че имаш време да се наслаждаваш и да съзерцаваш цялата тази красота, която си създала!
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Моята градина- късчета любов

Мнение от calico »

само възторг, и аз нищо не мога да добавя. Освен едно голямо Браво, Олечка, ти си знаеш :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
мечтица
Чист кофеин
Мнения: 5068
Регистриран на: Юли 4, '13, 08:31
Дал благодарност: 967 пъти
Получил благодарност: 1859 пъти

Re: Моята градина- късчета любов

Мнение от мечтица »

calico написа: Май 28, '20, 12:50 само възторг, и аз нищо не мога да добавя. Освен едно голямо Браво, Олечка, ти си знаеш :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:
Ани,а забеляза ли бръшляна по стената отляво,от тебе е,вече взех да го ограничавам :liubov2:
Благодаря ви момичета,смогвам все още и успявам да съзерцавам,
въпреки, че това ми отнема доста време,(съзерцаване де) :lol:
Но пак и ме зарежда с енергия за работа и още по голяма любов към растения и земя :daaa:
Макар че по някога има дни,когато градината ми се вижда неугледна ,тогава давам почивка и на следващия ден съм окей :dovolen:
Няма да ви досаждам много,само да ви покажа Еден в приятелство с полеви мак :tzvetoman:
Излежда вятъра донесе отнякъде семчица и му е било съдено да изживей краткия си живот в съседство с красавеца Еден :lol:
Изображение
Въххх,не мога да мина само с една снимка :snif:
Да ви покажа лигуструм-дърво.
Някъде из темите, преди питах,какъв е този храст,защото го отгледах от резник,когато хич не рзбирах от растения.
Сега вече съм сигурна в названието му и го харесвам в този вид :dovolen:
Изображение
И последно досадно се повтарям се с тази Римоза,но това петно ми е най любимо,
може би щото ново,пак и розичките разхубавили са още повече :tzvetoman:
Изображение
Ние си мислим, че Бог ни гледа отгоре, но той всъщност ни гледа отвътре - ЖИЛБЕР СЕСБРОН
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Моята градина- късчета любов

Мнение от Еличка »

Оленка, мнооого обичам да досаждаш! Толкова много, че като видя градината ти и ми идва да затанцувам някакъв валс. Не, че умея, но имам чувството, че ще се справя прекрасно. Всичко друго вече съм го казала тук❤️
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
lenuza73
Кафе машина
Мнения: 3700
Регистриран на: Окт 3, '10, 18:27
Дал благодарност: 18 пъти
Получил благодарност: 18 пъти

Re: Моята градина- късчета любов

Мнение от lenuza73 »

мечтица написа: Май 27, '20, 21:44
lenuza73 написа: Май 26, '20, 20:00 :o Оли все минавам аз през твоята градина,ама все на бързо и не пиша..сега обаче ще те нахваля и аз :nod: честно казано,незнам как насмагаш...на мен с моето джобно гадже/градина/вече ми иде тежичко,щото нямам време,не за друго..пък ти ,тия 4 декара,майко мила..ми то свети всичко,подредено,окосено...нямам думи ,геройче си ти :gush: Решила съм един ден да грабна Пламъчето и да ти цъфнем :lol: пък ако трябва и картофи ще вадим без надник :hihihi: дано стане идването тази година,че все се каня
Остана само да кажа,че съм възхитена от всичко което направо за тези години :tzvetentze: :tzeluvka: Браво! Браво! :gush:
Ленуц,благодаря! :liubov:
Къде изчезна,че затъжих се вече :svekurva:
Ами, вие с Пламъчето вече коя година все се канете,хайде цъфнете, :lol:
ама не за картофите,че те се вадят август,
септември,тогава в градината няма кой знае какво за гледане :hihihi:
И да качиш малко снимки от градината си,да ни зарадваш с красотите :daaa:
jenni ,благодаря те мила. :tzvetentze:
liubami :gush: , и аз преди не знаех как се вадят картофи,първия път половината от тях бяха срязани :lol:
Само да ви покажа цъфналия днес делфиниум и ще лягам,нещо изморена съм днес,ехх..,капка дъжд не падна.
Изображение
И този мак,времето при нас хладничко и за маковете добре,цвета се държи цял ден :daaa:
Изображение
И специално за Клокче синьото ми кътче
Изображение
До арката засадени катерливи рози,но още са малки,догодина ще има съвсем друг вид.


Каним се все ние,ма като ти цъфнем ,няма да си ходим :lol:
Зачезвам често аз,така се случи...розите почти ги махнах,нямам какво да показвам :lol: радвам се на вашите градини...като се наканим ще ти звънна да си информирана :nod:
Аватар
gabi123
Кафе машина
Мнения: 3955
Регистриран на: Юни 26, '11, 11:30
Дал благодарност: 83 пъти
Получил благодарност: 81 пъти

Re: Моята градина- късчета любов

Мнение от gabi123 »

Оля, прекланям се пред огромният труд, който полага ш :tzvetentze: :tzvetentze: :tzvetentze:
Градинката е прекрасна, почти всеки ден пия кафето си с нея :liubov:
И аз имам едно делфиниуче от теб,
семенцата никнаха няколко, но въпреки усилията ми само едничко оцеля, чакам с нетърпение да цъфне :ieeee:
Благодаря ти за споделената красота :angelche:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”