Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1031 пъти
Получил благодарност: 2432 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Мария Николова »

Още на седмицата видях, че с ябълките оставам дебела. :shock: :shock: :shock: Че и 250 гр. отгоре! :twisted:
Отказах се от диети след първия опит. :angel2:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Норе
Дълго кафе
Мнения: 103
Регистриран на: Яну 23, '18, 16:19

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Норе »

Петък е, повод има, а барът празен...
На 31 януари се отбелязва рожденият ден на руската водка.
На тази дата през 1865 г. Дмитрий Менделеев защитава своята дисертация относно високоалкохолната напитка.
Изображение
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от clock »

Макар и на патеричка ще уважа Фил, защото наистина го харесвам
(и китарата на Ерик също) :dovolen:



Водката не я долюбвам още от ученическите години след злоупотреба с един "конски тропот", но специално за рождения ден на руската водка съм приготвила нещо много, много любимо :D



Гео, имам опит с оная диета дето ядеш три дни кюфтета :D после три дни пилешки пържоли :D после три дни свински пържоли :D после не помня още какво месо беше, пак три дни, имаше и телешко варено,а на мен толкова ми беше опротивяло месото, че изпих само бульона от телешкото варено , после хапнах салатката от зеле с моркови и след няколко часа като ме сви гастрита и като почнах да вия като вълк изхвърлих всякакво месо с диетата барабар. На който казвах на каква диета съм се спукваше от смях и не спираха да ме подиграват, но е факт, че тогава (до телешкото варено) бях свалила 5кг ядейки по колкото искам, когато искам - кюфтета, пържоли и др, подобни. Но да се разболявам аз и сама да си причинявам болка щото нарушавам някаква естетична мярка с теглото си :evil: Тц. Никога. Предпочитам да съм здрава отколкото копие от шаблон. Оттогава го карам така :lol:

Изображение
и така :hihihi:
Изображение
el pistolero
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1098
Регистриран на: Ное 29, '09, 23:15
Местоположение: Бургас

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от el pistolero »

Здравейте съфорумки и съфорумци, от години не съм наминавал, но да кажа поне едно Здрасти :hihihi: :tzvetentze:
Лимонът по форма е жълт.

Теорията за съответствията, оформила се още в недрата на декадентството, е в основата на цялата естетика на символизма.
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Еличка написа: Яну 29, '20, 15:54 :liubov2: Ами то за вярване ли е? Питам докторката как да ходя сега навън, какво ще си помислят хората ".
Елче, сестро по карък, хората ще си помислят това, което им внушиш. :nod: Така че си в много изгодна позиция. Преди време като се развеждах поради невъзможност на мъжа ми да съжителства с природно бедствие в мое лице, точно вечерта преди делото се прибирам в един дъжд с две ръце с пазарски торби и чадър и гледам - до нас строят офис на ЕКОНТ! :potekoha: Бря - викам си - какъв кеф, няма да влача вече кашони с коренища от майната си, и отивам да надникна вътре да видя работи ли вече. А наоколо стърчат арматурни железа. Ясно е какво стана - пльоснах се на цимента по очи и нос, понеже ръцете ми бяха заети. И като шурна една кръв отвсякъде... Звъня на вратата, майка ми отваря и пада по гръб в несвяст като по филмите. А си бях приготвила за делото на другия ден един убийствен копринен костюм, че да види оня пъзльо, мъж ми, каква жена изпуска и да се пукне от мъка. Да обаче се явявам като Тутанкамон, т.е. омотана с бинтове през цялата глава според най-новата мода при мумифицирането. Като ме видя, адвокатът ми залитна: "Госпожо - вика - как се случи това?" И тогава ми узря в главата идеята като влезем при съдията да река: "Гусин съдия, глейте ся на какво ме направи тук присъстващото лице Явор Христов Милев, за краткост - мой съпруг. Колко издръжка, според вас, ей така - по груби сметки, ми се полага месечно?" Обаче после съобразих, че може и да не ми схванат шегата, та се отказах от театрото.
Сещам се за тази песен:

Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7292
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 742 пъти
Получил благодарност: 1356 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от ljuboznatelna »

Миленке, ти наистина ли си безработна още? :lol:
Има един момък във фейса, май съм пускала негови ревюта на евтини храни, та въпросния момък вече получава кашони сандвичи и пици, за да им прави ревюта, толкова е вървежен. Та с този ти талант поне измисли нещо, ако не сандвичи, поне китки да получаваш без пари :lol:
Аватар
scleri
Кафе машина
Мнения: 3886
Регистриран на: Юли 10, '10, 13:14
Дал благодарност: 53 пъти
Получил благодарност: 284 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от scleri »

Хайде на таверна.
Неделя е. Навън е пролет. Захвърлете проблемите. Сипете си по чаша червено щото както е тръгнало скоро сезона му ще свърши. Волумето на макс. Поканете и комшиите за да не се оплакват от музиката.

Любопитен факт. Изпълнителя не е професионалист, а четирсет и девет годишен любител. Записите са от конкурс под наслов " Никога не е късно".








И една по-кахърна. Малко за отмора.

Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

clock написа: Яну 29, '20, 20:34 :lol: :lol: :lol: Ха ха ха, Еличе, не , не мога да се въздържа :lol: :lol: :lol: Как бе?! Как?
...
ще стане супер пиратска превръзка от това тъмно винено кадифе. Имам и капитанска шапка :lol: :lol: :lol: Ако искаш, пращам и нея. Бяла е, тамън ще си ходи с бордото :lol: :lol: :lol:
Хм, така като ви гледам в този бар, ами... ама хич не ви слушат главите. Както казваше една моя приятелка: "За глупости си умирате значи!". Мдаммм, човек да не се тресне в една каса на врата, ще си умрете от смях,! Тцтцтц :hihihi:
Гледам ти клипчетата три дни, Клокич, все са ми любими, без този със синьото око обаче :semo: . Тия птици в последния - пълни кукундрили! От кога не съм си я пяла? Знам ли? На мен по цял ден такива глупости са ми в главата, ама това не го разгласявай, де! :hihihi:
Ако знаеш как ми се ходи към Троян, Часовниче ! Ама... сега няма как. Имам насрочени срещи, а и една друга работа захванахме. И си провеждам срещите с лилаво око, леко замазано с коректор :cry:
Как чакам март - април...
milena02 написа: Фев 2, '20, 12:44 Елче, сестро по карък,... Преди време като се развеждах поради невъзможност на мъжа ми да съжителства с природно бедствие в мое лице,
Само ти ме разбираш, Миленски (агент Орнелка)! И извън бара, тези, дето имат невероятния късмет да живеят с такива като нас, мъжът ми казва по такива поводи: "Ами, такива като теб са щастливи, щото сте орисани да се самоунищожавате сами. Няма как да попаднете на малоумни, дето да ви бият!". И.... в съда няма да минем. Онзи ден се праснах над същото око в пръчката на простора, докато слагах последната щипка. И отново подигравки! Абе, викам, ще си извадя медицинско, че сте ме били. И болнични ще си взема за първи път в живота! А мъжете вкъщи лаконично отговарят: "Ако не се спънеш по пътя....!"
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Амиииииии, забравих, бе! Забравих да си пусна поздрава от джубокса
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Норе
Дълго кафе
Мнения: 103
Регистриран на: Яну 23, '18, 16:19

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Норе »

el pistolero написа: Фев 2, '20, 11:29 Здравейте съфорумки и съфорумци, от години не съм наминавал, но да кажа поне едно Здрасти :hihihi: :tzvetentze:
Добре завърнал се, el pistolero! :hihihi:
Къде скита през тия години
и какво те подсети отново за доброто старо Хобикафе?
Казвай какво пиеш, настанявай се удобно и разказвай :nazdrave:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”