СРЕЩА 10 ГОДИНИ ХОБИКАФЕ

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31692
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1043 пъти
Получил благодарност: 2450 пъти

Re: СРЕЩА 10 ГОДИНИ ХОБИКАФЕ

Мнение от Мария Николова »

И последно, Светле, ще има форумни хора още от 13:30 и аз в това число. За да могат да се върнат обратно в къщи.
Но ще има и хора, които ще дойдат за вечерята, за когато е предвиден куверта и някои купонджии ще затворят заведението - и аз в това число. :hihihi: :hihihi: :hihihi:

И да ви кажа - господ е новозагорец! Изваля се дъжда и спря. :ieeee: :ieeee: :ieeee:

Добавено след 1 час 27 минути 38 секунди:
Остава само да пробвам вън на терасата как ще се чувствам със зимното яке. С тънко е леко хладничко. Но съм готова. :daaa:
Отметнато е всичко в ХН!!! :ieeee: :ieeee: :ieeee: И форумно другарче с НМ ще ме чакат в София на автогарата. Само нейното ЛС ме накара отново да погледна двупосочния билет и... се оказа, че днес тръгвам в 12 ч. ;) , а от София - в 14 ч.
За едната бройка щях да чакам рейса в 14 ч., когато щеше да е изминал два часа път след Н.З. :hihihi: :hihihi: :hihihi: Пренасям парче по парче багажа до входа, викам такси и тръгвам.
Довиждане, приятели!!! :sbear: :ssvirka: :ieeee:
При толкова телефони с фото, няма да нося канона.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: СРЕЩА 10 ГОДИНИ ХОБИКАФЕ

Мнение от tili »

Към организаторите - моля, сложете ме в списъка за свободна консумация. Ще дойда към 2 часа и ще видим кога ще си тръгна :) Съжалявам, но не ми се получи да изпратя ЛС на Еличка.
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: СРЕЩА 10 ГОДИНИ ХОБИКАФЕ

Мнение от johnstalker »

tili написа: Ное 22, '19, 15:22 Към организаторите - моля, сложете ме в списъка за свободна консумация. Ще дойда към 2 часа и ще видим кога ще си тръгна :) Съжалявам, но не ми се получи да изпратя ЛС на Еличка.
Сега проблем с ЛС ли има? :hmmm:
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10114
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 373 пъти
Получил благодарност: 1037 пъти

Re: СРЕЩА 10 ГОДИНИ ХОБИКАФЕ

Мнение от МГХ »

Чудя се какво да правя .Преди седмица бях болна и уж се оправих ,но днес пак ме втресе. Хем ми се тръгва , хем не ми е добре.
До час трябва да реша, че да си купя и билет, ама ми е гадно и не знам как ще съм утре.
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: СРЕЩА 10 ГОДИНИ ХОБИКАФЕ

Мнение от Еличка »

Скъпи приятели! Такъв е животът. От един месец нещо ме стяга дали ще успея да дойда.
За съжаление тази нощ внезапно си е отишъл наш близък семеен приятел на 56 години. Да, такъв е животът! Утре в 13:30 няма да дойда на рожден ден, а ще се сбогувам за известно време с Киката. След време пак ще се видим някъде там ❤️!
Миналата година не можах да дойда заради едно момче. Вие дарихте паричките останали от празника за здравето му. Капка по капка се събраха над 500 000 лв. Да, половин милион откупи живота на това момче. Искам за сетен път да ви благодаря, че ви имам - цветни, красиви, въшлясали, маносани, със или без концепция за градина, щури или мирни, най-добри, по-добри, все ВЕЛИКОЛЕПНИ!
Утре ви пожелавам най-красивото и прекрасно изкарване! Дори скоро да не успея да ви нагушкам лично, знам, че ще се случи.
И да ви зарадвам. Ето как е момчето, за живота на когото помогнахте със своята капка любов :


Изображение
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10114
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 373 пъти
Получил благодарност: 1037 пъти

Re: СРЕЩА 10 ГОДИНИ ХОБИКАФЕ

Мнение от МГХ »

За съжаление и аз оставам в къщи на топло. Толкова ме е яд, но се презорих последните два месеца и явно имунитета ми се загуби някъде. Знам,че ще си изкарате супер и ще ме е яд, но нямам сили да помръдна. :liubov:
Leila123
Кана кафе
Мнения: 516
Регистриран на: Май 19, '18, 22:33
Местоположение: София

Re: СРЕЩА 10 ГОДИНИ ХОБИКАФЕ

Мнение от Leila123 »

Здравейте и от мен! Аз също не съм много сигурна дали ще мога да дойда утре. Ако успея ще е замалко. Съжалявам за което! :hmmmmmm:
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5635
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1738 пъти
Получил благодарност: 1972 пъти

Re: СРЕЩА 10 ГОДИНИ ХОБИКАФЕ

Мнение от Тутти »

Ехо, наздраве на всички. Ще има още снимки от по-добрите фотографи, аз съм от подгряващата група.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
aurelija
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1828
Регистриран на: Яну 29, '12, 09:21
Местоположение: Пловдив,кючука
Дал благодарност: 24 пъти
Получил благодарност: 36 пъти

Re: СРЕЩА 10 ГОДИНИ ХОБИКАФЕ

Мнение от aurelija »

Пускайте още снимки. :tzvetentze:
Радваме ви се от далеч. :ieeee:
На мен ми е мечта да видя Кремъл на живо, та ми стана интересно дамата с шал с Кремъл коя е?
Питай,ше видим дали може...
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10114
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 373 пъти
Получил благодарност: 1037 пъти

Re: СРЕЩА 10 ГОДИНИ ХОБИКАФЕ

Мнение от МГХ »

Ох, как ме е мъчно, че не дойдох. Ще ви се радвам на снимките. Весело изкарване! :tzvetentze: :tzvetentze: :tzvetentze:
Какво е това на първата снимка?
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”