Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8473
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 820 пъти
Получил благодарност: 613 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Следвам съвета на Елчето,влизам за по бира и да се позабавлявам :lol: :sdance: :sdance: :sdance:
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Подсетете ме от къде беше това: " Живее ми се тоя живот, бе...."
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Силвия »

Гео, граф написа: Юни 12, '19, 11:20 Песента на LP, която си пуснала, я слушам ката ден от две седмици и ми се е забила като трънче в пета. Адски ме кефи специфичния ѝ глас, а импровизациите са феноменални :sstar: :sstar: :sstar: !
Гео, ако имаш интерес - LP 21.06. Франкофоли Благоевград :daaa:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от calico »

ама къде е Милена бееее :svekurva: :svekurva:
ако е добре и не се явява, ще й се сърдя два дни.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15864
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 824 пъти
Получил благодарност: 1664 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

Силвия написа: Юни 15, '19, 08:25
Гео, ако имаш интерес - LP 21.06. Франкофоли Благоевград :daaa:
Харесва ми, Си, но чак такъв фен не съм. Те Годсмак ми дойдоха на крака през март, пък не отидох, ама то щото не намерих още един луд по тях. Лани ходих на концерта на Съли, ама турих пищова на слепоочието на сина ми, иначе сигурно щеше да ми изгори билета. Слушам си харесваните музиканти в нета, хем когато ми скимне :nod:

А Милена вече ще я наказваме! Хем ми обеща да се вясне поне, а никаква я няма. Утре ще ѝ звънна :evil:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от calico »

Гео, докладвай поне дали е добре. Че с тия нейните болести и пожари все я мисля.
дано не се е загубила някъде
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15864
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 824 пъти
Получил благодарност: 1664 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

calico написа: Юни 16, '19, 20:45 Гео, докладвай поне дали е добре. Че с тия нейните болести и пожари все я мисля.
дано не се е загубила някъде
Докладвам: Агента не може да се отърве от купони, приятели, работа и каза, че само да намери време да наснима градината си, ще ни зашемети с истински розарски снимки, та да се пукнем от яд! Минала е едната седмица от отпуската ѝ, а тя не била станала от компютъра и не спряла да бачка. Това каза.
Шматка :lol: :angelche: !
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от calico »

Гео, граф написа: Юни 17, '19, 13:29
calico написа: Юни 16, '19, 20:45 Гео, докладвай поне дали е добре. Че с тия нейните болести и пожари все я мисля.
дано не се е загубила някъде
Докладвам: Агента не може да се отърве от купони, приятели, работа и каза, че само да намери време да наснима градината си, ще ни зашемети с истински розарски снимки, та да се пукнем от яд! Минала е едната седмица от отпуската ѝ, а тя не била станала от компютъра и не спряла да бачка. Това каза.
Шматка :lol: :angelche: !
охх, добре е че е добре. :daaa: Шматка е, да- тя е на път да почне тя да им плаща за да работи
:mrgreen:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Абе какво тука клюкарите от сутрин до вечер, бре! На тайна мисия бях! Ту на масата, ту под нея (да търся улики, не за друго), ту се изсипят три коли другари с класическото: "Ама, как? :o Никой ли не ти се обади да ти каже, че сме се организирали да дойдем в събота?!" :shock: ... с нАуката се занимавам, със списователство тоже... храня ненаситното Лале... Нищо не съм палила, готвя само навън, вътре не ме пускат. Не съм се излагала академично. Просто не си спомням да съм имала по-хрисим период. А който се е закъхърил, че съм на смъртно ложе, греши. На ложе съм, но не на смъртно!
Липсвахте ми, кукундрили! Зимата увесваме нос, че няма какво да зяпаме из градините. Лятото пък от работа по въпросните градини не може приказката да си кажем като хората... Това, нашето, градинарското, не е живот... Преди 10 години, когато започвах градината, братовчед ми - банкерчето, хубаво ми казваше: "Миленооо, спри да инвестираш, че това е несигурен бизнес, акции не мож му пусна, а пасивите в един момент лесно могат да прескочат активите". Аз банкерски език не разбирам и все едно нищо не ми каза. Днес си го превеждам така: "Кукувицо, престани да си харчиш заплатата за шипки и прочее бурен и да копаш като багер, защото никой няма да ти върне ни парите, ни прешлените и ставите, а пък като окончателно се съсипеш, ще започнеш да псуваш цялата ботаника на майка, ама няма да можеш да се отървеш от нея". Е това ми е казвал брат'чеда.

Да ви почерпя с това, дето пия в момента:

Изображение

И нещо, че да се развеселим, ако има буднни. Аз празнувам, че градушката ми се размина, и се отъврах само с естевено природно поливане и измиване на терасите. Моля да гледате клипчето докрай, за да знаете към каква бъдеща лична и професионална кариера съм се запътила.

Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Ега ти бара! Занемарена работа! :ufff: Снощи няма с кой един джин-тоник да изпия! Сега по обяд влизам шкебме чорба да ям, пак празно! :svekurva: Ще ни вземат всичките звезди "Мишлен", казвам ви. :evil:
milena02 написа: Юни 18, '19, 01:58
...ако има буднни... и се отъврах.... само с естевено...
:lol: :lol: :lol: Като гледам, бая добре съм си празнувала, па макар и сама между масите.
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”