Нов формат на "Снимка на седмицата"?

Изображение
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7207
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 609 пъти
Получил благодарност: 1106 пъти

Нов формат на "Снимка на седмицата"?

Мнение от ljuboznatelna »

Понеже смятам/е (поне с Бреда) , че темата за снимка на седмицата не е достатъчно посещавана, или поне не се гласува достатъчно, затова реших, че трябва да се обсъди.
Не виждам възможност за анкета, затова мисля да пусна предложенията в отделни постинги, и да си лайквате със звездичката.

Темите са много, не е възможно да се обходят от всички, затова първото предложение е да се активизираме в темата Най-добрите ни снимки 2019 година , където всеки харесва снимки от настоящата седмица, и от броя харесвания да бъде избрана най-добрата.
Второто предложение е да пускаме снимките в темата за снимка на седмицата всяка в отделен постинг, където да се харесват, и тази с най-много харесвания да стане снимка на седмицата. Недостатъкът е, че ако не се пише, темата ще иде в десета глуха.
Третото предложение е , нещата да останат така.
Още едно решение е да предложите нещо друго, което е най-доброто според вас.
В следващите три поста моля да гласувате.
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7207
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 609 пъти
Получил благодарност: 1106 пъти

Re: Нов формат на "Снимка на седмицата"?

Мнение от ljuboznatelna »

Да се определя от броя харесвания в темата за Най-добрите ни снимки 2019
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7207
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 609 пъти
Получил благодарност: 1106 пъти

Re: Нов формат на "Снимка на седмицата"?

Мнение от ljuboznatelna »

Да се определя от брой харесвания на отделни постинги в темата Снимка на седмицата.
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7207
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 609 пъти
Получил благодарност: 1106 пъти

Re: Нов формат на "Снимка на седмицата"?

Мнение от ljuboznatelna »

Да не се променя
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7207
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 609 пъти
Получил благодарност: 1106 пъти

Re: Нов формат на "Снимка на седмицата"?

Мнение от ljuboznatelna »

Да повдигна темата, ако някой не е видял крещящия ми подпис :D
Гласувайте с харесване, моля!
Аватар
илико
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1378
Регистриран на: Яну 30, '11, 21:28
Местоположение: Варна

Re: Нов формат на "Снимка на седмицата"?

Мнение от илико »

Така ще потъва и темата Снимка на седмицата ,ако се гласува само с харесване.
Аватар
Breda
Баш кафе майстор
Мнения: 2691
Регистриран на: Апр 21, '16, 17:41
Получил благодарност: 231 пъти

Re: Нов формат на "Снимка на седмицата"?

Мнение от Breda »

Джони ще я закове най-отгоре.Нали,шефе? :D

За мен най-добрият вариант е закована тема,все пак най-хубавите снимки са лице на форума,улеснение за тези ,които нямат време да преобръщат целия форум да видят всичко качествено и постване на снимки от всеки,който желае.Така цяла седмица с един клик виждаме всичко,което най-много струва да се види,събрано на едно място :daaa: Не разбирам защо ви е мениджър :hmmm:
Последно промяна от Breda на Юни 13, '19, 12:51, променено общо 1 път.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Нов формат на "Снимка на седмицата"?

Мнение от calico »

не мисля че трябва да се ограничава избора измежду само от "Най-добрите ни снимки". Там все пак всеки качва каквото му е харесало, а може да останат- и остават, извън тази тема десетки прекрасни снимки. Освен това там няма нито една снимка от стайните, които същи би трябвало да са обект на гласуване, ако ги избере мениджъра.
Мисля, че е право на мениджъра да посочи няколко снимки, които на него са му харесали - той затова е мениджър, избора да е негов, и отговорността разбира се.
А варианта само с лайквания за избраните снимки на мен нещо не ми харесва- чак пък толкова да не можем две три думи да напишем за някоя снимка, и да е виден и записан избора на всеки.
може обаче да се измисли някаква формула, която да дава тежест и на лайковете, но само като част от крайни резултат, а не само по тях.
В крайна сметка аз клоня към това, да си остане сегашния вариант, не намирам много кусури в него. Освен дето малко били хората, които избират, но те и инак може да са малко.
нека обсъдим всички варианти, не бързаме за никъде
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Breda
Баш кафе майстор
Мнения: 2691
Регистриран на: Апр 21, '16, 17:41
Получил благодарност: 231 пъти

Re: Нов формат на "Снимка на седмицата"?

Мнение от Breda »

Ами които иска да си пише ,Калико,това ще си е обикновена тема,като всички други.И сега се лайква и който не иска да се ограничи само с палче си пише възхищенията,какъв е проблемът? Пък да се броят и харесванията като коментар,който както му е комфортно,така да си гласува
Аватар
Breda
Баш кафе майстор
Мнения: 2691
Регистриран на: Апр 21, '16, 17:41
Получил благодарност: 231 пъти

Re: Нов формат на "Снимка на седмицата"?

Мнение от Breda »

calico написа: Юни 13, '19, 12:49 не мисля че трябва да се ограничава избора измежду само от "Най-добрите ни снимки". Там все пак всеки качва каквото му е харесало, а може да останат- и остават, извън тази тема десетки прекрасни снимки.
:hmmm: :hmmm: Ограничение е изборът на един човек с 5 снимки за цяла седмица.И точно в стария формат се случва това ,което казваш - " а може да останат- и остават, извън тази тема десетки прекрасни снимки" та не мога да разбера логиката ти някак.
Сега си мисля,да не би титлата "мениджър на седмицата" да е някаква мега престижна и желана,а аз да не съм усетила? Ако е така ,да си остане тогава,щом ви прави толкова доволни ли ,щастливи ли,важни ли ,там каквото е :daaa:
Публикувай отговор

Обратно към “Снимка на седмицата”