Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Ехеее, да е жива и здрава първо мама, че е родила това прекрасно момиче (вече млада дама)!
Пепеляшче, пожелавам красив път в живота и на двете ти дечица. Аз много се вълнувам на "детски" рождени дни. Остави Миленски, дето ми взе джина с " Тааа не пие!". Е, няма да пийна и ракийка (таа верно не пие ракия, хахаааааааа, Миленоуууу), ама днес си купих жадуваното от седмица узо. Идеално ми се връзва с гръцко (да пуснеш нещо)! Даже и вълните, и морския бриз чувам.
Попътен вятър на принцесата :tzvetentze:!
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от calico »

охаааа, ракийка със салатка, най-хубавото нещо :daaa:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8473
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 820 пъти
Получил благодарност: 617 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Докато си хапна тука за здравето на рожденичката,да си кажа и тука,че да ми се посмеете.
Днес си купих чай за успокоение на нервите и чай за простата.В къщи всички се спукват от смях,даже ММ ми показва един клип със една жена дето и пораснала брада и тя не си я маха,смятала се за по-красива така и привличала повече мъжете :shock:
То,аз си купих чай заради отводняващите съставки,сториха ми се подходящи за моя случай,не,че съм много наясно де :lol:
Но, това ме подсети за една история със една приятелка.Нейния ММ беше много дебел,толкова,че не можеше да се наведе и да си завърже обувките,караше я тя да му ги връзва.Хиляди пъти тя го караше да пази някаква диета,но всичко беше безуспешно.Тогава тя отишла и му купила чай за отслабване,някакъв от аптеката,от тези дето те кара само до тоалетна.И зимата всеки ден следобеда се събирахме кварталните кукувици у тях на следобеден чай с лимон,обаче и представа си нямахме тя какви ги върши.Та минаха се няколко дни и започна на всички да ни прави впечатление,че като отидем у тях,тоз човечец се в тоалетната виси :shock:
От дума на дума ,нямаше как каза си всичко :lol: ,разбра и нейния ММ,но беше свалил вече определени килограми и го прие някак със стига ми,до там съм.От тогава като отидех у тях и ми предложи чай с лимон,винаги отказвам :lol:
Последно промяна от Shami на Май 15, '19, 21:25, променено общо 8 пъти.
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Пепеляш е заета, няма как и джубокса да зареди. Който иска да си пие ракийката, мен узото ме отпусна мнооого добре. Та, ще ви поздравя с едно лудо, гръцко момиче, пълна кукундрилка. Ако вече съм я пускала, явно я харесвам 😂
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7644
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2102 пъти
Получил благодарност: 1173 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от pepelqshka71 »

И пак да благодаря за пожеланията :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka: . ЕЙЙЙ ОБИЧАМ ВИИ
Шами, ще внимавам като ме черпят с чайче :angelche:
Слагам узото
Изображение

Еличе, не разбирам от гръцко, но тази ми харесва
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7644
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2102 пъти
Получил благодарност: 1173 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от pepelqshka71 »

Рожденничката ви благодари за пожеланията. Снимани и изпратени по вайбър.

Изображение
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Магдалена
Кафе машина
Мнения: 3421
Регистриран на: Юни 26, '10, 15:57
Местоположение: Благоевград
Дал благодарност: 18 пъти
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Магдалена »

:dovolen: Вили,кога порасна това дете? Пред очите ми е от Голямата форумна среща в Троян- едно много нежно,твърде свенливо красиво дете!
Сега е станала красива млада дама! Честита да ви е! Успешна да бъде,амбициозна и много,много щастлива!! :tzeluvka: :tzvetentze:

Изображение
Порастват нашите форумни деца! :sheart: :ssun:
Аватар
Ава_и_мама
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1051
Регистриран на: Яну 23, '17, 20:26
Местоположение: гр. София

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Ава_и_мама »

:tzeluvka: Вили, да ти е здрава и късметлийка принцесата! :liubov:

Харесах си е за снаха :hihihi: ;) Ще изчакаме да порасне.... :lol: :P
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Амаааа е красива, пупупу.
Като каза, Шами, чай.... Уплах имам. Моят мъж пие мурсалски- за кръвно, пулс, холестерол и.... простата (да не му се случило нещо) . Според мен туй чудо действа най-вече на последното! Дайте някой антидот! Бром ли слагаха в казармата? 🤪
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31643
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 966 пъти
Получил благодарност: 2186 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Мария Николова »

Вили, кога порасна толкова детето!!! :o Боже каква госпожица е станала! Гушкам я и й пожелавам всичко, всичко, всичко хубаво да й се сбъдне! Да е здрава, красива и щастлива!!!
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”