Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8475
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 820 пъти
Получил благодарност: 620 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Намерих я,няма да пусна оригиналния клип,а тази мацка,вижте я,че какво и е ,точно със такъв успех мога и аз да врътна този танц,само дето ММ преди това трябва да е погълнал голямо количество питиета и да дреме във сепарето :lol:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от calico »

защо кукундрилите са изпаднали на втора страница!!!??? :svekurva:
вземете се в ръце, да си кукундрил не е лесна работа

...когато от малък си такъв, е друго вече...

........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Shami написа: Май 14, '19, 21:41 :И добре,дори да не е сладко,толкова обичам сирене,кашкавал,мляко,картофи......
Шами, ами че ти обичаш точно нещата, от които се отслабва. Картофи - варени, печени или задушени, с малко зехтин и мнооого копър. Отгоре натрошено сирене. И един таратор като сръбнеш... обяд за чудо и приказ! Хем полезно, хем диетично, хем вкусно. А калориите - почти никакви; има огромна разлика между пържени и варени катрофи. Последните съдържат 86 калории в 100 гр. Т.е. едно кило печени картофи да опукаш, пак си с 860 калории, а пък си си набавила и малко въглехидрати, че съвсем без тях - лошо. Картофено пюре като си направиш и отгоре му чукнеш две яйца на очи и зелена салатка като си нарежеш - това ми е една от любимите вечери. Пълнени чушки със сирене и яйца, спаначено пюре с натрошено сирене, копривена чорба, омлет в тефлонов тиган, че да е с по-малко мазнина, огретени каквито и с каквото се сетиш, руло от тиквички с извара, пълнени патладжани с домати и моркови, магданозени кюфтета (дай и на мъжа ти, че е силен афродизиак), кюфтета от тиквички, кюфтета от картофи и сирене, задушени гъби, яхния от зелен фасул, грах яхния, всякакви зеленчукови гювечета, сирене по шопски... Изброявам само постните, нискокалорични летни манджи и то списъкът ми е доста кратък. Иначе риба на скара със задушени картофи, телешки стек с грахово пюре, сармички с пилешко филе... И много плодове, не слушай глупостите, че от тях се пълнее. Тлъстото месо, колбасите, полуфабрикатите, консервираните храни, сладкишите, газираните напитки, натуралните сокове в кутия, пържените и панираните продукти и тестените изделия са онова, което ни разказва играта обикновено. Аз задължително качвам по 5 кг зимата точно заради липсата на пресни зеленчуци. Щом започна да скубя зелен лук и марули от градината, буквално за 3 седмици без никакви усилия си ставам обичайните 55 кг. Нямам представа към каква "диета" се придържаш, но горното меню доказано върши работа. :tzvetentze:

Ето, за днес съм ти сготвила гъбена супичка, сирене по шопски, руло от тиквички и за десерт - ягдово желе. Даже всичко да излапаш, повече от 1200 калории няма да събереш.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8475
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 820 пъти
Получил благодарност: 620 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Да,да,даааа :daaa:
точно тези храни обожавам,но има едно но :ufff:
Тъпите триглицериди,изискват специална диета,няма да навлизам във подробности за да не ви отегчавам,трябва да ям риба със заленчуци,постни меса,а аз мразя риба,вече не искам месо и за капак имам остър гастрит,това маруля,домат и краставица много обичам,но после вия от корем,следователно ги избягвам
Абе ограниченията са много във диетата,вярно че успях да сваля килограми,падна горната граница на кръвното,но долната не ще,даже се вдига.После изведнъж от само себе си всичко пада и ставам със ниско кръвно,нито е да пиеш нещо,само чакаш .
Ще видим сега като дам кръв какво ще излезе,но определено задържам вода,това е от доста време,аз го игнорирах като факт,но ще видим сега от бъбреците ли е или от къде е проблема.По принцип не се задълбочавам,даже и не ходя по прегледи,карам си така,ако не беше вдигането на кръвно нямаше и да мръдна,ще ми намерят хиляди неща,може пък и нищо да не ми намерят,но това да висиш по кабинетите като паяк и отношението на лекарите знаете какво е,гледат да претупат народа,че е много.Абе да не стигаш до лекар по какъвто и да е повод.
Обаче предложеното меню е страхотно и ще се яде :daaa:
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7650
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2111 пъти
Получил благодарност: 1187 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от pepelqshka71 »

Момичета и тук таме момчета, я да взема да ви сипя по едно за здравето на щерката. Днес става на 17(кога минаха :hmmm: )
Изображение

Резнете си от тортата и да ми е щастливо и късметлийче детето

Изображение

С батко си.
Изображение
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
сюзан
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Юни 12, '14, 10:56
Местоположение: Стара Загора
Получил благодарност: 4 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от сюзан »

Да ти е жива и здрава щерката, Пепеляшче, и баткото също. Само радост да ти носят!
За да направиш прерия
ти трябва пчела и детелина,
и една мечта голяма.
Но само и мечта ти стига
ако пчела и детелина няма.
Емили Дикинсън
Аватар
greeneyed
Наркоман
Мнения: 10024
Регистриран на: Ное 30, '09, 15:11
Местоположение: 550 м н.в., в полите на Средна гора
Дал благодарност: 575 пъти
Получил благодарност: 1045 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от greeneyed »

Здраве и късмет и на добър път в живота на красивата принцеса! :liubov2:
Не искайте много- не можете да му платите цената... Ванга

моите цветя
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от calico »

Ехааа, какво прекрасно дете! Да ни е жива и здрава Пепеляш, и да й се радваш, и на баткото!! :tzvetoman:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8475
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 820 пъти
Получил благодарност: 620 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Честито на това хубаво момиче!Да ти е здрава и все така да грее,като слънчице е!
Баткото също да ти е здрав и късметлия!
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7650
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2111 пъти
Получил благодарност: 1187 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от pepelqshka71 »

Благодаря ви от сърце за хубавите пожелания. Дано всичко и се сбъдне :stiskam:
Ще изненадам всички, но ще ви сипя по една ракия и музика за маса :angelche:
Изображение
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”