Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
vanina_g
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1464
Регистриран на: Апр 5, '16, 09:03
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 21 пъти
Получил благодарност: 9 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от vanina_g »

scleri :shock: уникално е! Ама това у вас ли е ??? :o
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7670
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2225 пъти
Получил благодарност: 1246 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от pepelqshka71 »

Склери, получаваш лична покана да поспорите и у нас :angelche:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

:hihihi: Легенчето, Склери, си е за моята глава. За шапка. Нали?
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Мариана Бечева
Виенско кафе
Мнения: 320
Регистриран на: Ное 22, '14, 17:32
Местоположение: село Тъжа

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Мариана Бечева »

Значи това осветително тяло, произведение на изкуството, го показах на моите мъже. И ги осведомих, че съвсем скоро ще осигуря материала за направата на нещо подобно, само дето ще е по-пъстричко, щото нямам чисто бели съдове.
Миенето на съдове било мое задължение, ама ми писва. Това трийсет години съдове, съдове, съдове... Правя си един такъв полюлей... и минаваме на еднократни.
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

pepelqshka71 написа: Май 12, '19, 21:51 Ако те подкупя с джинче дали ще склониш :hihihi:
Пепеляш, таа не пие! Дай ми на мене джина да го кръкна! :nazdrave: От три дена само съм на село и вече ми се отвори трето око. Аз там се видоизменям като личност, много странна е тази работа - един човек съм в София, съвсем различен - в Драговищица. Т.е. половин година съм една Милена (зла, истерична, проклета и същевременно хленчеща) и половин година - друга Милена (блага, флегматична, грижовна и склонна към романтика); пълна шизофрения. От вчера неудържимо ми се готви! :shock: Вчера Лалето забрави да купи олио и аз казах: "Нищо", и му закърпих един чорап, вместо да го халосам с празното шише по главата. :shock: В работата без бой се съгласих да ида командировка, при все, че обичайната ми практика в такива случаи е да си напиша молба за напускане. Хора, възползвайте се от намалението, промоцията важи до края на октомври, след което пак ставам столичанка.


Ето, да ви почерпя с малко здравословна селска храна. Не бойте се, всичко е от домашно прасе и щастливи кокошки!

Изображение
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7670
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2225 пъти
Получил благодарност: 1246 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от pepelqshka71 »

milena02 написа: Май 14, '19, 15:51
pepelqshka71 написа: Май 12, '19, 21:51 Ако те подкупя с джинче дали ще склониш :hihihi:
Пепеляш, таа не пие! Дай ми на мене джина да го кръкна! :nazdrave:
Е та на тебе съм го дала ДЕ. Срещу нещо кукундрилско. Май четеш през ред
pepelqshka71 написа: Май 12, '19, 21:51
milena02 написа: Май 11, '19, 13:11
П. П. Много ми се искаше да ви поздравя с нещо изключително кукундрилско, но синът ми ще ме убие, щото е негово изпълнение на караоке Бохемската рапсодия - в някакъв амфитеатър, Берлин, пред 1000 човека. :srofl: :srofl: :srofl:
Ако те подкупя с джинче дали ще склониш :hihihi:
Изображение
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8506
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 851 пъти
Получил благодарност: 655 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Леле,храна,при това каква :D
Нали мен носа ми ме води,станал е един дълъг като на пинокио. :oops:
Даже зарязах поръчките с лалета и ирисите на Мери зарязах,не мога да мисля за нищо :ufff:
Слабея по трудния начин,ужасно е,кръвното играе отново,а аз съм гладна ,при това със кръвно,това е добре от една страна,жива съм значи. :lol:
Свеки вика,ако сутрин като се събудиш нищо не те боли,лошо,умрял си значи :hmmm:
Ох и това джинче хич не изглежда лошо,даже е много привлекателен този лимон :stmi:
Аватар
vanina_g
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1464
Регистриран на: Апр 5, '16, 09:03
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 21 пъти
Получил благодарност: 9 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от vanina_g »

Аз пък искам да почерпя Еличка, а покрай нея и всички в бара, за подаръка, дето получих от нея днес - пълен кашон мащерка! :ieeee:
Изображение
И тук да ти благодаря, мила виртуална приятелко :tzeluvka:
Аватар
vanina_g
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1464
Регистриран на: Апр 5, '16, 09:03
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 21 пъти
Получил благодарност: 9 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от vanina_g »

Shami, толкова ли е наложително отслабването мила :snif: Искрено ти съчувствам :tzeluvka:
И аз съм от тези, дето все сме маааалко над нормата, ама хич не мога да пазя диети :hmmmmmm:
И все си намигам с онази приказка - не може всички да са слаби, някои трябва и да сме красиви :daaa:
Изображение
Така че, не се впрягай много много, колкото повече го мислиш, толкова по-трудно е!
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8506
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 851 пъти
Получил благодарност: 655 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

За съжаление е наложително,отдавна трябваше да съм се справила със килцата,но се оказа,че не е толкова лесно,особено със моя апетит за всичко.Вече не се учудвам ,че някъде по света хората се хранят със ,ох със какво ли не.Личната ме посъветва за нормализиране на кръвното да спазвам диета,също и заради високите триглицериди,пак ме праща на изследвания,ще давам пак кръв,а пък не искам хич,
каквото съм шубе ,сега събирам смелост,трябват ми поне няколко дена да се надъхам със кураж,много се вживявам.
Не искам да се стига до лекарства,казват ,че почнеш ли ги веднъж трябва цял живот да се пият.Затова се боря със себе си,искам да предотвратя поне това ,отслабването ще е бонус към всичко останало.
Иначе ,не ми пречеше хич и да съм пълничка,хапвах си със удоволствие,ех какви времена бяха :angel2:
Казват,че човек е това със което се храни, не знам как да го разбирам това,хич нямаше да ми пука какво съм,пастичките да не би да изглеждат зле,със боровинки при това :svekurva:И добре,дори да не е сладко,толкова обичам сирене,кашкавал,мляко,картофи......
Спирам,спирам :lol:
А, имаше една песен подходяща за моя случай,ще се замопоздравя със нея :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”