Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Марианче, тиха завист ме обхвана! Покажи къде искаш да ги сложиш, стоплих се, все едно чай с ром гаврътнах. Считай, че мен лично ме почерпи! 😍
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Албена »

Вие пък камъни ,та камъни ... :D У нас само камънаци да търсиш...ММ и свекър ми са ги редили. :nod:

Изображение

Изображение

Изображение

Я по тоя повод да почерпя! За повече камъни в градините! Наздраве!

Изображение
Мариана Бечева
Виенско кафе
Мнения: 320
Регистриран на: Ное 22, '14, 17:32
Местоположение: село Тъжа

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Мариана Бечева »

Еличка написа: Апр 15, '19, 19:51 Марианче, тиха завист ме обхвана! Покажи къде искаш да ги сложиш, стоплих се, все едно чай с ром гаврътнах. Считай, че мен лично ме почерпи! 😍
Ели, градината ми е дълга и тясна, с наклон на юг. Освен тези камъни, има още два, достатъчни да ги наредим на най-тясната част, леко да ги вкопаем и... моята градинка на две нива. :dovolen:
Само да измисля как да стане местенето им и как да изнудя моите четирима мъже да свършат работата. :hmmm:
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от clock »

Марианка, аз знам как :daaa: Викаш ни на гости да преместим ние камъните. Но и четиримата ти мъже трябва да са там. Черпиш ни, хилим се, хахо хихи, мъжете ти отстрани ни гледат сеира и по едно време ставаме, запътваме се към камъните, наемаме се десетина кукундрили на един камък и почваме да пъшкаме и да приклякваме покрай него :lol: То от хилеж, пък и точно в тая поза, може и да опуснем малко, но важното е в един момент мъжете ти да скокнат и да ни разкарат от камъка само с едно размахване на ръка. После е лесно. Ти само посочваш с пръстче кой камък къде да отиде, а ние сме ахнали пред силата мъжка! После пак може да ни почерпиш :lol:

Бени, как можем да се вредим на курс по перфектно редене на каменен зид? ТМ и свекър ти са свършили страхотна работа! Много красиво!
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Марианка, виж си личната поща и извинявай за закъснелия отговор. Не е виновно Шефчето, просто аз трудно се оправям с новата визия на форума.
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Пак заради Джони сега не мога да си намеря "неолитния кът" на фото, че да натрия носа на Графинята! Помагайте!
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Албена »

clock написа: Апр 15, '19, 20:50 Бени, как можем да се вредим на курс по перфектно редене на каменен зид? ТМ и свекър ти са свършили страхотна работа! Много красиво!
Ако майстор погледне зидовете ще намери сто кусура сигурно. На ММ и свекър ми това им е първият и ,подозирам ,последен зид :lol: Тук си личи колко е равен :mrgreen:

Изображение
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от clock »

Перфектен е! Аз и една забележка не мога да видя! :nod:

Всяка прилика с действителни лица и събития хич не е случайна :lol:
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

milena02 написа: Апр 15, '19, 21:03 Пак заради Джони сега не мога да си намеря "неолитния кът" на фото, че да натрия носа на Графинята! Помагайте!
Защо пък на Графинята!?
Кой ти каза, че един камик нямаш? Нееее, хич не те слуша главата! И Марианка сигурно преди месец ти е писала. За розата, м? :lol:
Неолитният ти кът беше заради триметровите трапове за розите, нали? :hihihi: Не че си ги мъкнала тия скали от Тутракан в Софийско.
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Клокич 🤣🤣🤣
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”