Технически проблем

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Публикувай отговор
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11805
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 185 пъти
Обратна връзка:

Re: Технически проблем

Мнение от johnstalker »

kim написа: Апр 14, '19, 10:46
johnstalker написа: Апр 14, '19, 10:39 Не би трябвало да има проблеми с Хром.. аз съм с него. :daaa:
Днес и аз имам такъв проблем. Трудно слагам емотикони и мнението ми не се публикува по няколко пъти.
Трябва да върна с лявата стрелка два пъти много бързо, за да се появи отново или да копирам.
Зарежда дълго и бавно, но може и от нета да е. Сега съм прехвърлила мобилния и се чудя
дали да не си взема едно пакетче слънчоглед.
Аха.. досетих се! Това е от "щита" на Cloudflare. :daaa:
miltonia
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1917
Регистриран на: Май 22, '16, 02:03
Дал благодарност: 223 пъти
Получил благодарност: 92 пъти

Re: Технически проблем

Мнение от miltonia »

мечтица написа: Апр 14, '19, 09:25 miltonia,и аз два дена се мъчих да вляза във форума. :snif:
Вчера инсталирах Mozilla Firefox и веднага успях. :ieeee:
Тая сутрин пак пробвах чрез Гугъл Хром ,но не се получи.
Благодаря, Мечтица! И аз съм през Гугъл Хром, но днес ,пу-пу :stiskam: , върви :!: .Ще опитам и през другите. Интересно, какво става последните дни.. :hmmm:
Аватар
dung
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1776
Регистриран на: Апр 16, '15, 15:04
Местоположение: Раднево
Дал благодарност: 125 пъти
Получил благодарност: 124 пъти

Re: Технически проблем

Мнение от dung »

Добавено след 1 минута 27 секунди:
dung написа: Апр 14, '19, 10:26 Аз влизам и през Модзила и през Хром, но не мога да качвам снимки и емотикони в мненията се. :cry:
Не мога и да харесвам публикациите. :cry:
Хах, може ли да го документираш със снимки този проблем? :hmmm:
[/quote]

Не мога /забравих как става/.
Но то в първия случай няма какво да се снима. Като кликна с мишката върху иконката "Вмъкни изображение" не се случва нищо. Като кликна върху емотикон също нищо не се появява в прозореца, където пиша.
А когато кликна върху звездичката в края на някое чуждо мнение, за да го харесам /например последното мнение на Мария Николова в тема "Ирис"/ ми излиза следния надпис:
toggle_action: "add"
toggle_post "892401"
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31528
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 815 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Технически проблем

Мнение от Мария Николова »

Като започне да ми излиза "Грешка" по няколко пъти, вместо форума, спокойно чакам Джони да си свърши работата.
Защото при мен всичко останало си е наред, като ми се отвори форума. :daaa:
За да съм подготвена за "бърсалката" Just-еди-какво-си, :hihihi: ако текста е повече от 4 думи и имам адреси на снимки, си го копирам. Само 2 пъти се наложи да ползвам копи-пейст, но е изнервящо, :svekurva: ако не се подсигуриш.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Технически проблем

Мнение от clock »

При мен днес е трети ден, в който не мога да видя форума през телефона.
Само вечер включвам лаптопа, на него съм с Мозила и тук всичко е ок. Но не знам дали е ок защото е вечер и сайта вече е ремонтиран или защото съм с Мозила.
От телефона надничам през деня като гост, защото съм в движение. С него не знам на какво съм - Мозила или Хром (много съм зле с боравенето с модерни телефони). Досега нямах никакъв проблем, но от три дни или ми излиза грешката или проверка на браузъра, която продължава повече от 4-5 минути и го зарязвам.
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11805
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 185 пъти
Обратна връзка:

Re: Технически проблем

Мнение от johnstalker »

clock написа: Апр 14, '19, 23:15 При мен днес е трети ден, в който не мога да видя форума през телефона.
Само вечер включвам лаптопа, на него съм с Мозила и тук всичко е ок. Но не знам дали е ок защото е вечер и сайта вече е ремонтиран или защото съм с Мозила.
От телефона надничам през деня като гост, защото съм в движение. С него не знам на какво съм - Мозила или Хром (много съм зле с боравенето с модерни телефони). Досега нямах никакъв проблем, но от три дни или ми излиза грешката или проверка на браузъра, която продължава повече от 4-5 минути и го зарязвам.
Надявам се, че от днес няма да ги имате тези дертове! ;) :daaa:
Аватар
ann
Виенско кафе
Мнения: 491
Регистриран на: Мар 7, '14, 14:36
Местоположение: Варна

Re: Технически проблем

Мнение от ann »

Здравейте,
аз пък имам проблем с немалка част от снимките, които бях качила в темата си.
Бяха си там месеци наред, а днес открих, че не се виждат. Да не би нещо в размера им да е проблема? (макар че ми се струва, че ги намалих)
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11805
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 185 пъти
Обратна връзка:

Re: Технически проблем

Мнение от johnstalker »

ann написа: Апр 15, '19, 12:24 Здравейте,
аз пък имам проблем с немалка част от снимките, които бях качила в темата си.
Бяха си там месеци наред, а днес открих, че не се виждат. Да не би нещо в размера им да е проблема? (макар че ми се струва, че ги намалих)
Дайте линк да погледна. :daaa:
Аватар
ann
Виенско кафе
Мнения: 491
Регистриран на: Мар 7, '14, 14:36
Местоположение: Варна

Re: Технически проблем

Мнение от ann »

viewtopic.php?f=49&t=6094&start=75

Ето тук - на стр. 6 от темата, а също и на 7-ма и 9 -та.

Благодаря :)
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Технически проблем

Мнение от clock »

johnstalker написа: Апр 15, '19, 09:03 Надявам се, че от днес няма да ги имате тези дертове! ;) :daaa:
:liubov2: Днес наистина всичко беше наред! Огромно благодаря, че си имам форум когато и да се присетя! :liubov2:
Благодаря!
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”