Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8506
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 852 пъти
Получил благодарност: 655 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Така пък да ми се притънцува танго :sdance:
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Албена »

milena02 написа: Апр 13, '19, 23:22 :lol: :lol: :lol: Всичко ще си кажем тука: проституция, стриптийз, агентурно минало, лесбийски изпълнения... Къде си, Ботане? :!: Обади се, ако не си получил инфаркт до момента, че да сме спокойни! :lol:
Ааа,недей така , Миленко! Сигурна съм ,че Ботан може да ни забие в земята с някоя своя история ,щото всеки си има някакви скелети в гардероба :twisted: ,ама не е тъй глупав като нас ,че да се излага като кифладжия. ;)

Аз пък веднъж минах нелегално границата ,ама съвсем без да искам. :nod: В една далечна година бях студентка в един крайдунавски град. Бяхме четири неразделни приятелки. Около нас все се въртяха разни ухажори, но имаше един особенно настоятелен ,който даже не се беше определил коя точно ухажва.Явно ни харесваше и четирите. :lol: Само да вметна ,че на ръст и четирите бяхме доста високи около метър и осемдесет ,а ухажорът ни гонеше метър и шейсет. 8-) Един ден получаваме покана за пикник на самотен остров ,с риба печена на огън и прочие екстри . Ние ,вятърничавите патки ,веднага се съгласяваме, без много да му мислим. Натоварвани въпросният момък на една лодка и наистина ни води на един остров.Той много малък .По-скоро пясъчна ивица с някакви ниски храсти и ни вика тук може да се печете без бански.Ние се осмелихме само горнищата да си свалим.Той пък се беше постарал човекът- риба ни опече ,вино ни беше донесъл, но на поканите му за разходка с него по единично в храстите никоя не се отзова ,та той така си остана само с гледането. :mrgreen: Върнахме се привечер в града - ние доволни ,той не чак толкова.Повече не ни покани даже и на кафе. :lol:
След няколко дена споменаваме пред наш приятел ,че сме ходили на еди кой си остров и той ни вика "Абе ,вие луди ли сте .Тоя остров е румънски.С кой акъл сте ходили там." И така ние бяхме едни от първите нелегални емигранти за половин ден преди тридесет години. :angelche:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

За дрогата никой не си признава! :twisted: Що така, бе? Страх ли ви е? Аз съм пушили марихуана три пъти в живота си и трите пъти - с коренно различен резултат. Първият беше по студентско време и ми стана толкова лошо, че до днес го помня. Мислех си, че никога повече няма тая гадост да я всмукна, но минаха много години и съм на рожден ден на приятел. Сама, мъжът ми беше в командировка. Някой беше донесъл "трева". Рожденикът нито пуши, нито пие, но вика: ако ще е ЧРД, да е ЧРД. Цигарата обикаля компанията, само аз се дърпам, заради лошия спомен. Накрая се престраших, то така и така беше одимена цялата стая. Дръпнах три-четири пъти, колкото да не се деля от стадото, абсолютно нищо не почувствах и скоро след това реших да си ходя. Поръчах си такси, сбогувах се с домакина и гостите.... абе, трезва като краставица. Мисля си: на тия аматьори сигурно чай са им продали, вместо марихуана. Сядам в таксито, потегляме и изведнъж, ама съвсем внезапно, затова пък непреодолимо... ми се допяха народни песни. Много ми се допяха. И то точно народни песни. Но не зная нито една. Споделих проблема си с шофьора. Той вика: "Аз само за една от училище се сещам - за Джорето". Верно, бе - плеснах се по челото и я отпочнах: "Седнало е Джоре дос, седнало е Джоре. Ти лудо, Джоре дос, ти си лудо Джореееее..." Прибирам се, желанието не минава. И добре, че мъжът ми го нямаше, защото извивах трели до сутринта и все за лудото Джоре. С това се приключи.
Пак минаха години. Вече бях на 40 и кусур. И ето че едно лято на вилата ми гостува приятел рокаджия. По някое време между "Пърпъл" и "Дорс" ми прошепва: "Приготвил съм от веселите цигарки" и ми смига. А тогава майка ми беше там да човърка нещо по градината и ни каза: "Вие хапнете първо, пък после ще ви донеса круши". Така че сцената се разиграва в хола. Окуражена от Джоре дос, викам: "Давай, най-много някоя народна песен да изпея". Лелееее.... какво беше това чудо, каква беше тая адска отрова! Проснах се на пода и не мога да мръдна. Значи, съзнанието ми си е в ред, но тялото ми не ще да се движи. И му казвам на Иво: "Майка ми всеки момент ще се качи с крушите, аз какво да й кажа - защо лежа на пода как да обясня?" Другарят ми се съгласи, на ръце ме отнесе до спалнята и ме положи там. След пет минути маман се качва с крушите, Иво й казва, че съм си легнала да спя и тя пристига. "Защо - пита - си си легнала по светло, като имаш гости? Какво ти е?" "Напих се" - отвръщам (защото, ако кажа "лошо ми е", няма да мръдне цяла нощ). Тя само поклати глава и рече: "Зле ще свършиш! Мноооого зле ще свършиш...". От тогава до ден днешен не съм си и помисила за тая гнъс тревата.
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Албена »

Миленко,срещу теб да тичам ,няма да те стигна! :mrgreen: Аз веднъж съм пробвала трева ,ама пак без да искам /като съм патка заспала :lol: / В началото на демократичните промени всеки гараж и мазе се превръщаше в магазин или заведение. Та в едно такова барче в мазе на къща отиваме с приятели да пийнем нещо щото пък там пускали и много яка музика - Скорпионс ,Пърпъл и подобни. :srock: Още с влизането ми направи впечатление ,че е много задимено ,но пък беше през зимата и кой ще ти държи отворена вратата . Седнахме в един ъгъл ,поръчахме си кафе ,а по едно време усещам ,че се нося на някъде ,ухилила съм се като пача и въобще не чувам какво ми говорят ,обаче ми е много весело и ми се танцува хоро на Рамщайн примерно . На приятелката ми й прилоша и кавалерът ни ни хвана под ръчичка и ни извлече навън.Бяхме страхотна картинка .Аз си припявам и танцувам нещо ,а дружката ми повръща до едно дърво. Момчето с нас беше най-адекватно и добре ,че по някое време се усетил каква е работата . Та съм пушила само пасивно и без да искам. :angelche: Невинна съм ! :angelche:
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7290
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 741 пъти
Получил благодарност: 1338 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от ljuboznatelna »

Време е да си покажете младежките снимки :D
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31685
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1028 пъти
Получил благодарност: 2399 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Мария Николова »

Девойки, не мога с вас да се меря, евалла!
Аз само съм си отглеждала Мери Джейн. :oops:
Донесох от София една купешка китка. Засадих я с пръстта й от контейнерната саксийка и след време се извиси още една непозната китка с красиво изрязани листа. Стигна 2 м. и дебелина 2-3 см. Минава една позната и ме светна, че комшиите веднага ще донесат на народната милиция, че отглеждам марихуана, за да търгувам с наркотици. Тогава само в гнилия капитализъм имаше наркомани, а у нас - не. Но пък беше чест и гордост да доносничиш! :daaa:
Изкорених и начуках с чук цялото огромно растение, размесих го с пясък - да не може да разпознае какво е - и го изсипах във варела с боклук.

Люб, мойта чернобяла снимка още миналата година е показана. 8-) Давайте вие! :hihihi:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Значи, дайте да обобщим за протокола. Дотук имаме: проституция, стриптийз, агентурно минало, нелегално пресичане на границата и дрога - употреба и отглеждане. Ако някой се е изявил на друго поприще, моля да сподели - пак за протокола. :mrgreen:
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Албена »

ljuboznatelna написа: Апр 14, '19, 11:45 Време е да си покажете младежките снимки :D
Искаш да видиш как изглеждат едни истински кукундрили на млади години ,а ? :lol:
Ей ме на с моето другарче във всички безумни приключения Мария!Снимката е от една бригада ,та затова сме с такива модни дрешки. Аз съм тази в дясно! :angelche:

Изображение
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Албена »

milena02 написа: Апр 14, '19, 12:34 Значи, дайте да обобщим за протокола. Дотук имаме: проституция, стриптийз, агентурно минало, нелегално пресичане на границата и дрога - употреба и отглеждане. Ако някой се е изявил на друго поприще, моля да сподели - пак за протокола. :mrgreen:
Уф,бе Миленко ,сега като го обобщи така ,че ние сме си направо за затвора! А пък аз и снимката си показах! :ufff:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

:D :D :D Ние сме твърдо за затвора и за още три престъпления, описани в - първо Закона за защита на животните (къртицата, поповото прасе и листната въшка също са животни и един опитен прокурор ще ни накара да гледаме небето на квадратчета за дълго); второ - Закона за защита от домашно насилие (на всяка от нас съпругът й може да подаде иск за нарушени права да гледа мач в събота); и трето - Наказателния кодекс, в който заплахата с убийство се третира като углавно престъпление (а не ми се вярва някоя от нас да не е заплашвала мъжа си с бавна и сигурна смърт, ако не изкопае дупки за рози).
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”