Да помогнем на Тони! <3

В момента няма активна благотворителна кампания.
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Да помогнем на Тони! <3

Мнение от Еличка »

:liubov: Незабравче :liubov:
Ще оздравее момчето ни! Сигурна съм! Ще го чакаме да ни помага като програмист за форума, нали! :sheart:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Да помогнем на Тони! <3

Мнение от Еличка »

Изображение
💖💖💖
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Да помогнем на Тони! <3

Мнение от Еличка »

💖
Последно промяна от Еличка на Мар 27, '19, 23:17, променено общо 1 път.
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Да помогнем на Тони! <3

Мнение от Еличка »

Приятели ,здравейте
днес получихме писмо от Министерство на здравеопазването в което ни съобщават, че за да получим отговор на искането ни за формуляр S2 ще трябва Тони да се впише в служебния регистър на Изпълнителна агенция по трансплантация (ИАТ).
Направихме консултация със специалист, който има право да включи Тони в този регистър и ни беше обяснено,че той трябва да е в България, да продължи лечението си тук и съответно да бъде направена трансплантацията тук ако те не решат друго.Разбирате ли в какъв затворен кръг се въртим и не намираме изход......това не е вариант за Тони защото неговият шанс за живот не е в България за съжаление.
Това становище на МЗ не е отказ,което значи ,че неможем да получим и DMS номер но не е и "ДА". Чакахме месец за да получим този отговор,сега ще направим всичко възможно за да включим Тони в този регистър за да имаме някакъв шанс поне да получим финансиране. Искрено се надявам тези административни разходки по институциите и министерства да бъдат полезени а не само губене на времето на Тони а за тях естествен подбор! Ако ме разбирате, какво искам да кажа!
Бясна съм! Бясна съм защото Тони не може да чака,финансовият отдел на болницата си иска своето и то в пълен размер преди влизането на Тони в подготовка за трансплантацията! Бясна съм защото месец Март мина в чакане на нищо! Ето и месец Май е близо и той ще дойде бързо, Май няма да чака нас,той ще е тук преди да се усетим и ако не се задействаме с него шансът на Тони ще отлети и всичко,което сме направили свички ние ще е било напразно!
Левкемията не е грип,левкемията убава безпощадно! Бясна съм и отчаяна защото не искам да се провалим, нашия провал ще значи смърт за Тони а той ни се довери! Аз знам,че държавната ни администрация разполага с многооо време да преценява и да решава но Тони няма време, Тони е на границата между живота и смърта!
Офертата за трансплантация е 220 000€ а по сметката на Тони има 151 000лв

Моля Ви ! Моля Ви нека му помогнем!
Дарителска сметка
IBAN BG25 SOMB913010661562 01
BIC SOMBBGSF
Общинска Банка
Титуляр: Тони Тончев Костов
PayPal [email protected]
helpkarma.com/help/toni
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Да помогнем на Тони! <3

Мнение от Еличка »

В града се събраха около триста хиляди лева за лечение. Оказа се, че са нужни близо половин милион Това е непосилна сума. Бяха подали искане до Министерство на здравеопазването с НАДЕЖДА...
Разберете колко е страшно! Няма как да се съберат тези пари за месец.
Живеем в абсурдна държава. Публикувах последния пост от страницата на Тони (без редакции, надали има значение правопис и пунктуация). Целта в момента не е средства, никой от нас ги няма. Ако някой се сеща как да направим публичен отговора на МЗ.... Това са нашите деца.... Това ни е и държавата.... Амиииииии, ще бягат....
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
mileni
Чист кофеин
Мнения: 5148
Регистриран на: Ное 30, '09, 14:43
Дал благодарност: 206 пъти
Получил благодарност: 82 пъти

Re: Да помогнем на Тони! <3

Мнение от mileni »

Страшно е това чакане, когато всяка минута е ценна :snif:
Дано някой разбиращ, даде мнение-решение. :stiskam:
Пусни хляба си по водата и ще го намеpиш не след много дни.
http://mileni.snimka.bg/flowers/lyato-2013.762771" onclick="window.open(this.href);return false;
https://picasaweb.google.com/101763371167451658448/201502" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Да помогнем на Тони! <3

Мнение от calico »

Елче, кажи какво според теб ние можем да направим? сега и веднага.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Да помогнем на Тони! <3

Мнение от Еличка »

Ако знаех, Calico....
Някой хрумва ли му нещо? Дори да дадем идея? Медия?
Говорим за затворен кръг, в който се въртят нещата.... 😪
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Да помогнем на Тони! <3

Мнение от calico »

Миленски дали не може да помогне с връзки в някоя медия?
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Да помогнем на Тони! <3

Мнение от Еличка »

calico написа: Мар 28, '19, 11:20 Миленски дали не може да помогне с връзки в някоя медия?
:tzeluvka: ще ѝ звънна
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Публикувай отговор

Обратно към “Благотворителни кампании и търгове”