Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
daneda
Баш кафе майстор
Мнения: 2210
Регистриран на: Мар 14, '12, 11:23
Местоположение: София
Дал благодарност: 1340 пъти
Получил благодарност: 522 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от daneda »

В темата за бързи въпроси и отговори
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Албена »

Гео, граф написа: Мар 19, '19, 15:13 Ааахахахахахааа, Даниии :srofl: :srofl: :srofl: ! Къде е този разговор, пропуснала съм го :ssmiah:
Охоо,Гео ,така значи! Малко самардала в мусаката и красавецът ти танцува на пилон в спалнята!Хитруша си ти! :twisted: Нали Шефът ти не чете тук ,че иначе си сгазила лука! :hihihi:
ОХ ,сега се сетих - Калико дали има още от тази самардала и склонна ли е да я подели с другарчетата си?!! :hmmm: :mrgreen:
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Гео, граф написа: Мар 19, '19, 14:40
Така е като зацъфтят лалетата, Шами :nod:. Излизаме от зимните депресии и скумросване :ieeee: :ieeemyzh:
Някой днес беше писал в препоръките за форумния комфорт, че се депресира, влезе ли да чете тук (не ми се връща да гледам кой, че пак трябва да копирам мнения). Що така?
В тази тема човек винаги може да се ограмоти, дааа! Аз затуй надничам. Що да си давам парите за всевъзможни курсове.
Скумросване може би произлиза от скумрия, м? Ето нова дума.

Я сега да ви образовам и аз с нещо. Ще ви обяснява Графинята, че слънчево изгаряне с кисело мляко се маже. Пфууу, аматьорска работа. От татко го знам - с ракия, вътрешно и външно. Аз ракия не пия, жалко. Но като ти изпишат рецепта, поне наполовина се спазва, който може - докрай.

П. П. Ей ся докато пиша, нови рецепти за мусака гледам... Евала!
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
vanina_g
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1463
Регистриран на: Апр 5, '16, 09:03
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 9 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от vanina_g »

:lol: :lol: :lol: Дани, от къде го изрови това, направо ме уби! Ма що не ги казвате тия неща по-рано, смардала и хемерокалиси значи, и глей какво става :D ми и аз искам така, някой на пилон ... :nod:
Някой да подарява коренчета смардала ? :angelche:
и после, нямало какво да се научи от тая тема ;)
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Как така да няма на какво да се научи?! То тука си е Сорбона някаква направо. Аз честно си споделям опита за оцеляване в кръчмарски престрелки, е - примерно - Графинята, при всичките й кусури, дава съвети за щастливия брачен живот, от Калико пък може да научим как да накараме чрез мусака един поп да танцува гол на пилон... Аз лично вече на плаж без ракия няма да ходя, заради ценното инфо относно нейните функции като лосион. Не виждам какви са ви претенциите към българското образование!
Аватар
scleri
Кафе машина
Мнения: 3883
Регистриран на: Юли 10, '10, 13:14
Дал благодарност: 49 пъти
Получил благодарност: 268 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от scleri »

За радост кукундрилството е световна болест.

Изображение
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Що пък - жениците си правят нещо съвсем нормално. Това е Давид в Художествената академия във Флоренция. Обаче копие на статуята има и пред галерия "Уфици" пак там. Като бях с компания приятели, те не щяха и да чуят да дойдат с мен да гледат Рафаело и сие, а предпочетоха да се возят с корабчета и да нагъват пица. Прост народ! А аз целия ден си прекарах в галерията и умрях от кеф. Бяхме си уговорили после среща в 18 часа пред статуята на Давид. Добре, викам, заставам точно под пишката му и ви чакам. И след като се насладих на изкуството си стоя под пишката и си мисля за картините, които цял ден съм гледала. По едно време се усещам, че съм обект на небивал интерес - постоянно някой ме снима. Даже един застана до мене, че да го снима жена му. Бря, викам си, и взех малко по- така да виря брадичката, освежих червилото, поизпъчих се и народът се скъсва да ме снима; позаголих и крак за ефект.... В един момент се усетих, че туристите просто снимат статуята, а аз съм там като някакъв паразит, като кърлеж върху мраморното съвършенство на Микеланджело, като бацил и със сигурност нежелана гледка. Голям резил!
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Кукундрилки, понеже тука сме все свои хора, да ви предупредя, че излизам в заслужен отпуск за неопределено време. Обвиниха ме, че моето "его" е разцепило форума и Шефът одобри това становище. За справки: темата за подобрение на форумния комфорт. Отивам да си гледам градината, мъжо, работата и здравето. :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka: Обичам ви! Ако някоя е загубила телефонния ми номер: 0887291201 - Милена

ПП Шефът току-що отказа да ми разпише молбата, така че си вземам болнични, полага ми се, пък! :twisted:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15868
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 834 пъти
Получил благодарност: 1682 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

milena02 написа: Мар 20, '19, 12:34 ... ПП Шефът току-що отказа да ми разпише молбата, така че си вземам болнични, полага ми се, пък! :twisted:
И аз с кого ще си правя сутрешния спаринг :shock: ? За мен помисли ли :scry: ?
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

milena02 написа: Мар 20, '19, 12:34 Кукундрилки, понеже тука сме все свои хора, да ви предупредя, че излизам в заслужен отпуск за неопределено време.
Глупости! По това време на годината не се излиза в отпуск. Не може!
Аз например излизах януари. Ти може като ти цъфнат розите, там около сватбата, мдамммм!
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”