Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Публикувай отговор
Аватар
venetka70
Кафе машина
Мнения: 3611
Регистриран на: Май 21, '15, 12:17
Местоположение: Белица, Силистра / Пловдив /Момчиловци / Чирчик, Узбекистан и накъдето ме отвее вятъра
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 41 пъти

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от venetka70 »

Супер, ако редактирано, щото и аз се чудех как ще отговарям на един куп участници в поръчките. Щеше да се налага да чакам някой да пише нещо, та чак тогава да пускам следващия отговор.
Flowerlover
Иногда вовремя сделанные шаги меняют походку всей жизни!!
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11923
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 203 пъти
Получил благодарност: 354 пъти
Обратна връзка:

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от johnstalker »

Рестартирам форума.. :) Амнистия за всички! От този момент тук няма наказани или блокирани потребители. Това е 'щото от Фчера имаме правила. ;) Дето се вика.. да живей! :) Оставям всичко във вашите ръце. И започваме наново. Искате или не искате това вече е факт. ;)
Предлагам този път да извадим късмет.. и да хванем вярната посока. Това е за тези дето намазаха от амнстията. ;) А за останалите се надявам, че ще ми простят тази моя пРостъпка! :tzvetentze:
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10796
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 254 пъти
Получил благодарност: 473 пъти
Обратна връзка:

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от botan »

Идеята е хубава, но преди да се изпълни беше добре да се създаде стабилен модераторски екип, защото този момент на идилия продължи точно 3 часа.
Честито на fbarraza28 и жалко за сайтовете му за фишинг. Беше се постарало детето. :roll:

Относно правилата:
1. Трябва да се инсталира кирилизатор
3. Дефиницията за флъд трябва да се редактира спрямо горните коментари
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11923
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 203 пъти
Получил благодарност: 354 пъти
Обратна връзка:

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от johnstalker »

botan написа: Яну 26, '19, 07:54 Идеята е хубава, но преди да се изпълни беше добре да се създаде стабилен модераторски екип, защото този момент на идилия продължи точно 3 часа.
Честито на fbarraza28 и жалко за сайтовете му за фишинг. Беше се постарало детето. :roll:

Относно правилата:
1. Трябва да се инсталира кирилизатор
3. Дефиницията за флъд трябва да се редактира спрямо горните коментари
Днес ще продължа с представянето на Модератори. По един на ден. ;) :daaa:
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

А помните ли това? ;)

Мнение от admin »

Повечето от "старите пушки" вероятно помнят фронталната част на форума.. :) Еми, възкресихме я! :daaa:

Изображение
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31883
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1231 пъти
Получил благодарност: 3119 пъти

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от Мария Николова »

И за това, че го помним, от закачения на лентата "форум" не можах както винаги да отворя форума, защото тъпата машина :sangry: ме кара от Control panel да се логна и 6 пъти ме уверява, че не си знам името, а? :svekurva: :svekurva: :svekurva:
Накрая през Гуглето отворих първо фронталната страница, :x а после цъкнах на следващото и въздъх... :swhew: :swhew: :swhew:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
jenni
Кафевар/ка/
Мнения: 904
Регистриран на: Юни 28, '10, 18:52
Местоположение: Стара Загора

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от jenni »

Мария Николова написа: Яну 26, '19, 18:27 И за това, че го помним, от закачения на лентата "форум" не можах както винаги да отворя форума, защото тъпата машина :sangry: ме кара от Control panel да се логна и 6 пъти ме уверява, че не си знам името, а? :svekurva: :svekurva: :svekurva:
Накрая през Гуглето отворих първо фронталната страница, :x а после цъкнах на следващото и въздъх... :swhew: :swhew: :swhew:
:svekurva: :svekurva: :svekurva:
и при мен така :svekurva: много неприятно :svekurva:
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от admin »

Съжалявам за създадените неприятности. :tzvetentze:
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10796
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 254 пъти
Получил благодарност: 473 пъти
Обратна връзка:

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от botan »

Не реагирайте толкова остро, защото Джони свърши работа за 3 години в 3 седмици.

В бързите връзки, "Виж новите мнения" показва само последното мнение, а не новите мнения за деня.
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10796
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 254 пъти
Получил благодарност: 473 пъти
Обратна връзка:

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от botan »

Имам предложение в настолната версия на форума, снимките така да се преоразмеряват, че да се побират по 2 портретни снимки със стандартните размери 3х4 с възможност за 3 спейса между тях.
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”