От А до Я за любимите домати 2019

Модератор: Миша

Заключено
Deleted User 7475

Re: От А до Я за любимите домати 2019

Мнение от Deleted User 7475 »

:dovolen: maria67, много се радвам, че са ти покълнали семенцата (винаги ми е свито на душичката дали ще се представят добре). Оплаквах се, че по-голямата част от доматите нямаха семена, но после успях да събера.
Аватар
Клеър
Баш кафе майстор
Мнения: 2847
Регистриран на: Май 30, '18, 22:26
Дал благодарност: 1068 пъти
Получил благодарност: 1179 пъти

Re: От А до Я за любимите домати 2019

Мнение от Клеър »

Ето ги моите домашни любимци. Тези дни смятам да ги преместя в по големи саксийки.
Да видим милите до кога ще устискат на жегата от парното.
Изображение
ivko69
Кафе машина
Мнения: 4799
Регистриран на: Дек 28, '17, 20:20
Местоположение: Паволче.Враца...
Дал благодарност: 40 пъти
Получил благодарност: 486 пъти

Re: От А до Я за любимите домати 2019

Мнение от ivko69 »

Охо,виждат ми се пораснали.... :stiskam:
Deleted User 7475

Re: От А до Я за любимите домати 2019

Мнение от Deleted User 7475 »

Клеър, чудни са ти, пу-пу!
При мене чушките са се запънали и не растат.
Аватар
Клеър
Баш кафе майстор
Мнения: 2847
Регистриран на: Май 30, '18, 22:26
Дал благодарност: 1068 пъти
Получил благодарност: 1179 пъти

Re: От А до Я за любимите домати 2019

Мнение от Клеър »

Алис , те и моите стояха на едно ниво доста време обаче последните дни има доста силно слънчице и много им хареса. Пък и деня взе да расте. Твоите само под лампите ли ги гледаш? А краставичката как е?

Ивко, пораснали са ама от твоите са на светлинни години. Култучи ли твоето доматче?
И аз имам едно мини култуче ама няма да го пипам. По нататък едни ще култуча другите- не да видим какво ще се получи.
Deleted User 7475

Re: От А до Я за любимите домати 2019

Мнение от Deleted User 7475 »

Клеър написа: Яну 14, '19, 09:57 Твоите само под лампите ли ги гледаш? А краставичката как е?
Да, само под лампите са. Краставичката е зелено-жълта, но расте, дори вече ще си има плодник, ще снимам тези дни. А пиперчетата са като плевели. :cry:
ivko69
Кафе машина
Мнения: 4799
Регистриран на: Дек 28, '17, 20:20
Местоположение: Паволче.Враца...
Дал благодарност: 40 пъти
Получил благодарност: 486 пъти

Re: От А до Я за любимите домати 2019

Мнение от ivko69 »

Клеър написа: Яну 14, '19, 09:57

Ивко, пораснали са ама от твоите са на светлинни години. Култучи ли твоето доматче?
И аз имам едно мини култуче ама няма да го пипам. По нататък едни ще култуча другите- не да видим какво ще се получи.
Клеър,изчистих култуците и мисля да му оставя пет китки,и да прекъсна върховете...Ще видя,ако не ми заема много място,може и да го оставя да расте..Пиперчетата от Краси напълниха чашките с корени и вчера ги преместих в по.големи-400 мл...Вървят много добре.... :stiskam:
Deleted User 7475

Re: От А до Я за любимите домати 2019

Мнение от Deleted User 7475 »

Ивко, остави растението да си расте на воля. Няма да ти заеме много място. Махни му само най-долните листа и евентуално долните колтуци. То е толкова интересно, когато цъфти, че си струва забавлението да го оставиш с всички китки и цветчета. (ама нали не се спори с професионалист..., едва ли ще ме чуе..., нищо, де, казах си :D )
ivko69
Кафе машина
Мнения: 4799
Регистриран на: Дек 28, '17, 20:20
Местоположение: Паволче.Враца...
Дал благодарност: 40 пъти
Получил благодарност: 486 пъти

Re: От А до Я за любимите домати 2019

Мнение от ivko69 »

Професионалиста,защо е професионалист..? Защото не спира да се учи,и никога не казва,че знае всичко....Така,че.....приема се...Оставяме Лабрадорчо да се развива... :stiskam:

Па после какво ще правя толко дамати-не знам... :hihihi:
Deleted User 7475

Re: От А до Я за любимите домати 2019

Мнение от Deleted User 7475 »

ivko69 написа: Яну 14, '19, 22:03 Па после какво ще правя толко дамати-не знам... :hihihi:
:dovolen: Тава да ти е грижата. :stiskam:
Заключено

Обратно към “Плодове и зеленчуци”