Музика с лек оттенък или не толкова лек на класическа

Или само и само да не сме си в къщи... ;)
Публикувай отговор
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Музика с лек оттенък или не толкова лек на класическа

Мнение от milena02 »

Мааааму стара, Мерко! :svekurva: Да ти дойде под балкона Непознатият с цигулката и оркестъра и ти да му изокаш от прозореца: "Ай бегай да спиш, бе, принце улав!" Това изобщо не го очаквах! :svekurva: Добре, че съм светска жена и всякакви тънкости на изящния флирт са ми направо втора природа. То твоето не се вмества ни в първа, ни във втора... но нейсе. На твоите години и аз бех така! Със сутрешната поща получавам ново писмо. Човекът е на върха на отчаянието, ти и карамфил даже не си му дала. Приложил е в плика и творба, която някой си Щраус бил писал за една (имам много какво да кажа за нея, ама съм дискретна) Аделина (то аз с първия й братовчед навремето.... с една дума знам го това семейство, не струва!). Снощи отишъл у Щраус и докато човекът спял, му опрял кинжал в гърлото. " Ще си преименуваш баладата на "На Мари" или те коля" - така рекъл. Така че те в ютубата още не знаят, но вече произведението се казва "На Мари".

[video][/video]
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 816 пъти
Получил благодарност: 1732 пъти

Re: Музика с лек оттенък или не толкова лек на класическа

Мнение от Мария Николова »

Лелее! За едното чудо моят Неизвестен без малко да ръгне Щраус! :o
Друго си е като си имаш посветена на теб музика! :sblush:

Ами пише ми едно другарче "Лека нощ, Мери. :zzz: " и отговорих с приспивна песен.
Изненадах се, че я открих. Майка ми я пееше. :sheart:
Малко съм разочарована, че изпълнението е на деца, а трябва да е на певица.
Но пак си я прибрах тук, да ми е под ръка. :angelche:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Музика с лек оттенък или не толкова лек на класическа

Мнение от milena02 »

Мери, не зная какви си ги вършила, кака, обаче твоят човек ще ме побърка! Оставил ми е пред вратата пакет за тебе, каза, че го е страх лично да ти го предаде, понеже не си била.... ъъъ меко казано... благосклонна. Някакви кучета са го гонили, докато си е изпълнявал серенадата. Утре ти препращам пратката, понеже и аз съм била млада, и аз съм била влюбена, и аз ги подразбирам некои работи. Най-лошото е, че е имал тайна среща с Лалето и косите ми настръхват само като си представя какъв акъл моят кукувец му е дал на твоя Ромео. Мисли за мен като за посредник, нямам вина за развоя на събитията, знаеш, че винаги съм ти била приятелка и такава ще си остана. "Непознатият" пак ноти пробута под прага, каза, че ги бил оросил със сълзите си, но с тях ти пожелава "Лека нощ".

[video][/video]
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 816 пъти
Получил благодарност: 1732 пъти

Re: Музика с лек оттенък или не толкова лек на класическа

Мнение от Мария Николова »

Не знам, Агенте, ще те побърка ли моят Ромео Неизвестни, но ти мен ще ме побъркаш! :lol: :lol: :lol:
А сега казваш, сме 2 срещу 1, щом и Лалето се включва.
Благодаря за хубавата музика! На германски мога да кажа само Айне клайне нахххт музик, без да си спечеля боя. :hihihi:

Я, да те попитам Лалето ослуша ли се дали нещо в пакета не цъка? :mrgreen:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
prijatel62
Баш кафе майстор
Мнения: 2025
Регистриран на: Юли 5, '15, 19:19
Местоположение: гр.Варна, 95 м н. в., Черноморски климат

Re: Музика с лек оттенък или не толкова лек на класическа

Мнение от prijatel62 »

"Mama" - Andre Rieu :tzeluvka:
Идва ми да зарежа всичко и.....да стана принц!
https://www.youtube.com/watch?v=IlxDmHP54x8
https://www.youtube.com/watch?time_continue=22&v=0_lGbdM6WdM
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 816 пъти
Получил благодарност: 1732 пъти

Re: Музика с лек оттенък или не толкова лек на класическа

Мнение от Мария Николова »

milena02 написа: Яну 11, '19, 01:11 Мери, не зная какви си ги вършила, кака, обаче твоят човек ще ме побърка! Оставил ми е пред вратата пакет за тебе, каза, че го е страх лично да ти го предаде, понеже не си била.... ъъъ меко казано... благосклонна. Някакви кучета са го гонили, докато си е изпълнявал серенадата. Утре ти препращам пратката, понеже и аз съм била млада, и аз съм била влюбена, и аз ги подразбирам некои работи. Най-лошото е, че е имал тайна среща с Лалето и косите ми настръхват само като си представя какъв акъл моят кукувец му е дал на твоя Ромео. Мисли за мен като за посредник, нямам вина за развоя на събитията, знаеш, че винаги съм ти била приятелка и такава ще си остана. "Непознатият" пак ноти пробута под прага, каза, че ги бил оросил със сълзите си, но с тях ти пожелава "Лека нощ".

[video][/video]
Сред толкова трепетни вълнения, сърцето ми пее!
Пей, сърце!
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Музика с лек оттенък или не толкова лек на класическа

Мнение от milena02 »

А! Сети се! Освен за тока, се сети и да си смениш тоалета! Ходът с разходката в зимната гора е право в десятката! Браво, момиче!

[video][/video]
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Музика с лек оттенък или не толкова лек на класическа

Мнение от clock »

Моменталически изпращам по Еконт два тира сняг, за да я има наистина тая романтика!
Миленски, забравих да дишам, докато гледах клипа! :tzeluvka:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 816 пъти
Получил благодарност: 1732 пъти

Re: Музика с лек оттенък или не толкова лек на класическа

Мнение от Мария Николова »

И гора си имам 120 дка, :D в която растат "диваци"-клематиси, :daaa: но е на цели 7 км. :eeeh:
Разходката ми е 3 км. - от пъпа на града до гарата и обратно. :sgiggle: Изпушвам 1-2 цигари по перона и си спомням претъпканите влакове, всичките разменени sms, уф! - телеграми, като "Чакай в неделя 15 часа пред чешмата", всички посрещания и изпращания, заминавания и завръщания. Винаги успявах за половин секунда да метна багажа и да се покатеря в потеглящия влак. :lol: Но пък и се случваха закъснения на влака с по 20 минути. :D
Днес се случи, докато се разхождах, да спре влака София-Варна-Бургас. (На Карнобат вагоните за Варна се отделят.)
Ами слязоха 10 роми, отрупани с огромни торби и се качиха 8 роми без торби.
Крановете на чешмата отдавна са махнати и тръбите затапени. Гаровият ресторант пуст и изтърбушен. Блокът на жепейците празен. Гаровият двоен часовник отдавна е забравил откога е спрял.
Поне началник гарата, оказа се жена, излезе да посрещне и да изпрати влака.

А аз съм обожавана от Неизвестен Ромео. :slove: Каква любовна история! :sheart:

Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 816 пъти
Получил благодарност: 1732 пъти

Re: Музика с лек оттенък или не толкова лек на класическа

Мнение от Мария Николова »

Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Музика, концерти, кино, театри, купони”