Предложение

Правилата за този форум.
Заключено
Аватар
Breda
Баш кафе майстор
Мнения: 2691
Регистриран на: Апр 21, '16, 17:41
Получил благодарност: 231 пъти

Re: Предложение

Мнение от Breda »

botan написа: Яну 8, '19, 12:02 Разбира се по-лесно е да се насочи енергията към нещо деструктивно вместо конструктивно.

Ето една конструктивна идея: Общ мод акаунт, до който да имат достъп няколко човека. Това ще позволи пластичност на екипа, т.е. добавянето и отстраняването няма да зависят от админ и запазване на идентичността, т.е. от твоят си профил ти си си ти, но от мод профила ти си безчувствен рационален робот. Ще осигури частична анонимност, т.е. ако някой нещо не направи перфектно няма да му се нахвърлят всички останали с ругатни.

Какви са плюсовете и минусите според вас?
При положение,че Любознателна хвърля оставка на 5 март,непосредствено след разкостването и заради Светката,а ти след обругаването ти заради скандала с голите мъжоря,това твое предложение е определено с повече плюсове,Само,че анонимността ,според мен,не трябва да е частична ,а пълна.

И между другото в темата Връзка с модератор Любознателна казва : ".... но знам, че има мераклии за модераторско място,...." Вероятно и ти знаеш за такива :hmmm:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1732 пъти

Re: Предложение

Мнение от Мария Николова »

Графиньо, искам да бъда полезна, затова ще бъда неемоционален и разумен модератор. :daaa: Зная, че винаги мога да разчитам на botan и това ми дава кураж.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
katia
Баш кафе майстор
Мнения: 2828
Регистриран на: Сеп 23, '13, 11:24
Местоположение: Стара Загора

Re: Предложение

Мнение от katia »

Ами който има желание и увереност, че може да се справи да пише на Botan a?
Аватар
pipike
Баш кафе майстор
Мнения: 2513
Регистриран на: Юли 31, '12, 09:24
Местоположение: София

Re: Предложение

Мнение от pipike »

Моля кажете как се влиза тук сьс забравена прола - тьпа сьм и не разбрах
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5252
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 67 пъти
Получил благодарност: 90 пъти

Re: Предложение

Мнение от Daniela Pargu »

:dovolen: :dovolen:
Не си тъпа,мила, просто явно има технически неща за
доизкусуряване :daaa:
Аватар
pipike
Баш кафе майстор
Мнения: 2513
Регистриран на: Юли 31, '12, 09:24
Местоположение: София

Re: Предложение

Мнение от pipike »

:ufff:
Е два месеца питам и разпитвам :-D
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10728
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 203 пъти
Получил благодарност: 370 пъти
Обратна връзка:

Re: Предложение

Мнение от botan »

Breda написа: Яну 8, '19, 13:57 При положение,че Любознателна хвърля оставка на 5 март,непосредствено след разкостването и заради Светката,а ти след обругаването ти заради скандала с голите мъжоря,това твое предложение е определено с повече плюсове,Само,че анонимността ,според мен,не трябва да е частична ,а пълна.

И между другото в темата Връзка с модератор Любознателна казва : ".... но знам, че има мераклии за модераторско място,...." Вероятно и ти знаеш за такива :hmmm:
А не, не ме разбирайте погрешно. Тези скандали са периодични и следват едни и същи мотиви абсолютно винаги. Няма как нещо, което съм наясно как ще протече още преди да е започнало, да ми повлияе по някакъв начин. За Люб също не е добре да се вадят подобни заключения, защото макар и да звучат логично не са потвърдени от факти. Люб каза, че се отказва, защото й е трудно да модерира без ясно дефинирани правила, което е напълно разбираемо.
Не знам за хора изявяващи желание да модерират освен Мери, която категорично заяви преди няколко поста. Не знам Люб кого е имала предвид.
pipike написа: Яну 8, '19, 14:21 Моля кажете как се влиза тук сьс забравена прола - тьпа сьм и не разбрах
Чрез администратор. Силно се надявам Джони да погледне сериозно проблема с имейлите, макар и за сега да не дава подобни признаци.
Помоли Шина да си направи поща в Яху, там аз получавам активационни имейли (надявам се и другите) с която да си направи нов профил.
Специализирани Фейсбук групи:
Скъпоценни орхидеи България
Мъховете в България
Аватар
pipike
Баш кафе майстор
Мнения: 2513
Регистриран на: Юли 31, '12, 09:24
Местоположение: София

Re: Предложение

Мнение от pipike »

Има нова поща в АБВ - няма отговор
Ботане благодаря ти
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1732 пъти

Re: Предложение

Мнение от Мария Николова »

С нова регистрация.
Правиш формална промяна на ника - изтриване, или добавяне на какъвто и да е знак на стария ник (например o,pipike или pipike2). И си измисляш нова парола.
Но този път някъде си ги записваш.
Важното е да помниш къде са записани. :swait: :lol:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
pipike
Баш кафе майстор
Мнения: 2513
Регистриран на: Юли 31, '12, 09:24
Местоположение: София

Re: Предложение

Мнение от pipike »

Мерка жената ГОДИНА Време НЕ МОЖЕ ДА ВЛЕЗЕ
Заключено

Обратно към “Правила”