Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31883
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1232 пъти
Получил благодарност: 3119 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Мария Николова »

milena02 написа: Дек 27, '18, 22:39 Да си подновя ли призива към възстановяването на информационната база? Или, Иде, сама ще си отговориш на въпроса?
Няма смисъл такъв призив. От къде ще го възстановят?
Каквото е изтрито, вече го няма никъде.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
wenche

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от wenche »

Еличка :tzeluvka: той Трол си се разпозна сам от три думи, а и Склери го описа в едно изречение. Това му е номерът - влиза, разсмърдява нещата и напуска. И така до следващата Коледа. Цикъл някакъв.
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

calico написа: Дек 27, '18, 21:34 Бел, ще се оправим, пика мина.

Еличка, чуваш ли ме? :liubov:
Явно съм те чула, преди да ме повикаш, и цели два поста съм изписала. Нали сме затуй, да се чуем... !
Иииииии, това с болестта около теб и Графинята не ми харесва! Я, стягайте се! :liubov:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Малката Ида

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Малката Ида »

Вени,Трола си е трол.Ако нямаше проблеми какво щеше да троли.
Агенте,аз си отговарям но отговора не ми харесва. :hmmmmmm:
Равик не я интересува това място.Защо тогава Мястото да се интересува от мнението на Равик!За мен, тя престава да съществува....не че откакто съм тук я е имало.
bell

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от bell »

Венче, тук няма жертви на Трол, а кой го харесва и кой не си е негов проблем.
В този форум още стоят обиди към членове, лични и персонални в темата Катерици, ама как звучи. И не само никои не взе отношение, а си седят за разкош. За какви потници и фламбета сме се хванали........ когато личните обиди са без значение, а разголените рамене се мерят в сантиметри, като нивото на река Дунав.
Малката Ида написа: Дек 27, '18, 21:39 Не разбирам,защо Равик не напише как стоят нещата!Не разбирам!!!
Обичайно поведение в кризисни ситуации, то и затова Люб се отказа.
А, да и сега разглеждах форума. На стр. 61 от Смешки даже има един гол Гошо с крилца и още разни голотии и защо те не са изтрити?
Хаос и работа на парче, това ми харесва, това не....
Последно промяна от bell на Дек 27, '18, 23:25, променено общо 1 път.
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

bell написа: Дек 27, '18, 23:02 Венче, тук няма жертви на Трол, а кой го харесва и кой не си е негов проблем.
В този форум още стоят обиди към членове
Е, някои обиди вече ги няма, Bell.. Не се виждат.
Аз не съм адвокат на дявола! За мен Троля е цЕнен в този форум! И не ме интересува дали някой друг го харесва!!! Той е рядка, интересна, психопатична Личност във виртуалното ми пространство.
Имам нужда от интелигентни хора около себе си, които могат да бъдат истински, затова съм ПАК ТУК.Още веднъж подчертавам, че се опитах да бъда добра и го поканих тук Лошия Трол- в тази тема, "в задния двор на бара да пием греяно вино", за да умиря страстите, когато снимката с папионката бе изтрита - той нямаше доблестта да приеме, после пак се появи.. . Снощи чашата преля. И никакъв Трол нямаше пръст в това. Още веднъж ще поканя Ботан да се извини. Ако няма тази доблест, нека собственика на форума го премахне като модератор и ДЪЛБОКО ДА СЕ ЗАМИСЛИ!
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8595
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 984 пъти
Получил благодарност: 773 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Мислех нищо да не пиша,но изобщо не мога да разбера защо се обвинява Трол за дадената ситуация.
Аз също следях темата ,даже и писах в нея и според мен човекът си написа точно какво го притеснява и сподели за лично отношение спрямо него.Можеше още тогава да му се обясни какъв е проблема,а не да се трият разни неща.
Но, така аз видях нещата,явно другите са видели нещата по друг начин,трети по трети начин и така.
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Мария Николова написа: Дек 27, '18, 22:46
milena02 написа: Дек 27, '18, 22:39 Да си подновя ли призива към възстановяването на информационната база? Или, Иде, сама ще си отговориш на въпроса?
Няма смисъл такъв призив. От къде ще го възстановят?
Каквото е изтрито, вече го няма никъде.
Скъпа, Мерко!
Точно това беше поводът за гнева ми вчера!!! Ботан написа, че (не мога да цитирам дословно) премахва / прибира някъде темата, не я трие. После и това беше заличено. Попитах междувременно : "Нашите мнения да не би да са за кош за пране да ги прибираме и заличаваме!". И така два пъти изтриване на това мое мнение , след което темата бе махната и последва ЛС от него, което вече цитирах.
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Рая

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Рая »

Призив за възстановяване на изтритите снимки и текстове трябва издигне всеки. Нищо не може да се премахва в този форум, освен лични обиди, които се изтриват без обяснения - така пише в "Правила". За изтритото от тази или друга тема не са нужни обяснения постфактум, защото те ще са плод на последваща външна субективна преценка; нужни са предварително изписани правила, а щом ги няма, няма какво да се изтрива и цензурира. Самият факт на допълнителна преценка е обиден, а и се чувствам лишена от правото да се усмихна на творчеството, фантазията, текстовете и каквото там е било изтрито.
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Всичко това стана за минути, преди това Bell имаше изказано мнение за бъдещето на форума (или за настоящето).
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”