Днес

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1034 пъти
Получил благодарност: 2440 пъти

Re: Днес

Мнение от Мария Николова »

Утре чакам снимково съобщение за класирането ти! :swait: И атмосферата на събитието! :daaa:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
bell

Re: Днес

Мнение от bell »

Гео, граф написа: Дек 14, '18, 14:57 в НДК тече есенния Панаир на книгата и аз се облизвам като котарак :angelche:
Последният път се чувстах, като на битак или попаднала в батална битка. Няма лошо, но ми е сложно да се бутам и ръгам по щандовете, когато трябва да избера книга. И като се замисля, че в книжарниците е празно и може спокойно да разлистиш и разгледаш, май ще пропусна тази година :snurd:
Гео, ще разказваш, пък знам ли мога и аз да прескоча :angelche:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: Днес

Мнение от Гео, граф »

bell написа: Дек 14, '18, 17:16 ... Гео, ще разказваш, пък знам ли мога и аз да прескоча :angelche:
Бел, имам списък с книгите, които искам да си взема, както и издателствата по номерата на щандовете. И тъй като разполагам с около един час в събота вечер след работа, буквално ще претичам през етажите - имам опит в това :nod: . На пролетния панаир, който беше в парка пред НДК заради председателството, се чувствах на седмото небе - хем си навън, обикаляш, връщаш се, заничаш, спираш, прочиташ, оставяш, вземаш, па поседнеш на пейчица да пушнеш и да си разгледаш улова, да си погледнеш в списъка какво още търсиш, па се срещнеш с приятели-читатели, обмените инфо и приказка - разкошно изживяване е :D ! Но задължително с предварителен списък, не обичам да стрелям в тъмното, без да съм подготвена за последствията. Рядко ми се случва (както на последната Алея на книгата) да приема уверенията на хората от издателството, които са на щанда и да купя нещо, което не съм планирала. Абе аз китки не избирам така, както книги - много съм стриктна и отговорна за четивата си :mrgreen:

Но ти си права - ако не знаеш какво търсиш по автор и издателство - очите ти стават на шеснайсе, докато накрая отказват да поемат цялата тая шарения и шумотевица. Права си и за книжарниците, но аз пък мразя да купувам от тия по моловете, защото се чувствам като в супермаркет. Най ми е кеф да се завирам в малки книжарнички (имам си любими), да си бърборя напоително с книжарите и да си избирам на спокойствие. Обаче там често нямат това, което търся, трябва да го поръчват и да ходя пак и става дълга и широка. Не че не си поръчвам и през нета де :sgiggle: ... Абе и това си е лудост и наркомания като цветарството, от мен да го знаеш :lol: :lol:

ПП. Освен всичко друго на щанда на Изток-Запад силно се надявам да се видя с Димитър Цолов-Доктора, който ми е фб-другарче, харесват ми неговите книжки, а не се познаваме лично. Освен това искам да намеря Христо Блажев (Сиела), да го хвана за реверите и да го стръскам едно хубаво, защото трета година чакам следващия том на една поредица, а на пролетния панаир той ми обеща, че досега ще е издаден. Та и други забавления си имам там :twisted: ...
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
bell

Re: Днес

Мнение от bell »

Гео, граф написа: Дек 14, '18, 17:46 Рядко ми се случва (както на последната Алея на книгата) да приема уверенията на хората от издателството, които са на щанда и да купя нещо, което не съм планирала. Абе аз китки не избирам така, както книги - много съм стриктна и отговорна за четивата си :mrgreen:
Ти ме разби! Ма, ти си, като немска машина, хрътка и нито една, две книги в страни от планираното, ледена Графиня, това не мога да го повярвам!!!
А, онези в кашоните, разни стари и прашасали издания за никакви намалени левчета, които изведнъж изкачат пред теб с тях какво правиш?

При мен задължителният списък е пожелателен и като блеснат там онези ми ти щандове и приключвам с куп непознати книги, защото видиш ли изведнъж решавам, че ще ми е адски интересна :angelche:
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4385
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2091 пъти
Получил благодарност: 693 пъти

Re: Днес

Мнение от Emilly1212 »

Добро утро! Спокоен и уютен ден! :tzvetentze:


Изображение
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
маргото
Наркоман
Мнения: 10915
Регистриран на: Окт 24, '15, 22:43
Местоположение: Бяла Слатина
Дал благодарност: 170 пъти
Получил благодарност: 1322 пъти

Re: Днес

Мнение от маргото »

Добро утро в събота!

Изображение
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Днес

Мнение от calico »

Добро утро :ieeee:

гори ли огънят, гори ли? Да си починем на топличко

Изображение
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: Днес

Мнение от bouquet »

Добро утро! Спокойна събота!
Изображение
Търся добри хора
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: Днес

Мнение от bouquet »

Добро утро!
Неделя е, но в 9ч още ли сте по леглата?!
Сама ще пия кафе!
Изображение
Изображение
Търся добри хора
Аватар
маргото
Наркоман
Мнения: 10915
Регистриран на: Окт 24, '15, 22:43
Местоположение: Бяла Слатина
Дал благодарност: 170 пъти
Получил благодарност: 1322 пъти

Re: Днес

Мнение от маргото »

Добро утро! С предколедно настроение днес! Елхите украсени ли са?

Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”