СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
iv.tarlen
Баш кафе майстор
Мнения: 2384
Регистриран на: Юни 7, '16, 16:45
Местоположение: Казанлък

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от iv.tarlen »

Аз и ММ - 2бр.
katia
Баш кафе майстор
Мнения: 2828
Регистриран на: Сеп 23, '13, 11:24
Местоположение: Стара Загора

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от katia »

Ив кажи колко общо ти дължа за старозагорските рози, че наистина не знам и на колко човека са розите, щото аз ги сметнах трима с мен :oops:
nesysamy
Кана кафе
Мнения: 534
Регистриран на: Окт 7, '14, 21:31
Местоположение: Стара Загора

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от nesysamy »

Там съм на 18-ти 😊
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от Мария Николова »

Да се преброим към момента, от началото:
1. katia
2. iv.tarlen + ММ
3. greeneyed
4. сюзан
5. Мария Николова
6. Златка Трънова
7. evelin_pas
8. nesysamy
9. gospodinov
10. Мариана Бечева аз я :gydigydi: и обеща да дойде, дори и без Саша. Сега е с ?

Ще проверя и девойките, които отдавна не влизат тук. :daaa:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от Мария Николова »

Да видим и другите хора, които нямат рози да получаване.
Чакаме да надникнат мимка, Неделя, Tani4ka, ili.ko, някой да сръчка aminka, Latoyasz аз ще я сръчкам, aya_vhill от юли не е писала и някой трябва да я сръчка, jenni може всеки момент да се появи. Ще сФирна на двете момичета от Раднево - Даниелка и Златка.
Въпросът е, че Димана няма хабер за срещата. :snif: Също и lera62 трябва да знае, че среща се задава със страшна сила. :lol:

Видях въпроса на Динко.
katia написа: Дек 5, '18, 10:40 Такаа :angelche: Главната причина за срещата е да си получим розите от последната поръчка, които Ив ще донесе. Предлагам часа и мястото да са същите Каручката към 15,30 -18 часа в четвъртък
Ако някой е пропуснал рождения ден на Хоби кафе пък иска да изпита същата емоция - сега е момента
Така че всеки свободен цветар от района или не толкова свободен но може да се освободи да дойде да се видим :angelche:
Доброто настроение е гарантирано.
Звуча ли като реклама :lol: не ме бива много по агитациите надявам се да съм се справила :mrgreen:
Само тук се споменава
към 15:30 - 18 часа
време за получаване на рози.
Хайде кажете ориентировъчен начален час на срещата за срещата. :lol:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Неделя
Кафевар/ка/
Мнения: 878
Регистриран на: Сеп 9, '16, 13:41
Местоположение: Стара Загора
Дал благодарност: 62 пъти
Получил благодарност: 69 пъти

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от Неделя »

Аз надничам тук още от започването на дебатите и следя темата. Мълча, защото до последния момент няма да съм наясно дали ще дойда или не, имам анганжимент с внучето вечер. Затова предпочитам да не отговарям твърдо, но ако имам възможност ще дойда да се запознаем. :stiskam: :liubov2:
katia
Баш кафе майстор
Мнения: 2828
Регистриран на: Сеп 23, '13, 11:24
Местоположение: Стара Загора

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от katia »

Мария Николова написа: Дек 6, '18, 12:53 Да видим и другите хора, които нямат рози да получаване.
Чакаме да надникнат мимка, Неделя, Tani4ka, ili.ko, някой да сръчка aminka, Latoyasz аз ще я сръчкам, aya_vhill от юли не е писала и някой трябва да я сръчка, jenni може всеки момент да се появи. Ще сФирна на двете момичета от Раднево - Даниелка и Златка.
Въпросът е, че Димана няма хабер за срещата. :snif: Също и lera62 трябва да знае, че среща се задава със страшна сила. :lol:

Видях въпроса на Динко.
katia написа: Дек 5, '18, 10:40 Такаа :angelche: Главната причина за срещата е да си получим розите от последната поръчка, които Ив ще донесе. Предлагам часа и мястото да са същите Каручката към 15,30 -18 часа в четвъртък
Ако някой е пропуснал рождения ден на Хоби кафе пък иска да изпита същата емоция - сега е момента
Така че всеки свободен цветар от района или не толкова свободен но може да се освободи да дойде да се видим :angelche:
Доброто настроение е гарантирано.
Звуча ли като реклама :lol: не ме бива много по агитациите надявам се да съм се справила :mrgreen:
Само тук се споменава
към 15:30 - 18 часа
време за получаване на рози.
Хайде кажете ориентировъчен начален час на срещата за срещата. :lol:
Мерка срещата вече не е за получаване на рози. Аз ще ги взема днес. Не знам на колко човека, ще разбера довечера :mrgreen: :mrgreen:
Ще кажа отново с големи букви знам за 3ма с мен. РОЗИТЕ ДОВЕЧЕРА ЩЕ СА ПРИ МЕН В СЪБОТА ЩЕ ГИ САДЯ. ОСТАВАМ РОЗИТЕ НА ХОРАТА ЗА КОИТО ЗНАМ ЧЕ СА ОТ ГРАДА 3МА ДА МИ СЕ ОБАДЯТ ДА СЕ РАЗБЕРЕМ КАК ДА ИМ ГИ ДАМ, МОЖЕ И ДА ИМ ГИ ЗАКАРАМ. АКО ИМА НЯКОЙ НЕ ОБАДИЛ СЕ ЩЕ ГИ ЗАСАДЯ В МОЯТА ГРАДИНКА И БЕЗ ТОВА ИМ ИЗТЪРВАХ БРОЙКАТА НЯКОЛКО 4-5 ПОВЕЧЕ НЯМА ДА СЕ УСЕТИ. :ieeee:
Спирам се да крещя. на 18 ще дойда но розите ще са раздадени или засадени :angelche:
Latoyasz преди месец май я засякох не влиза във форума двора в момента не и е приоритет не знам дали ще я откриеш на лични Мерка
Аватар
greeneyed
Чист кофеин
Мнения: 9992
Регистриран на: Ное 30, '09, 15:11
Местоположение: 550 м н.в., в полите на Средна гора
Дал благодарност: 457 пъти
Получил благодарност: 862 пъти

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от greeneyed »

Приемам , че сме уточнили датата -18 декември. Заведението- предлагам да е Каручката, в центъра е, удобно за идващите от всички квартали на града, голямо заведение, пуши се вътре, но има добра климатизация, не е одимено в никакъв случай, менюто е богато. Тъй като това е на-натовареното време откъм новогодишни банкети, обезателно трябва да се направи резервация. :nod: В това заведение сме правили всички срещи на форума след първата.
Не искайте много- не можете да му платите цената... Ванга

моите цветя
gospodinov

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от gospodinov »

Мария Николова написа: Дек 6, '18, 12:53
Само тук се споменава
към 15:30 - 18 часа
време за получаване на рози.
Е значи няма да мога да дойда.
Аз до 18.00 съм на работа и няма как да изляза по-рано.
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”