Да помогнем на Тони! <3

В момента няма активна благотворителна кампания.
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Да помогнем на Тони! <3

Мнение от Еличка »

Не ви разказах, но малкият ми син учи в същото училище, в което бяха батко му и Тони.
Два дни децата и родителите, които пожелаха да се включат са в трескава подготовка на първия си базар. Два класа събраха 100 лв, пазаруваха, правиха сандвичи, пици, мляко с плодчета. Който имаше възможност, донесе и от вкъщи - кексове, баници, нашия пожела и касетка с ябълки :dovolen:. И продават в училище. Ако всички бяха занесли по 3 лв, щеше да е същото, но така са били щастливи и ангажирани, че са помогнали и цял ден са яли домашни неща.
Днес душичките са събрали 610 лв. :sheart:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Да помогнем на Тони! <3

Мнение от Еличка »

Не знам как да цитирам от една тема в друга, но ще го направя така

Изображение

:sheart:

Искате ли дарението да бъде публикувано на страницата за Тони?
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
незабравка

Re: Да помогнем на Тони! <3

Мнение от незабравка »

Присъединих се към групата за Тони,ето линк,който иска може да вземе участие. :nod:
https://www.facebook.com/groups/2162008314059805/
Предложих няколко иглолистни за продажба,те поне могат да се засадят щом времето поомекне .
Писах и ,че бих взела от базара детски книжки,може някой да предложи.,или пък нещо друго,ще следя какво се предлага.
Освен това поместих и линк към страницата наТони на нашата страница на разсадника във Фейса,нядявам се да достигне до доста хора и да вземат участие.
Надявам се да мога да бъда поне малко полезна.
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Да помогнем на Тони! <3

Мнение от Еличка »

:sheart: :sheart: :sheart: Скъпа, Незабравче! Ти си сърчице! Целият форум е сърце! И аз, и всички вие знаете, че иначе нямаше да сме тук ЗАЕДНО!
Аз днес продадох в базара книга и дискове от моите деца за 70лв. Много съм щастлива! Да, търсят се книжки, детски нещица. Може би защото майките с малки дечица са най-съпричастни!
Целият ден започна и завърши с прекрасни новини за Тони. Красияна преведе вашите парички (и е закръглила сумата лично :liubov:), след това аз успях да продам нещата, по-късно дойде мой много близък приятел със 100 лева в ръка и торби пълни с детски книжки и играчки, които утре ще кача в базара. И когато се молех за всички дечица с тъга и радост в очите, излезе последната публикация в страницата на Тони

"Здравейте приятели, днес имаме малък повод за радост. По-рано днес беше направена пункция на костен мозък на Тони и резултата от изследванията показа,че бластите (лошите,ракови клетки) са 3 % ,което означава, че Тони се повлиява добре от химиотерапията. Все още е много рано за празнуване но с малки крачки лека ,по лека ще стъпчем болестта! ✊✊✊
По дарителската сметка на Тони има сумата от около 77 000лв !
БЛАГОДАРЯ ВИ ❤❤❤❤❤"

ОБИЧАМ ТОЗИ ФОРУМ! И ЗНАМ, ЧЕ ТОНИ ЩЕ ПОСРЕЩА МНОООГО КОЛЕДИ СЪС СВОИТЕ ДЕЦА!
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Да помогнем на Тони! <3

Мнение от calico »

Не знам, дали да не си направим тук една разпродажба на цветя? Правили сме го. Нищо че е зима, ние си се знаем- парите ще превеждаме сега, цветята ще пращаме напролет или когато е възможно. така правихме за рози, ириси и пр. за Къщичка.
Да откриваме ли тема? Във ФБ не е за нас, там нека си върви.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Да помогнем на Тони! <3

Мнение от Еличка »

Ани :liubov:, каквото и да направите, с любов ще е... Доста добри са вече постъпленията по сметката. Важното е да вложите прекрасната си енергия, която е нужна, много е нужна на Тони и семейството му.
Никой не ми отговори дали искате да се публикува явно дарението за Тони от форума. Ами, аз мисля, че вече сме достатъчно близки. Сигурна съм, че ще ме подкрепите за решението ми. Продиктувано е от личното ми мнение. Никога не съм харесвала показност и перчене. Може да отделиш 20 стотинки, но да си по-цЕнен от някой размахал 100 лева. Трудно се откривам пред непознати, в този форум съм себе си.
Понеже правя кутии и други неща и информирам в ЛС администраторите на групата, изпратих и съобщение за преведената сума от форума. Реших да напиша, че няма нужда да се оповестява от къде е, по-скоро да напишат, че има дарение от форум, за да стимулират други хора. След това публикувах поста на Красияна пак на ЛС:
Изображение
Амиииииии, така реших.... Дано съм била права. :sheart:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Да помогнем на Тони! <3

Мнение от Еличка »

И да ви споделя последната новина за нашето училище.

Изображение

В последните поне 20 години не съм виждала деца, които да отделят всяка секунда, за да бъдат полезни. Прекрасни са, като пчелички!
Искам да ви кажа, децата ни имат нужда от стимул и любов! Нека са ни живи, здрави и достойни!
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Да помогнем на Тони! <3

Мнение от calico »

Еличке, недей да те стиска гърлото и да ревеш, мила. Само пълна вяра в излекуването на Тони може да му помогне. Никакви съмнения, никакви. А тъгата е съмнение, моля те, изгони я.
Мисля да открия тема за благотворителен базар за Тони
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Да помогнем на Тони! <3

Мнение от Еличка »

calico написа: Дек 2, '18, 15:38 Еличке, недей да те стиска гърлото и да ревеш, мила. Само пълна вяра в излекуването на Тони може да му помогне. Никакви съмнения, никакви. А тъгата е съмнение, моля те, изгони я.
Така е знам го.... :liubov: Преди 12 години малкото ми дете претърпя тежък инцидент (беше на годинка и половина тогава). Бяхме в Пирогов и аз непрекъснато плачех, когато бебчо спеше, приличах на бухал. Знаех, бях убедена, че ще се излекува. Но плачех, че не мога да поема болката му. И тогава осъзнах, че има нещо по-силно от майчината любов - страха, болката на всяка майка, че не може да си от другата страна. Да поемеш ударите...
На третия ден ми изпратиха психоложка, прекрасна. Легна до мен в леглото и ми каза точно същото, което и ти, Ани! Дълго ми разказваше за Вселената и енергията, че мъничкото човече усеща страха ми, затуй отхвърля пластиката.... Много, много трудно ми беше да се изправя....

Често ми казват, че съм най-усмихнатият човек, който познават. Ами, не съм в страховете си.... Когато мъката е за дете, съм усмихната само навън, пред хората.... Знам, не бива да е така! И знам, че Тони също ще се страхува, съпреживява и плаче за своите деца :sheart:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
незабравка

Re: Да помогнем на Тони! <3

Мнение от незабравка »

Моите иглолистни се продадоха на благотворителния базар за Тони :nod:,а аз очаквам един прекрасен натюрморт -едно младо и талантливо момиче от Кюстендил участва с картините си на базара.
Силно вярвам,че Тони ще се оправи !
Публикувай отговор

Обратно към “Благотворителни кампании и търгове”