Чушки и домати и други зарзавати

Модератор: Миша

Публикувай отговор
ivko69
Кафе машина
Мнения: 4799
Регистриран на: Дек 28, '17, 20:20
Местоположение: Паволче.Враца...
Дал благодарност: 40 пъти
Получил благодарност: 486 пъти

Re: Чушки и домати и други зарзавати

Мнение от ivko69 »

Преди една,или две години имаше един форум flowersnet.info...Там имаше една тема"люти чушлета-как и от къде"..И там не бяха една,или две страници,а стотици...От там много съм научил и се чудя,защо си нямаме и ние такава тема...Нямаше да се стигне да тоя въпрос,ако на някой си не му хрумна да премахне темата...Даже да премахне сайта...Ми ние ,ако не се учим взаимо,кво прайм...Сееме,тръгват някакви растения и,ако рекъл Господ-късаме по някоя чушка..И след пет години,разбираме какви качества има тоя сорт,и какви добиви..И докато разберем,сме пробвали още няколко десетки сорта,и от тях още няколко са ни харесали,и пак проби...Ми ебаси,живота ни ще мине в проби...Вярвам,че не само аз обичам лютото,така,че кажете къде да четем и да пишем по въпроса...

А и за тиквите си нямаме тема,а трябва да имаме..Не защото съм си наумил да отглеждам,а защото наистина е много полезна..И вкусна...И полезна..И вкусна...И полезна..И вкусна..И ще ги отглеждам без никаква подготовка на почвата,и каквото стане...
Последно промяна от ivko69 на Окт 21, '18, 14:14, променено общо 1 път.
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13525
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 157 пъти
Получил благодарност: 257 пъти

Re: Чушки и домати и други зарзавати

Мнение от kim »

Отвори нова тема Ивко.
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
ivko69
Кафе машина
Мнения: 4799
Регистриран на: Дек 28, '17, 20:20
Местоположение: Паволче.Враца...
Дал благодарност: 40 пъти
Получил благодарност: 486 пъти

Re: Чушки и домати и други зарзавати

Мнение от ivko69 »

Някак си ми е притеснено-кой съм аз,за да отварям тема...Новобранец,та новобранец...С голям мерак..
ivko69
Кафе машина
Мнения: 4799
Регистриран на: Дек 28, '17, 20:20
Местоположение: Паволче.Враца...
Дал благодарност: 40 пъти
Получил благодарност: 486 пъти

Re: Чушки и домати и други зарзавати

Мнение от ivko69 »

Ако отварям тема,ще е със заглавие:-"Бах мааму,нищо не знам,но няма начин,да няма начин"... :lol: Или-"Ето как стават нещата,докато си пием бирата"..Или-"Това въобще не вярвах,че ще стане"... :lol:
ivko69
Кафе машина
Мнения: 4799
Регистриран на: Дек 28, '17, 20:20
Местоположение: Паволче.Враца...
Дал благодарност: 40 пъти
Получил благодарност: 486 пъти

Re: Чушки и домати и други зарзавати

Мнение от ivko69 »

Ама за едно съм сигурен-като се ровча в земята ми е добре,и обичам...Пък дали земята ще е компостирана,или сидерирана,няма значение... :lol: Важното е да се ровчим..И да няма химия...Алис в едно нейно изказване каза-не може пък да няма нищо...Все нещо ще има...И е много права..Алис,я вземи това- :tzeluvka:
Deleted User 4608

Re: Чушки и домати и други зарзавати

Мнение от Deleted User 4608 »

Благодаря, Ивко. Не я слушай много тази, дето ти ги разправя разни... кое щяло да стане, кое не. :D Дай да видим какви са успехите ни с тиквите и лютите чушлета. :)
ivko69
Кафе машина
Мнения: 4799
Регистриран на: Дек 28, '17, 20:20
Местоположение: Паволче.Враца...
Дал благодарност: 40 пъти
Получил благодарност: 486 пъти

Re: Чушки и домати и други зарзавати

Мнение от ivko69 »

Ха,ха..Предполагам,че говориш за рускинята...За тиквите не знам много,ма бих писал и чел някъде за лютите чушлета..
Deleted User 4608

Re: Чушки и домати и други зарзавати

Мнение от Deleted User 4608 »

ivko69 написа: Окт 21, '18, 19:01 бих писал и чел някъде за лютите чушлета..
В точната тема си. :stiskam: (за предположението ти... :D - и двете имаме нещо руско, така че и двете твърдим, че няма или че ще стане, все нещо :hihihi: )
ivko69
Кафе машина
Мнения: 4799
Регистриран на: Дек 28, '17, 20:20
Местоположение: Паволче.Враца...
Дал благодарност: 40 пъти
Получил благодарност: 486 пъти

Re: Чушки и домати и други зарзавати

Мнение от ivko69 »

Ама последните ти коментари хич не ги разбирам..Или ги разбирам след пет минути мислене...Оная за която говоря си е рускиня от всякъде,а не че има нещо руско..Жената която говори негативно за сидератите..По твоите думи да разбирам,че тук има още рускини ли? Освен Мечтица,друга не знам..
ivko69
Кафе машина
Мнения: 4799
Регистриран на: Дек 28, '17, 20:20
Местоположение: Паволче.Враца...
Дал благодарност: 40 пъти
Получил благодарност: 486 пъти

Re: Чушки и домати и други зарзавати

Мнение от ivko69 »

Пет минутки минаха,и сега се сетих за още една колежка,която си поръча разни работи от Русия без никакъв проблем и затруднения..Може и тя да има нещо руско..
Публикувай отговор

Обратно към “Плодове и зеленчуци”