Кучета, котки и други любимци

За домашните и дивите животни
Публикувай отговор
Аватар
мечтица
Кафе машина
Мнения: 4886
Регистриран на: Юли 4, '13, 08:31
Дал благодарност: 612 пъти
Получил благодарност: 817 пъти

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от мечтица »

Миличката :liubov:
Ние си мислим, че Бог ни гледа отгоре, но той всъщност ни гледа отвътре - ЖИЛБЕР СЕСБРОН
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от dar »

Как да не ги обича човек животните! Вени, много мило животинче си имаш!
Аватар
макс
Кафе машина
Мнения: 3731
Регистриран на: Ное 13, '13, 15:08
Местоположение: София
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 52 пъти
Обратна връзка:

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от макс »

Вени голяма сладурка ти :liubov2: :liubov: :tzeluvka:
сюзан
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Юни 12, '14, 10:56
Местоположение: Стара Загора
Получил благодарност: 4 пъти

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от сюзан »

Сладураната, тя! Сигурно много тъгува за теб!
За да направиш прерия
ти трябва пчела и детелина,
и една мечта голяма.
Но само и мечта ти стига
ако пчела и детелина няма.
Емили Дикинсън
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5505
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1477 пъти
Получил благодарност: 1442 пъти

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от Тутти »

Venetka70, моята Марая - йорки, всеки път се настанява така в куфара. Трудно я вадя оттам и направо ми става мъчно, та чак не ми се заминава. После като види, че остава тук, се примирява. Така правят тези верни приятели.
:tzeluvka: А ти да имаш успешно пътуване и много работа да свършиш. :liubov:
Аватар
Skio
Кафевар/ка/
Мнения: 851
Регистриран на: Дек 15, '13, 13:50
Местоположение: Стара Загора
Дал благодарност: 138 пъти
Получил благодарност: 185 пъти

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от Skio »

Момичета, и котките се вмъкват в куфарите :dovolen: , но никак не е от тъга, ами от любопитство, защото все пак е предмет, импрегниран с миризмата ни, но който е достъпен само периодически.

Шами, до къде я докара с онова бебоче? Успява ли вече да хруска твърдички неща?
Mi sa che un tentativo lo farei volentieri...ma se mi nuoce?

"Времето все си тече, независимо дали си заровил някаква изненада в земята, или не". [Mерка]
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8438
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 565 пъти

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от Shami »

Живи сме :daaa:Още се храним със спринцовката,но глождаме и пилешки кокал и в спринцовката слагам вече и пилешка супа.
Още отказва само да лочи от паничка.Ще видя днес детето да го щракне пухчо, да го видите.Има си характер.Като е гладно котето отива само в кашончето,влиза вътре и с предните лапи се покачва на ръбчето и почва едно мяучкане.Там го захраних и то е запомнило и като дресирано тича първо там :lol:Значи кокалчето го оставям до кашона,то си отива периодично,яхва го,джавака си го нещо,после обратно в кашона,пък ние си спим доволни,ми тишина е вече :lol:Обаче междувременно се сдобихме и с някаква птица,та сега и нея я мисля какво да я правя,прилича на яребица ли или на нещо друго.Ама много диво това нещо. :hmmm:ММ туко ме подпитва,дали съм хранила днеска ястреба :shock:
Ми пращам го,той да си го храни.Като се бъзика със мене,вика ми пробвай птицата с малко салам,месце,може пък да кълве. :lol:
Скио,благодаря :tzeluvka: ,че се интересуваш от подхвърления Пухчо.Той не е много пухкав,ама на ,така ми идва отвътре и така му викам :tzvetentze:
Аватар
макс
Кафе машина
Мнения: 3731
Регистриран на: Ное 13, '13, 15:08
Местоположение: София
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 52 пъти
Обратна връзка:

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от макс »

Мише много е весело при вас :lol:
Аватар
Skio
Кафевар/ка/
Мнения: 851
Регистриран на: Дек 15, '13, 13:50
Местоположение: Стара Загора
Дал благодарност: 138 пъти
Получил благодарност: 185 пъти

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от Skio »

Шами, такава си скица!
Ми то, пилето, може наистина ястреб да е! Я ни пусни една снимка да го идентифицираме :lol: :lol:

Котачето щом се нахвърля да ръфа кокал, край, вече е в играта! Значи са му прораснали кучешките зъбки и може спокойно да му дадеш от котешките гранулки, кубчета сирене, кашкавал. Но не очаквай непременно да иска да пие мляко от купичка, не всички котки продължават да харесват мляко. И вече трябва да си има достъп до вода ;) Пък какъв майтап с първата среща с водата, какво кихане - това е, ти си майката, ти трябва на всичко да го научиш.
Лео например много лесно го научих да се качва по дървета, но докато изучим слизането :o даже пожарникари виках веднъж. Че и като дойдоха... :lol:
Mi sa che un tentativo lo farei volentieri...ma se mi nuoce?

"Времето все си тече, независимо дали си заровил някаква изненада в земята, или не". [Mерка]
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8438
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 565 пъти

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от Shami »

Макс,то няма смисъл да се ядосвам.Гледам да завъртя така нещата,че да са позитивни,както сама си го направя ,така ще е.
Правя си сама живота весел :lol: ,обаче за съседите да бях помислила поне :hihihi:
Скио :lol: уби ме с пожарникарите :lol:
Ама ,как ястреб :shock:,то ММ отиде за риба пък се върна със птица,побърка се тоя свят вече,не знаеш какво те дебне зад ъгъла :lol:
Аз не обичам да го разпитвам какво ,що,но все пак ми се стори странно,то поне да бяхме близо до морето,че да е гларус това,ама не сме.
Ще видя тия дни за снимки,но сега излизам,че ако още нещо ме помисли за негова майка,обявявам стачка,но не гладна :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Домашни любимци и зоосвят”