Мечтание за градина

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
libra
Наркоман
Мнения: 11640
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 86 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от libra »

Tихо.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8480
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 821 пъти
Получил благодарност: 634 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

Място за притеснение няма :angel2: ,просто си разменям някакви цветя,на момичетата и без това са им в повече,изхвърлят бе,изхвърлят ,а то е срамота, тез хубави китки да идат на боклука,щом са безпризорни що пък да не ги осиновя :lol:
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10105
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 366 пъти
Получил благодарност: 1020 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от МГХ »

Напоследък май всички имаме този проблем с китките. Всичко получено ми е от форумни другарчета, ама и това вече е подозрително. Добре че като изпращам на някого, оправдавам и получаването.
Завиждам за тефтерите. Аз съм непоправима. Уж бележа, а търся като теб. Почти като Шерлок Холмс ... :D
Аватар
crazywork
Дълго кафе
Мнения: 100
Регистриран на: Юни 30, '16, 08:56
Местоположение: София

Re: Мечтание за градина

Мнение от crazywork »

Ех, каква магнетична тема! Пълна с положителни емоции, хубаво настроение и много смях 😀
Пожелавам все така да си остане, а аз ще влизам при възможност да се наслаждавам на всичко това.
То не остава кой знае колко време от ходене лятото тук-там и сега с тези малките 1, 3, 4 клас и ММ 😃 Но за вас по малко време все откъсвам.
Аз за сега имам малка градинка пред блока и се опитвам да съчетая малкото цветя, които имам. Най- красивите от тях са трите божура от поръчката миналата година. Ще се опитам да се включа още в някоя, но да видим кое къде трябва да се засади и какво точно ще ми трябва. Треволяците, които имам все ги местя от тук-там.. И аз като Shami съм толкова разхвърляна в градината ☺️
Набоцкала съм няколко резници роза от момичета от форума, хиляди благодарности!!! Предполагам много малка част се е захванала (може би 2 рози), чакам с надеждата да заприличат на нещо и аз да мога да се похваля с такива цветове ❤️
До тогава ще се радвам да споделям с вас емоции по темата “Мечтание за градина”.. Въпреки, ча като гледам цветята на Shami темата трябваше да е “Мечтаната градина” :) Shami, да си жива и здрава, да ни радваш все така с невероятни цветове 🌸🌸🌸 Поздрави на всички градинари за труда и постиженията! Шапка свалям!
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5269
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 92 пъти
Получил благодарност: 101 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Daniela Pargu »

Шами,темата ти наистина е магнетична!Това си е точното определение :angelche:
Ама то- кой какъв си е - и с градина и без :daaa:
Забавлението е тук :daaa: :liubov:
А за тефтерите- :srofl: :srofl: :srofl:
Мислех,че само аз имам :semo:
а то каква била работата!
Де да записвах и всичко в тефтера :ufff:
Момичета, развеселихте ме :swink: :skiss:
Почина с турската лира ми хареса :angelche:
Но ,Шами, и градинката се оформя :daaa:
Аватар
crazywork
Дълго кафе
Мнения: 100
Регистриран на: Юни 30, '16, 08:56
Местоположение: София

Re: Мечтание за градина

Мнение от crazywork »

Малко, но с любов ❤️
От времето, когато цъфтяха божурите 😍

Barcella
Изображение

Coral Charm
Изображение

Coral sunset
Изображение
Сори за завъртяната снимка.
Аватар
crazywork
Дълго кафе
Мнения: 100
Регистриран на: Юни 30, '16, 08:56
Местоположение: София

Re: Мечтание за градина

Мнение от crazywork »

За малко да забравя...
Наблюдавам ви 😁

Изображение
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8480
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 821 пъти
Получил благодарност: 634 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

Ето ме,бързам да се похваля с първи комплимент от позната :ieeemyzh: ,засичаме се по веднъж,дваж в месец.Веднага ми каза ,че съм отслабнала :shock: Личало се :shock: ,гледам се в огледалото,не виждам голяма промяна :hmmm:Да не кажа ,дори никаква :lol: ,малко ми е по свободно около коланчето и това е :hmmm:И от радост знаете ли какво направих,прибрах се,седнах и се наядох,мисля,че преядох даже :ufff:
Иначе,много се радвам ,че ви харесва тук и пишете,споделяте. :liubov:
Миленче и ти ли търсиш като мене :lol:Нищо,така е по интересно,тъкмо си в неведение кое, къде е и после като се покаже си самоизненадана от себе си,как е могло изобщо да ти хрумне да го засадиш там :hihihi:Но се радваш,щастлива си, установяваш,че ти харесва всичко и така,също и че обичаш изненадите :tzvetoman:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8480
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 821 пъти
Получил благодарност: 634 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

crazywork ,винаги съм се възхищавала на момичетата с градинки пред блока. :sbow:
Дано всичко което си решила да успееш да го постигнеш :stiskam: Божурите са ти разкошни :daaa:
Дечицата и ММ са твоето най - голямо богатство .За всичко останало все ще са намери време :daaa:
Поне ,аз така мисля.
Благодаря ти за комплиментите,много си мила. :tzvetentze: :tzvetentze: :tzvetentze:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8480
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 821 пъти
Получил благодарност: 634 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

Дани,браво на теб,че си се сетила да си записваш отрано :daaa:
Много се радвам и на твоето присъствие тук. :tzeluvka:
Темата не я правя само аз магнетична,а всички вие, които се включвате и пишете,споделяте,смеете се и забавлявате в нея :liubov:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”