Среща ВиКЛ

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от clock »

И аз съм така :ieeee: :ieeee: :ieeee: че и Влади ще дойде! Най - сетне ще се запозная и с нея на живо! :ieeee:
Мария и Влади - двете кралици на ирисите! :potekoha: И ще говорим за ириси! :ieeee:
пп Те ще говорят, аз само ще слушам :liubov2:
:tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:
mimivd
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1715
Регистриран на: Фев 14, '13, 15:59
Местоположение: Видин
Дал благодарност: 18 пъти
Получил благодарност: 57 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от mimivd »

Ех,че хубаво,ама не съвсем.За съжаление по това време ще съм на морето. :ufff:
Нищо,ще гледам снимки и ще празнувам ,макар и на разстояние,заедно с вас. :tzeluvka:
Хубаво да си изкарате! :liubov:
viktoriaivanova
Кафевар/ка/
Мнения: 841
Регистриран на: Мар 22, '13, 13:35
Получил благодарност: 7 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от viktoriaivanova »

А врачанки-моми приемат ли се?
Слупайно виждам темата ,даже датата коя е, не зная.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31691
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1037 пъти
Получил благодарност: 2449 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от Мария Николова »

viktoriaivanova написа: Авг 1, '18, 13:51 А врачанки-моми приемат ли се?
Слупайно виждам темата ,даже датата коя е, не зная.
Моме врачанско, :lol: погледни предната стр. последното долу.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7671
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2255 пъти
Получил благодарност: 1247 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от pepelqshka71 »

Всеки е добре дошъл на срещата. Ще се радваме да видим повече форумни другарчета. Само пишете в темата за да ви броя за запазване на местата в ресторанта. Който иска с преспиване да ми звънне за да запазвам места в хотела.
Личния ми телефон: 0886 445984 Виолина
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31691
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1037 пъти
Получил благодарност: 2449 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от Мария Николова »

clock написа: Юли 28, '18, 22:52 И аз съм така :ieeee: :ieeee: :ieeee: че и Влади ще дойде! Най - сетне ще се запозная и с нея на живо! :ieeee:
Мария и Влади - двете кралици на ирисите! :potekoha: И ще говорим за ириси! :ieeee:
пп Те ще говорят, аз само ще слушам :liubov2:
:tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:
Клокче, я моля ти се кажи колко часа пътувате, барабар с почивките, от Ст.З.?
Днес приказвахме със Сашо. Казва "тръгваме сутринта". Колкото мъчно заспивам, толкова мъчно се събуждам и мразя :oops: да тръгвам в тъмни зори. :snif:
Пък като зная колко време е пътя, ще мога да му кажа, че и 10 ч. е още сутрин. ;) :lol:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от clock »

Мария, за около 6 часа. ММ не кара бързо, аз не обичам скоростното шофиране. Обожавам да зяпам през прозореца и така той ми дава време да се нарадвам на всичко, което мярна докато пътуваме.
От Стара Загора до Козлодуй са 300км. Сега ще ти напиша маршрута. Предполагам, че Сашо ще знае, но може и никога да не е пътувал насам и така леко да го улесня.
Стара Загора - Казанлък - Шипка - Габрово - Севлиево (в момента правят ремонт на пътя от Габрово до Севлиево) и има обиколен маршрут, но е много живописно и няма да усетите тия 5- 6км в повече. След Севлиево - Ловеч - Плевен - Долни Дъбник - Искър - Кнежа - Бяла Слатина - Търнава - Алтимир - Липница - на кръстовището на входа на Крушовица завивате на ляво към Софрониево - Бутан - Гложене - Хърлец и следва пак ремонт на пътя, карате внимателно и ето го Козлодуй :D Следите табелите за Оряхово, а някъде е написан и Козлодуй.
Това е най - прекият маршрут. Има и по- дълъг, ама него ще го спестя :D Спираме за почивки, я кафе, я обяд. За тръгването рано сутрин Сашо вероятно иска да избегне жегата. Но така или иначе при такъв дълъг път тя е неизбежна.
Ще ти пратя моя телефон на лични и винаги, за всичко можеш да се обадиш и ако успея да съм в помощ.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31691
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1037 пъти
Получил благодарност: 2449 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от Мария Николова »

Много ти благодаря, Клокче! :gush: :liubov: Точно от това имах нужда! :daaa: :ieeee: :ieeee:
Като го агитирах за идеята си, го питах дали са ходили в Козлодуй - не са. Кога друг път ще стигнат до там, ако не сега? ;) :hihihi:
Преписах целия маршрут - с червен химикал са записани ремонтите. :lol:
Ще накарам Сашо да си го препише - като шофира, да не се мъчи с моите иероглифи, а с неговите си. :hihihi:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31691
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1037 пъти
Получил благодарност: 2449 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от Мария Николова »

Прегледах прогнозата за Н.З. в дните на срещата. Сряда - 31 гр., обл. с преваляване; четвъртък - 29 гр., обл., с преваляване и петък - 29 гр., дъжд.
Хризантемите на терасата ги бях прежалила, но може и да ме дочакат. :daaa: :ieeee: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
darina1960
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1696
Регистриран на: Яну 31, '13, 17:17
Дал благодарност: 287 пъти
Получил благодарност: 240 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от darina1960 »

И на мен ми се идвааааа. Завид, завид за срещата. Утре ще презвъня на Деси и на Танчето. Може пък и да получа отговор "да". Кой знае. :daaa:
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”