Среща ВиКЛ

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1031 пъти
Получил благодарност: 2435 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от Мария Николова »

Ужас, не ми се изтегля албума! :svekurva: Вкарах снимките още в 6 ч., Разпределих ги по албуми, писах по козлодуйските снимки и близо час стигна едва до 12 снимки. :snif: Никога не е било така. :shock:
Няма да е тази вечер.
Да мине малко време и ще се включа отново, макар и без снимки.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1031 пъти
Получил благодарност: 2435 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от Мария Николова »

Рестартирах компа и вече мога да кажа, че този ми четвърти Имен ден беше най-хубавия ми и незабравим четвърти Имен ден!
За всичките прекрасни емоции благодаря и на камерния и на пълния състав на козлодуйската форумна група с хиляда гуууушшш! :sbear: :sbear: :sbear: :sbear: :sbear: :sbear: :sbear: :sbear: Най-нетърпелива бях да видя как се е променила градината на Вили, която знаех като мястото, където ще има градина с няколко боднати китки. И разбирасе - да видя новото форумно попълнение. Даже не се замислих ще успеят ли да влезат в синхрон. А те бяха просто като камък в мястото си - сякаш все заедно са били от край време. Наистина се запознах с julian71 и НЖ Мая преди групата. И се разпознахме ухилени от 15 метра по телефоните. :sgiggle: Юли, Мая, благодаря ви за компанията от София до Козлодуй! :sbow: :sflower:
Този път вместо Лунен сън, домакиня ми беше новачката qnina с голямата градина и голямата колекция старинни инструменти, оръдия на труда в дома, на нивата и за занаяти. Забележителното е, че колекцията е подредена на най-естественото й място - огромен старинен кош за пазене на храната за животните. Издигнат върху големи дялани камъни. Аз се заплеснах и не направих ни една снимка. :sbow: Благодаря ви за гостоприемството, Живе и Иване! :sbow: :sbear: :sbear:
Първата вечер вечеряхме в градината на Пепеляшка в камерен състав.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Втората новачка. Реших, че е gardenia, а тя била гардения. На тази снимка все още е с 0 мнения и го показва с пръсти. Да се чете 0, а не окей. ;)

Изображение

С нетърпение очаквах да се запозная със Звездичка от Лом и се зарадвах, че дойде с два бонуса. :gush: Зад тях се вижда покрива на коша.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Вече сме в градината на Пепеляшка.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Невидимата пергола.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Вече сме в ресторант "Сани".

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Девойките бяха направили завера зад гърба ми. Получих страхотен, голям шал. (Мернах го на снимка преди часове, когато ми беше черно пред очите.) Получих голям часовник. Едва дочаках днес да отворят, купих му батерия и 2 часа мислих и правих различни приспособления, които да го отдалечават малко от гредата. Опира се копчето за сверяване и спира. Естествено, окончателно стана първото, което измислих. :lol: Получих бутиков комплект лъжичка и виличка - с намигване - да ми е сладка всяка мелбичка и тортичка. :potekoha: :hihihi: И картичка честитка. Оставих за края ръчно изработения декупаж с ирис на бутилка от домакинята ми Живка. А Иван е налял вътре ракийка. Най-големият подарък е да се видим, да се набъбрим и насмеем и е истина, че беше пълна изненада за мен. Много, много ви благодаря, момичета! :gush: :tzeluvka: :liubov:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7671
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2239 пъти
Получил благодарност: 1247 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от pepelqshka71 »

Мери, благодаря за прекрасния репортаж. Благодаря, че сподели с нас последния си за годината имен ден. Благодаря, че ни зареди токова положително и ни даде токлова емоции. Благодаря за огромните на брой подаръци, които ни направи :tzeluvka:
И Най-специално благодаря за Най-прекрасния от всички подаръци :sheart: ОБИЧАМЕ ТЕ!!!
Мария Николова написа: Изображение
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от Titi »

Ех, че сте ми хубави и весели, и позитивни :dovolen:
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1031 пъти
Получил благодарност: 2435 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от Мария Николова »

ВиКЛ значи Видин,Козлодуй и Лом.
Моля тук да се разпишат всички нови форумни другарчета и старите муцуни от Видин,Козлодуй и Лом.

В сряда 15 август за мен ще е трагедия, ако се окаже, че едно другарче остава пренебрегнато. :cry:
За да бъде пак така хубаво, както последния път, трябва всички да ви имам на ХН (хартиен носител) с ник и малко име.
Вили ще знае кой може, кой не може да дойде - това си е отделно.
За мен е важен ХН. :D
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от clock »

:lol: Как може досега да не видя тази тема! :lol: :lol: Давате ми домашно да я прочета през следващото денонощие :D

Мария, ето ме! Пепеляш днес ми се обади и ме зарадва, че ще си имаме скъпи гости :liubov2: От зимата се говори това идване и наистина вече нямам търпение! :ieeee: :ieeee: :ieeee:
За ХН ето данните :lol: clock - Лилия
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7671
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2239 пъти
Получил благодарност: 1247 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от pepelqshka71 »

Бърз отчет. Вчера се чух с всички от Козлодуй и всички потвърдиха че ще дойдат. Звездичка и тя ще дойде. Като се добера до компютъра ще дам подробности.
Мери, с твоите хора се разбрахме, а Сашко е сладур- неговите имена са като на моя син(чак не повярвах) :ieeemyzh: Запазих им места в къща за гости Зора- 80лв за двете нощувки.
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1031 пъти
Получил благодарност: 2435 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от Мария Николова »

Благодаря ти, Лили! :ieeee: :ieeemyzh: :ieeee:
Вече ми се изясни цветното настроение, с които облъхваш поръчката за лилиуми! :angelche: :ieeee: :tzvetoman:

Вили, браво на тебе, фурийо!!! :sbear: Благодаря ти, че си ангажирала стаята! :gush:
Сашо и Анелия са големи сладури! Миналата година бях с фотото между китките и той се спря на лафче. Добре, че го щракнах тогава, та го имам на кадро както приказва. Пише, че е било 30 април към обед.

Изображение

Нямам снимка на Анелия, защото обикновено, като наближи да се прибира, вече съм приготвила букет да си носи за вазата, и съм без фото в ръката. Тя е братова внучка на моя съученичка с неистово къдрава коса и й викахме Рошавото Данче. :lol: Племеницата й, нашата Анелия, е с още по-кръдава коса. :lol: :lol: :lol:
Постоянно са на язовир Жребчево да ловят риба и там я раздават - не ядят, знаят, че и аз не ям.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7671
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2239 пъти
Получил благодарност: 1247 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от pepelqshka71 »

Прибрах се :swhew: . Да мине и другата седмица и :stiskam: :stiskam: :stiskam: да ме пуснат отпуска.
Такаааа... Днес ми звънна Влади(vladislava78). Много приятно ме изненада с желанието си да присъства на нашата среща. Владии :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka: . Много, много ще се радвам да се видим отново. Другата седмица ще уточним всичко. Добре си ни дошла :gush:

Мери, а Сашко верно е сладур. Даже на глас го докарва още по-млад :daaa: Чакам с нетърпение да дойде 14 август :ieeee: :ieeee: :ieeee:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1031 пъти
Получил благодарност: 2435 пъти

Re: Среща ВиКЛ

Мнение от Мария Николова »

Чудесно е, че Влади и НМ ще дойдат! :ieeee: :ieeee: :ieeee: Те два пъти са минавали през Н.З. да се видим. :mrgreen: Втория път ми донесоха
от Благоевград армаган от Маги - един камък, който много бях харесала в градината й. :lol: :lol: :lol: Много са навити :daaa: и кръстосват страната. :angelche:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”