Двора на Тили

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 816 пъти
Получил благодарност: 1732 пъти

Re: Двора на Тили

Мнение от Мария Николова »

Изображение
Тили, толкова прекрасни кътчета в градината ти примамват с багри и омайват с аромати! :liubov2: :ssvirka: :slove:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
iv.tarlen
Баш кафе майстор
Мнения: 2384
Регистриран на: Юни 7, '16, 16:45
Местоположение: Казанлък

Re: Двора на Тили

Мнение от iv.tarlen »

Тили, голям творец си!Много красиво и тези съчетания на цветове, абе гот си е отвсякъде.Поздрави и прегръдки!
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10086
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 347 пъти
Получил благодарност: 918 пъти

Re: Двора на Тили

Мнение от МГХ »

Ох ,че красиво тук.Минах да погледна и се очаровах. Поздравления!
Deleted User 5091

Re: Двора на Тили

Мнение от Deleted User 5091 »

Тили, много красиво!!! Снимката с хортензиите и юниперуса е невероятна! Прекрасни съчетания :tzvetentze:
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Двора на Тили

Мнение от Еличка »

Изображение

Пак се връщам при теб, Тили. Това е безкрайно красиво!!!
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Ава_и_мама
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1051
Регистриран на: Яну 23, '17, 20:26
Местоположение: гр. София

Re: Двора на Тили

Мнение от Ава_и_мама »

:tzeluvka: :tzvetentze: tili, привет! :tzeluvka: :tzvetentze:
Преди няколко дни с iv.tarlen си говорехме колко много ни липсваш!
Видях те, че си поръчваш луковици и реших да те поздравя!
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Двора на Тили

Мнение от dar »

Присъединявам се към Ава и мама! Всеки път като си видя хортензиите се сещам за теб. Надявам се всичко да е наред! :tzvetentze:
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: Двора на Тили

Мнение от tili »

АваМаме, Даре, трогвате ме, мили момичета! Ядоса ме Форумът, че затрива снимки и воденето на този дневник става безполезно. И да, липсвахте ми, та започнах да влизам сега по-често. И налетях право на луковиците, естествено :) Както се бях зарекла, че ще мина само на нарциси, че ми писна да се занимавам със сади го - вади го, та напоръчах скромно стотина лаленца. :lol:
Изкарах аз и една тъпа депресия заради наивната си душа, но уроците са научени, ножиците наточени и смъртоносния коктейл бълбука в пръскачката. Всичко е наред!
Надявам се и у вашите домове, градини и семейства всичко да е наред! Обичам ви, сладури :gush:

Изображение
Аватар
Margaritenia
Баш кафе майстор
Мнения: 2774
Регистриран на: Апр 7, '15, 18:24
Дал благодарност: 6 пъти
Получил благодарност: 28 пъти

Re: Двора на Тили

Мнение от Margaritenia »

Лили, привет и от мен! Много е хубаво, че се появи :tzeluvka:
Изглеждаш чудесно на снимката и вярвам, че и така се чувстваш!
Не ни ги затрива форума снимките, ами сайтовете/ платформите, които ги хостват. И аз много се ядосвах в началото като photobucket реши, че ще събира по 400 долара абонамент за хостване на снимки и всичко от темата ми изчезна, но ето че се промениха нещата и се появиха отново снимките ми, макар й с банер на сайта:))))))

Не забравяй, че сме любопитни да видим и красивата ти артистична градина! :tzvetentze:
All gardeners know better than other gardeners.
Chinese proverb
Изображение
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: Двора на Тили

Мнение от tili »

Милва, Господ теб те милва, слънчево момиче :tzvetoman: Радвам се да те видя! Сега съм нагласила всички снимки в Гугъл и в компа за по-сигурно. Иначе е тъпо да четеш коментари на мили съфорумци назад в годините и да няма снимка :( Ще поснимам малко днес и ще пусна нещо. Много трудно тръгна този сезон, чудя се розите ми дали ще цъфнат по Петровден :lol: Едни мини, мини пъпчици, листата набръчкани от студ и така се борим, доколкото можем.
Сега ще посетя вълшебната ти градина :gush:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”