Kaira

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Kaira
Чист кофеин
Мнения: 5041
Регистриран на: Авг 26, '15, 14:39
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Kaira

Мнение от Kaira »

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Kaira
Чист кофеин
Мнения: 5041
Регистриран на: Авг 26, '15, 14:39
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Kaira

Мнение от Kaira »

Изображение
Аватар
gabi123
Кафе машина
Мнения: 3943
Регистриран на: Юни 26, '11, 11:30
Дал благодарност: 40 пъти
Получил благодарност: 56 пъти

Re: Kaira

Мнение от gabi123 »

Кали ,тук винаги съм така :shock: :shock: :potekoha: :potekoha: ,прекрасно е :tzeluvka:
Благодаря ти за тази прелест :sheart:

Изображение
Аватар
маргото
Наркоман
Мнения: 10915
Регистриран на: Окт 24, '15, 22:43
Местоположение: Бяла Слатина
Дал благодарност: 170 пъти
Получил благодарност: 1322 пъти

Re: Kaira

Мнение от маргото »

Цветно изобилие е при теб, Кайра! :ieeee: :potekoha: Благодаря, :sheart: че споделяш тази красота! :tzvetentze: :dovolen:
Много труд и прекрасен резултат! :sclap: Продължавай да ни радваш, прекрасно ееее! :slove: :skiss:
Аватар
Неделя
Кафевар/ка/
Мнения: 880
Регистриран на: Сеп 9, '16, 13:41
Местоположение: Стара Загора
Дал благодарност: 62 пъти
Получил благодарност: 69 пъти

Re: Kaira

Мнение от Неделя »

Благодаря ти, Киара за вниманието!
Благодаря за поздрава с Novalis, с него се борих мналата година да го захвана от резник, не успях. Но...слведва продължение :D :stiskam:
А клематисите ти, клематисисте ти......Леле... :potekoha: :potekoha: :potekoha:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: Kaira

Мнение от Гео, граф »

Кайра, ошашавих се при теб, момиче :o :shock: ! Разкошни растения си отгледала :nod: !

Моля те, обясни ми какво им правиш на клематисите, та са така отрупани в цветове? При мен само Дивчо Меркин бурно и безотказно расте и цъфти. Взех си от Братаница някакъв бял (не му помня името, но не е витицела), първата му работа като го засадих, беше да изсъхне, после покара едно клонче - хилавко такова, към 60-70 см. Не се надявам да видя цвят, но поне да оцелее :stiskam: . Дано догодина има раздвижване, в противен случай ще се откажа и от клематиси :scry: :ufff:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1034 пъти
Получил благодарност: 2442 пъти

Re: Kaira

Мнение от Мария Николова »

Изображение
Уникална, единствена и неповторима снимка!!! :lol: :potekoha: :ieeee: :ieeee:
Сякаш две деца в столче са седнали едно в друго. :dovolen: :liubov2:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Kaira
Чист кофеин
Мнения: 5041
Регистриран на: Авг 26, '15, 14:39
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Kaira

Мнение от Kaira »

Гео, граф написа: Юни 12, '18, 11:41 Кайра, ошашавих се при теб, момиче :o :shock: ! Разкошни растения си отгледала :nod: !

Моля те, обясни ми какво им правиш на клематисите, та са така отрупани в цветове? При мен само Дивчо Меркин бурно и безотказно расте и цъфти. Взех си от Братаница някакъв бял (не му помня името, но не е витицела), първата му работа като го засадих, беше да изсъхне, после покара едно клонче - хилавко такова, към 60-70 см. Не се надявам да видя цвят, но поне да оцелее :stiskam: . Дано догодина има раздвижване, в противен случай ще се откажа и от клематиси :scry: :ufff:
Гео, благодаря ти и не се отказвай мила! С клематисите трябва да имаш търпение. Първата година са по-хилави и боледуват.
Ако искаш да има обилен цъфтеж вземи си клематиси от трета група едроцветни и витицели( Blue Angel, Comtesse de Bouchaud,
Etoile Violette, Hagley Hybrid, Madame Julia Correvon, Marmori, Polish Spirit, Star of India, Tie Dye, Venosa Violacea, Ville de Lyon или
Warszawska Nike). Всички тези изброени съм показала на снимки в темата и са се доказали, но на третата година, след като
са свикнали на постоянното си място. През годините да съм ги торила, най-много два пъти, не помня за трети.
Тази година с нищо не съм торила, но късна есен когато ги зазимявам ги затрупвам около корена с универсална торопочвена смес
купена от магазина, така обогатявам всяка година почвата около тях. Също е важно да се спазва подрязването по групи.
Желая ти успех с отглеждането на тази красива лиана! :tzvetentze:
Изображение
Kaira
Чист кофеин
Мнения: 5041
Регистриран на: Авг 26, '15, 14:39
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Kaira

Мнение от Kaira »

Благодаря ви, мили момичета от сърце за хубавите думи и пожелания! :tzeluvka: :liubov: :tzvetentze: :tzvetentze: :tzvetentze: :tzvetentze: :tzvetentze:
Изображение
Kaira
Чист кофеин
Мнения: 5041
Регистриран на: Авг 26, '15, 14:39
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Kaira

Мнение от Kaira »

Малко други цветенца от градинката :tzvetentze:
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”