2018 - срещи по форумни градини

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5583
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1644 пъти
Получил благодарност: 1793 пъти

Re: 2018 - срещи по форумни градини

Мнение от Тутти »

Благодаря, момичета, за цялата енергия и позитивизъм, който донесохте с вас. За мен вашето посещение беше като релакс. Розите бяха се наперили, за да ви посрещнат, защото знаят, че ще им се радват разбиращи ги души.
Заслугата за добрия им вид е на форумната опитност, която всички са споделяли в годините в разните теми. Отначало четеш, става ти в повече, почваш по диагонал, после виждаш проблема, сещаш се, че си чел за него във форума, хайде търсачката или питаш, после проблема е решен, и вече всичко е ясно - като някой си е дал труда да сподели собствения си опит в отглеждането на розите, и ако ще гледаш рози, седни и прочети, за да дадеш необходимото на тези прекрасни растения, за лична радост и на приятелите си. Така съм постъпвала и аз, затова може би нещата изглеждат добре.
Благодаря ви за всичко. На всички.
Сега кроя планове за градината на libra, пак задачи цял куп, но ще се пробвам да намеря начин да видя една от градините - еталон, заради които изобщо започнах да отглеждам рози. Там знам, че ще видя хармония от прекрасни дом, градина, домакини и кучета, какво да иска повече човек?
libra
Наркоман
Мнения: 11640
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 86 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: 2018 - срещи по форумни градини

Мнение от libra »

Тути,много ще се радвам да успееш,защото всяка година се калесваме,но все не се случва.
Иначе,суперлативите ти са прекалени,има много неща за "против уроки".Първо не съм във форма да плевя като откачена,второ -не всички замисли в реалността стават перфектни.И трето-най-важно -ако преди 6-7 години някои градини и рози правеха впечатление ,сега има много , най-различни и по своему уникални градини.И вече розите не са,каквото бабите ни са садили преди 40 години,а най-най-доброто,което съществува в света.Изучихме се много.А в началото беше Дал.Но и някак си ,се бяхме събрали доста с такива потребности и всичко стана като цунами от голямата положителна цветна енергия.
Тук си попивам сълзите от умиление /нямаме такава иконка/.
А ,и освен рози ,имаме и цветя и борчета /освен туя смарагд/.Ся,да не се обиди някой на борчетата-онзи ден обяснявах ,че там ми е спряло развитието.
Аватар
Asarina
Кафе машина
Мнения: 3940
Регистриран на: Мар 31, '13, 16:23
Местоположение: София - Лобош
Дал благодарност: 2 пъти

Re: 2018 - срещи по форумни градини

Мнение от Asarina »

Либре, до неделя! :gush:
gospodinov

Re: 2018 - срещи по форумни градини

Мнение от gospodinov »

Тутти........разкошна градина......нямам думи......
Баланс, разнообразие от цветове и красота, простор.......от всички хубаво по-много.
Твоята градина е еталон за мен :tzvetentze: :tzvetentze:
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5583
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1644 пъти
Получил благодарност: 1793 пъти

Re: 2018 - срещи по форумни градини

Мнение от Тутти »

Либре, ура, намерих как да дойда и аз утре с едни приятели, макар и за кратко.Те имат колега с вила там някъде и ще се отбием за един поглед. Приятелите ми се казват Ели и Иван. :lol:
Gospodinov, благодаря за хубавите думи. Радвам се, че точно ти си я харесал, имам респект към твоите градинарски умения.
libra
Наркоман
Мнения: 11640
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 86 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: 2018 - срещи по форумни градини

Мнение от libra »

Няма случайни работи!
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5583
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1644 пъти
Получил благодарност: 1793 пъти

Re: 2018 - срещи по форумни градини

Мнение от Тутти »

Градината на Libra, :potekoha: :potekoha: :potekoha:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Последно промяна от Тутти на Юни 3, '18, 16:07, променено общо 1 път.
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5583
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1644 пъти
Получил благодарност: 1793 пъти

Re: 2018 - срещи по форумни градини

Мнение от Тутти »

:potekoha: :potekoha: :potekoha:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5583
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1644 пъти
Получил благодарност: 1793 пъти

Re: 2018 - срещи по форумни градини

Мнение от Тутти »

Още :potekoha: :potekoha: :potekoha:

Изображение

Изображение

Изображение

Знам си, че дни наред ще ходя като в медитация. Цвят, аромат, гледки, рози, рози, рози.... Всичко на едно място, заедно с мили хора, хубава къща и добри кучета.
Голяма мечта ми беше да видя наживо градината на Linra, няколко години вече все се каня. Сега нямам думи да опиша колко великолепие видях, какви багри, какъв кристален въздух, планината, усмивките на домакините и гостите, розите, розите, розите...
Знам, че винаги ще припадам по рози, а там си ходих полуприпаднала, в пълен райски мир, невероятно. А си мислех, че по снимки познавам тази градина. Друго е да видиш и да пипнеш. Всички рози са уникални. На тези снимки съм показала някои розови храсти, които замата libra не е показвала, но повярвайте ми, всичко в тази градина е прекрасно.
Влюбена си тръгнах, благодаря на Libra и НМ за чудесното преживяване. Момичетата ще показват още снимки.
libra
Наркоман
Мнения: 11640
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 86 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: 2018 - срещи по форумни градини

Мнение от libra »

Тути,колко красиви снимки си направила ! Благодаря ти и друг път за повече !Не признавам такива кратки прелитания.
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”