Добре заварили!

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Добре заварили!

Мнение от dar »

Златни ръце, имаш Еличка!
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

:liubov: :tzvetentze:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4385
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2091 пъти
Получил благодарност: 693 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Emilly1212 »

Много е хубаво, Еличка! :tzeluvka: Харесва ми всичко, което правиш! Поздравления за твоите златни ръчички! :liubov:
Котаците и при мен тъпчат, и аз слагах пръчки, които пък ме дразнят и ги махнах. Сега съм се примирила с отъпкани листа на кандилки, кампанула и хемерокалиси на любимото им място за спане.
Котачето ти на дървото е страхотно!
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

След дъжд винаги е магично. Въпреки, че не искам да показвам панорами с грозното лозе....
Изображение
Изображение
Изображение
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Даже и рози имам ;)
Изображение
Изображение
Изображение
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Брезичката, засадена миналата пролет, вече ще побелее :liubov: . А зад нея са любимата ми салвия и една трева, която е от ливадата (местна), но е разхвърляна навсякъде и я обичам истински.
Изображение
Изображение
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

И накрая малко цъфки и маца Гери :ovtza:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4385
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2091 пъти
Получил благодарност: 693 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Emilly1212 »

Наистина е магично след дъжд, Еличка! :tzeluvka: А тази първа снимка е чудесна! Аз грозно лозе никъде не видях! И брезичката е много красива, и всичко нацъфтяло. Маца е красавица, хубаво местенце си има. :nod:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
vanina_g
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1465
Регистриран на: Апр 5, '16, 09:03
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 21 пъти
Получил благодарност: 9 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от vanina_g »

Еличка, тревата (местната) е разкошна! :potekoha: А за салвията специално ще те разпитвам като му дойде времето :daaa:
А и всичко останало е много красиво! За маца Гери да не говорим - страхотна сладурана :tzvetentze:
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Ноел писа скоро, че като започнала да публикува във форума, все ѝ се струвало, че похвалена е леко неистински и трябва да започне отначало. Никога не съм се чувствала така тук.... Ноелче, различно е отстрани, нали? Когато отида при приятел, винаги търся хубавото, радвам се на всичко и ми харесват дори и бурени (и колци на лозе :hihihi:) .
Еми, Ванинче! Добре сте ми дошли! :gush:
Ако искате от дивата салвия или неизвестната трева, пишете на ЛС адреси! :gush:
П. П. Гери не си я давам, хихихихиииии!
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”