Градинката на Нели

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
Polin
Кафе машина
Мнения: 4445
Регистриран на: Ное 15, '15, 20:55
Местоположение: гр.Летница,обл.Ловеч
Дал благодарност: 2171 пъти
Получил благодарност: 1006 пъти

Re: Градинката на Нели

Мнение от Polin »

Нели, голяма красота си сътворила... :ieeee: :tzeluvka:
Алстромерията от кога е в градината :hmmm:
Чувала съм, че само обикновената розова не мръзне, а така ги обичам :liubov:
hosta127
Кафевар/ка/
Мнения: 797
Регистриран на: Мар 31, '17, 21:50

Re: Градинката на Нели

Мнение от hosta127 »

Polin написа: Апр 29, '18, 07:24
Алстромерията от кога е в градината :hmmm:
Чувала съм, че само обикновената розова не мръзне, а така ги обичам :liubov:
от един месец миличка ,но беще пожълтяла и едвам сега се съвзе, но днеска видях че офлювиите са и опоскали листата :cry:
libra
Наркоман
Мнения: 11642
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 90 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Градинката на Нели

Мнение от libra »

Ти съвсем ме шашардиса,че и от теб съм искала ириси!Нооо,пу,пу,не съм аз ,далеч съм от теб.Ирисите ти са много хубави!
hosta127
Кафевар/ка/
Мнения: 797
Регистриран на: Мар 31, '17, 21:50

Re: Градинката на Нели

Мнение от hosta127 »

libra написа: Апр 29, '18, 11:45 Ти съвсем ме шашардиса,че и от теб съм искала ириси!Нооо,пу,пу,не съм аз ,далеч съм от теб.Ирисите ти са много хубави!
значи е Лилето дето не го знам кое е , живеело в Поморие и каза че ще мине някой ден , извинявай за грешката :gush: сега чакам още по хубаваи ириси ,тези ми са от селото на майка ми от преди повече от 50 години ги отглеждаме ,но са само лилави сега си поръчах от хибридните дано не ме разочароват щото при мене няма глезотийки като тор мода и прохладна сянка , жестоки приподни условия ,а моите ириси са катил марка :P нямат претенции към нищо даже и в асвалта растат :o имам един паркиг който е отрязан за да строят кооперация и са направили дупка и е много стръмно надолу около метър и половина и една кола падна която я бяха паркирали там , но аз засадих на асвалта ириси три реда и стана нещо като ограда за колите да не падат :mrgreen:
libra
Наркоман
Мнения: 11642
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 90 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Градинката на Нели

Мнение от libra »

Мога да ти изпратя други селски ириси ,към 3-4 вида,които няма да са съблазнителни за крадене,а те са си много готини -размножават се много добре и да изчезне нещо,не е болка за умирачка.Само казваш.Юни -юли -изпращам.Имам и други цъфки ,които ще се радвам да цъфтят в такива градини.
hosta127
Кафевар/ка/
Мнения: 797
Регистриран на: Мар 31, '17, 21:50

Re: Градинката на Нели

Мнение от hosta127 »

libra написа: Апр 29, '18, 17:10 Мога да ти изпратя други селски ириси ,към 3-4 вида,които няма да са съблазнителни за крадене,а те са си много готини -размножават се много добре и да изчезне нещо,не е болка за умирачка.Само казваш.Юни -юли -изпращам.Имам и други цъфки ,които ще се радвам да цъфтят в такива градини.
благодаря ти libra, много ще се радвам да имам нещо от тебе, като дойде Юни -, юли, да сме живи - да сме здрави ще ти пиша да ми пратиш, аз живея в такава реалност ,че всеки ден ми е като неочаквано събитие, нямам представа какво ще ми се случи утре, винаги съм в изненади , къде приятни -но повече неприятни ....но още сега ти благодаря предварително ,за любезното ти отношение, все едно вече си ми ги дала Нали казват ,че само мисълта е достатъчна , тя е нещо реално ,а материята е сгъстена…мисъл!
libra
Наркоман
Мнения: 11642
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 90 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Градинката на Нели

Мнение от libra »

Започвам да правя списък. :dovolen:
hosta127
Кафевар/ка/
Мнения: 797
Регистриран на: Мар 31, '17, 21:50

Re: Градинката на Нели

Мнение от hosta127 »

Изображение

Изображение
hosta127
Кафевар/ка/
Мнения: 797
Регистриран на: Мар 31, '17, 21:50

Re: Градинката на Нели

Мнение от hosta127 »

Изображение

Изображение
hosta127
Кафевар/ка/
Мнения: 797
Регистриран на: Мар 31, '17, 21:50

Re: Градинката на Нели

Мнение от hosta127 »

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”