За форума - отново...

Правилата за този форум.
Аватар
al.yank
Кафе машина
Мнения: 3786
Регистриран на: Ное 27, '09, 23:24
Местоположение: Варна

Re: За форума - отново...

Мнение от al.yank »

Ама верно осираме всяка тема :hmmmmmm:
Наистина ли има такива"моля другарко",дето задкулисно се жалват :shock: не е за вярване...
Истината рядко е чиста и никога проста!
http://bonko.snimka.bg/hobby/moite-cvetya.30518
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11805
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 185 пъти
Обратна връзка:

Re: За форума - отново...

Мнение от johnstalker »

al.yank написа:Ама верно осираме всяка тема :hmmmmmm:
Наистина ли има такива"моля другарко",дето задкулисно се жалват :shock: не е за вярване...
Равик точно тЕх има пред вид. :daaa:
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: За форума - отново...

Мнение от lila »

al.yank написа:Ама верно осираме всяка тема :hmmmmmm:
Ти си един Пешо Тихолов с пола :hihihi: :hihihi: :hihihi: :hihihi:
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: За форума - отново...

Мнение от Titi »

lila написа:
al.yank написа:Ама верно осираме всяка тема :hmmmmmm:
Ти си един Пешо Тихолов с пола :hihihi: :hihihi: :hihihi: :hihihi:
Че какво точно му е лошото на Пешо Тихолов, пък бил той с пола или без, та да става нарицателно?
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: За форума - отново...

Мнение от Satori »

al.yank написа: Наистина ли има такива"моля другарко",дето задкулисно се жалват :shock: не е за вярване...

Защо да не е за вярване - то си е нормално, в човешката природа е :mrgreen: Винаги, ама винаги е имало такива. Т.е. доколкото на мен ми се простира опитът. /За този форум не зная, но бих се изненадала, ако го няма това явление. :mrgreen: А и не е важно задкулисието, а предкулисието, според мен. Задкулисието е за дребнавото и любопитното от нашата същност. Имаме и по-добре страни :dovolen: /
Аватар
ptiholov
Кафе машина
Мнения: 3594
Регистриран на: Ное 29, '09, 22:18
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 15 пъти
Получил благодарност: 595 пъти

Re: За форума - отново...

Мнение от ptiholov »

Titi написа: Че какво точно му е лошото на Пешо Тихолов, пък бил той с пола или без, та да става нарицателно?
Тити,и аз не успях да разбера защо? :hmmm:
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: За форума - отново...

Мнение от Satori »

ptiholov написа:
Titi написа: Че какво точно му е лошото на Пешо Тихолов, пък бил той с пола или без, та да става нарицателно?
Тити,и аз не успях да разбера защо? :hmmm:

Чакайте, чакайте. Аз зацепих. Всъщност нищо лошо не са искали да кажат за Пешо, просто той веднъж се беше възмутил по подобен начин. :dovolen:
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: За форума - отново...

Мнение от ravik »

Тази тема беше за размисъл - да спрете и да помислите, само това. Даже мислех да я заключа за без коментари. А не да продължим да се сочим с пръст.
И не, не ми е омръзнало да се занимавам с обидени. Но някак си е нормално да има такива от време на време. Не всеки ден. Не е нормално всеки ден да има заяжданици из форума. Не е нормално народът да се е разделил на групи и групички, в които този не харесва онзи, третият намига на четвъртия, четвъртият и петият плюят шестия, който пък въобще не знае, ама злослови за седмия и така нататък. Не ви ли омръзва. Щото на мен ми омръзна. Събрахме се, за да няма интриги, уж, нали? Някой друг беше виновен. Сега защо има интриги? Нали не бяхме ние виновни?
Просто спрете и помислете. Ей, това се иска. И малко толерантност. Поне малко.
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: За форума - отново...

Мнение от calico »

Равик, съжалявам че някой или нещо ти е преляло чашата. Още повече ти съчувствам, щото имаш нелеката задача нещата да вървят нормално без да се намесваш.
Толерантността не е просто нещо, тя е най-сложното нещо, уви. Тя не е само да си мислим че сме широко скроени и приемаме всичко, а и на практика когато ни засърби под езика и когато егото вземе да ни ръчка да се изявяваме и отличаваме, тогава да можем да се поставим истински на мястото на другия, така истински все едно сме ние си.

и всъщност нещата са още по-прости: Не прави на другите това което не искаш да правят на тебе. само това е достатъчно.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Снежи
Кана кафе
Мнения: 659
Регистриран на: Дек 3, '09, 10:20
Местоположение: Wuppertal, Germany

Re: За форума - отново...

Мнение от Снежи »

Аз рядко взимам отношение по подобни въпроси ,но сега смятам да се поизкажа ..... :nod:
Нека наистина се замислим над думите на Равик ...просто всеки да се опита да ги осмисли ,а не да реагира на тях...
Да ,толерантността е нещо ,което не всеки притежава ,или по-скоро не в еднакви количества ,а и така трябва да бъде ,иначе щеше да е много скучно .Радвам се и ми е много приятно ,когато отворя някоя тема и съвсем ненадейно попадна на някой весел спам...да се усмихваш е нещо наистина вълшебно!
Майка Тереза и никой друг............
От какво не можеш да избягаш - от проблемите. :liubov2:
Най-първата необходимост - общуването. :liubov:
Прави така, че всеки, който дойде при теб, когато си тръгва да се чувства по-добре и да е по-щастлив. Ако твърде много съдиш хората, няма да ти остане време да ги обичаш.http://picasaweb.google.com/home" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Правила”