За Ангел Славов -mugofrodo-с ОБИЧ!

Публикувай отговор
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5590
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1662 пъти
Получил благодарност: 1827 пъти

Re: За Ангел Славов -mugofrodo-с ОБИЧ!

Мнение от Тутти »

Ачо, почивай в мир...
Аз не участвах в тази поръчка, но като новозапленена от иглолистните, я поглеждах понякога. Радвам ви се, организатори и участници. А растенията, които сте показали са невероятни. Красота, пак се връщам за да ги видя.
Аватар
Margaritenia
Баш кафе майстор
Мнения: 2774
Регистриран на: Апр 7, '15, 18:24
Дал благодарност: 6 пъти
Получил благодарност: 29 пъти

Re: За Ангел Славов -mugofrodo-с ОБИЧ!

Мнение от Margaritenia »

Момичета мили,

моите Хермански иглолистни всичките са насадени. Обещават да са качествени растения. Корените им изглеждаха много добре:)))
За мен беше истинско удоволствие тази поръчка и съм щастлива от избора си. Не съм щастлива единствено от цените на г-н Херман, но то качеството си струва скъпо навсякъде по света:))))))))))))
незабравка написа: Апр 2, '18, 19:34 И сега пак гледам като заек в люцерна снимката на Марги-изпратила съм и по-голямото кедърче на Алексче .То наистина съм се роботизирала напоследък ,ма чак пък толкова. 8-)
Поднасям ви извинения момичета ! :tzvetentze: Ще оправим нещата ! :daaa:
Незабравче, чухме се с Алексче и се разбрахме, че размяна няма да има, понеже кедърчето е вече засадено. Аз ще й възстановя платените в повече парички за таралежа, като те моля да ми пишеш на лични каква е разликата в цена, транспорт и т.н.:)))
Алексче, безкрайни благодарности за всичко още веднъж! :tzeluvka:

А сега...сега остава да чакаме тези приказни герои в нашите градини да растат и да ни радват, както само те умеят!:))))) :tzvetentze:
All gardeners know better than other gardeners.
Chinese proverb
Изображение
alexalex12
Кафевар/ка/
Мнения: 721
Регистриран на: Май 8, '13, 13:33
Дал благодарност: 1 път

Re: За Ангел Славов -mugofrodo-с ОБИЧ!

Мнение от alexalex12 »

Спомняте ли си какво казах- размера на кедърчетата спрямо размера на градините !
В случая растенията си избраха градините! :lol:
Момичета :liubov:
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: За Ангел Славов -mugofrodo-с ОБИЧ!

Мнение от dar »

Ачо, почивай в мир.
Прекрасни растения ще си поръчали. Да ви радват и да красят градините ви :gush:
незабравка

Re: За Ангел Славов -mugofrodo-с ОБИЧ!

Мнение от незабравка »

Margaritenia написа: Апр 2, '18, 21:28 Момичета мили,

моите Хермански иглолистни всичките са насадени. Обещават да са качествени растения. Корените им изглеждаха много добре:)))
За мен беше истинско удоволствие тази поръчка и съм щастлива от избора си. Не съм щастлива единствено от цените на г-н Херман, но то качеството си струва скъпо навсякъде по света:))))))))))))
незабравка написа: Апр 2, '18, 19:34 И сега пак гледам като заек в люцерна снимката на Марги-изпратила съм и по-голямото кедърче на Алексче .То наистина съм се роботизирала напоследък ,ма чак пък толкова. 8-)
Поднасям ви извинения момичета ! :tzvetentze: Ще оправим нещата ! :daaa:
Незабравче, чухме се с Алексче и се разбрахме, че размяна няма да има, понеже кедърчето е вече засадено. Аз ще й възстановя платените в повече парички за таралежа, като те моля да ми пишеш на лични каква е разликата в цена, транспорт и т.н.:)))
Алексче, безкрайни благодарности за всичко още веднъж! :tzeluvka:

А сега...сега остава да чакаме тези приказни герои в нашите градини да растат и да ни радват, както само те умеят!:))))) :tzvetentze:
Добре тогава,малкия сладур отива при Алекс.
Цените са соленички наистина,понеже растенията са предимно колекционерски и ги гледат малко хора в Холандия,на другите не им се занимава.Ние с Ангел сме изръшкали много полски сайтове в търсене на по-ниски цени,обаче намираме в единия край на Полша едно ,в другия край второ,третия разсадник някакъв съмнителен,не отговаря на кореспонденция,няма всичко интересно като миниатюрки на едно място.
незабравка

Re: За Ангел Славов -mugofrodo-с ОБИЧ!

Мнение от незабравка »

Днес съм изпратила растенията на всички останали участници в поръчката.
Желая ви Светли Великденски празници момичета и момчета! :tzvetentze:
elmaz
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1885
Регистриран на: Юни 19, '14, 16:03
Дал благодарност: 8 пъти
Получил благодарност: 3 пъти

Re: За Ангел Славов -mugofrodo-с ОБИЧ!

Мнение от elmaz »

Получих си бодливковците :dovolen:
Прекрасни са!
Голямо благодаря! :tzvetentze:
"Благодаря ти Боже за поръчките" Tanet
chara
Кафе с мляко
Мнения: 247
Регистриран на: Май 4, '16, 18:42
Местоположение: София
Дал благодарност: 3 пъти

Re: За Ангел Славов -mugofrodo-с ОБИЧ!

Мнение от chara »

elmaz написа: Апр 3, '18, 20:35 Получих си бодливковците :dovolen:
Прекрасни са!
Голямо благодаря! :tzvetentze:
И от мен :daaa:
Хубави празнични дни на всички :tzvetentze:
Аватар
evelin_pas
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1816
Регистриран на: Сеп 18, '14, 13:10

Re: За Ангел Славов -mugofrodo-с ОБИЧ!

Мнение от evelin_pas »

И аз си получих поръчката.

Незабравче, благодаря за всичко :tzeluvka:
Струва ми се обаче, че имаш един малък пропуск в твоя вреда ;) и предлагам да го отстраним ... имаш ЛС.

ПП Весели празници на всички! :tzvetentze:
Аватар
ToBo
Чист кофеин
Мнения: 7642
Регистриран на: Апр 21, '12, 20:41
Местоположение: София

Re: За Ангел Славов -mugofrodo-с ОБИЧ!

Мнение от ToBo »

И аз получих :ieeemyzh: Забравих да снимам, но ще се поправя. Ниско растение (защото го сравнявам със старото ми, дето вече е колкото мен), но с много добри корени и корона и очаквам да дръпне прекрасно.
При мен е и лариксът на Алекс12 :!: Звънях по телефона, но не вдига. Ще се видим тия дни да си го предадем :D
Никога не е късно да засадиш клематис...
Публикувай отговор

Обратно към “Иглолистни дървета и храсти”