Обща среща в Пловдив!

Публикувай отговор
Аватар
Снежи
Кана кафе
Мнения: 659
Регистриран на: Дек 3, '09, 10:20
Местоположение: Wuppertal, Germany

Re: Обща среща в Пловдив!

Мнение от Снежи »

Аз да си кажа първо ,че не знам къде да питам и за това реших тук ... :nod:
Хайде сега пловдивчани да ми дадат съвет - искам ЙОГА в Пловдив ,ама къде се пита в задачата :hmmm: :hmmm: :hmmm: Някой ,ако има инфо ,моляяяяя да го сподели :dovolen: :dovolen: :dovolen:
Прави така, че всеки, който дойде при теб, когато си тръгва да се чувства по-добре и да е по-щастлив. Ако твърде много съдиш хората, няма да ти остане време да ги обичаш.http://picasaweb.google.com/home" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
ZAPLESKA
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1360
Регистриран на: Май 2, '10, 18:53
Местоположение: до Пловдив
Обратна връзка:

Re: Обща среща в Пловдив!

Мнение от ZAPLESKA »

има на васил априлов, в тракия, до сточна гара и на още няколко места, според къде ти е удобно ... има брошурки в магазинчетата за здравословно хранене и в списание "програмата", обичайно са от 19-19.30 /като за след работа/ два пъти седмично
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
Снежи
Кана кафе
Мнения: 659
Регистриран на: Дек 3, '09, 10:20
Местоположение: Wuppertal, Germany

Re: Обща среща в Пловдив!

Мнение от Снежи »

Заплеска,благодаря ти много :liubov: за инфото , както всяко нещо и тук на първо място е начина на преподаване , идеята по-скоро беше да ми се препоръча къде да отида,все пак съм Псолютно начинаеща :hmmm: :hmmm: :hmmm:
Прави така, че всеки, който дойде при теб, когато си тръгва да се чувства по-добре и да е по-щастлив. Ако твърде много съдиш хората, няма да ти остане време да ги обичаш.http://picasaweb.google.com/home" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
nikolica
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1036
Регистриран на: Дек 1, '09, 06:57
Местоположение: пловдив

Re: Обща среща в Пловдив!

Мнение от nikolica »

Снежи, аз ходех при Милена. Студиото се намира на ул.Опълченска. Бях доволна, на откакто открих йогата по "Фиеста"ТВ, спрях да ходя, по-удобно ми е в къщи. Ако те интересува къде точно се намира пиши на лични ще ти дообясня.
Няма нужда да се ядосвате за нещо, което може да се промени. А ако не може да се промени, съвсем няма смисъл.
Аватар
Снежи
Кана кафе
Мнения: 659
Регистриран на: Дек 3, '09, 10:20
Местоположение: Wuppertal, Germany

Re: Обща среща в Пловдив!

Мнение от Снежи »

Открих 3-4 адреса благодарение на чичко Гугъл и този на Милена също ...Благодаря ,Николица. :liubov:
Важно е май поне началото да бъде с учител...Доста време се мислех ,но май наистина ще пътувам до Плд за целта ,защото тук при нас това ,което се предлага не знам ,дали е йога ,но определено помещението никак не ми харесва ,толкова е малко и задушно ,че предполагам ефекта ще е по-скоро негативен за организма ,отколкото да е положителен ! :mrgreen: Не знам и колко бих ходила и дали ще ме завладее йогата ,но ми се иска поне да опитам ... :nod:
Прави така, че всеки, който дойде при теб, когато си тръгва да се чувства по-добре и да е по-щастлив. Ако твърде много съдиш хората, няма да ти остане време да ги обичаш.http://picasaweb.google.com/home" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Предишни общи форумни срещи”